Vaporesso برای مبارزه با اپیدمی COVID-19 اقدام می کند

Vaporesso در حال حاضر نگران ظهور این بیماری همه گیر در خارج از کشور است و یک سری اقدامات پیشگیرانه را برای شرکا و مشتریان خود تدوین کرده است.

اول ، Vaporesso چندین سمینار آنلاین را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به بیماری همه گیر این بیماری در چین ، اقدامات پیشگیری پس از بازگشت به محل کار و جزئیات در مورد نحوه انجام مشاغل تحت شرایط فعلی برگزار کرد.

دوم ، Vaporesso خدمات پرونده اطلاعاتی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد و از چندین سیستم عامل مانند وب سایت و حساب های رسانه های اجتماعی خود برای انتشار کتابچه ها و پخش زنده برای افزایش آگاهی استفاده می کند. پیشگیری از بیماری همه گیر.

اخبار مرتبط  رانندگان ، محدودیت ها ، تهدیدها ، چالش ها ، فرصت های سرمایه گذاری ، توصیه ها

Vaporesso همچنین با توجه به رفاه عاطفی مشتریان خود ، محتوای سرگرمی و فیلم هایی تولید کرده است که حمایت و تشویق مردم را نشان می دهد: “در امان باشید! با هم ، ما آن را درست خواهیم کرد! “

با کیت های OSMALL خود در خانه بمانید

Vaporesso در مورد آگاهی مردم از اهمیت ماندن در خانه صحبت کرد. از طریق اتحاد با سایر سیستم عامل های آنلاین ، Vaporesso بیش از 10،000 کیت OSMALL را برای مشتریان خود آماده کرده است تا به آنها در آرامش در مدت محاصره کمک کند. آنها از 15 آوریل تا 15 مه در دسترس هستند ، و پوشه هایی که به سن قانونی برای vaping رسیده اند ممکن است این شانس را داشته باشند که OSMALL را به صورت رایگان دریافت کنند.

اخبار مرتبط  Newman's Own، Inc. Bridgette Heller را به هیئت مدیره منصوب می کند

ابتکارات دیگر بالادست Vaporesso

SMOORE به عنوان شرکت مادر Vaporesso ، در طول این دوره حساس جنگ جهانی علیه اپیدمی با AIM ImmunoTech همکاری می کند و برای انتقال تجهیزات و تحقیقات (MTA) به منظور توافق مشترک اقدام به همکاری می کند. نقطه فعلی از روش درمان اتمیزه برای داروهای ampligenic – سایپرز ، باشگاه دانش این آمپلیژن در صورت ظهور زودرس COVID-19 از پتانسیل بالقوه و درمانی برخوردار است (https://finance.yahoo.com/news/aim-immunotech-shenzhen-smoore-technology-170000604.html؟guccounter=1 ) این مصارف برای ME / CFS (آنسفالومیلیتیت میالژیک / سندرم خستگی مزمن) در آرژانتین تأیید شده است و آزمایشات بالینی فاز 3 را در ایالات متحده انجام داده است.

اخبار مرتبط  Amorepacific Group راه اندازی می کند مارکهای اصلی را در آمازون انتخاب کنید

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1160210/vaporesso.jpg

منبع VAPORESSO

پاسخی بگذارید