Enterprise Rent-A-Car در آروبا و پاناما افتتاح می شود و در برزیل گسترش می یابد

ST لوئیز، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – هلدینگ اینترپرایز امروز اعلام کرد که مارک تجاری برجسته آن Enterprise Rent-A-Car اولین فروشگاه های خود را در آروبا و در پاناما ، و همچنین 25 شعبه دیگر در برزیل. مکانهای جدیدی که قبلاً رزرو می پذیرند به مارک های National Car Rental و Alamo Rent A Car در سه کشور پیوستند. شرکت Enterprise Holdings مالک این سه مارک است.

شعبه Enterprise Rent-A-Car در پاناما در فرودگاه بین المللی توکومن در شهر پاناما واقع شده است ، یکی از شلوغ ترین فرودگاه های آمریکای مرکزی و مقصد مهم بسیاری از مسافران تجاری. که در آروبا، یکی از اصلی ترین مقاصد مسافران تفریحی در ایالات متحده ، مکان جدید در فرودگاه بین المللی Queen Beatrix ، در اورانجستاد.

شعب جدید در برزیل حضور Enterprise Rent-A-Car را در این کشور به 77 مکان افزایش می دهد. این برند در برزیل ، بزرگترین بازار آمریکای جنوبی ، به سرعت رشد کرد. همه این مکان ها از زمان راه اندازی در برزیل در سال 2019 باز بوده است.

این دهانه ها بخشی از گسترش مداوم این شرکت در آمریکای لاتین و کارائیب است. Enterprise Rent-A-Car در سال 2014 اولین کارائیب خود را انجام داد و پس از مدت کوتاهی به آمریکای لاتین گسترش یافت.

مشتریانی که به آنجا سفر می کنند آروبا و پاناما می تواند با گسترش دو برنامه وفاداری از مزایا و جوایز بیشتری برخوردار شود: Enterprise Plus ، تحت مارک Enterprise Rent-A-Car و باشگاه Emerald برنده جایزه ، با نام تجاری National Car Rental.

آروبا، پاناما و برزیل برای ادامه رشد جهانی ما ضروری هستند ، زیرا ما در تلاش هستیم تا به مسافران تجاری و تفریحی ، در هر کجای دنیا که هستیم خدمت کنیم. ” پیتر ا. اسمیت، معاون حق رای دادن جهانی برای Enterprise Holdings. “همزمان با بازگشایی این مقاصد برای پروازهای بین المللی ، ما در تلاش هستیم تا از طریق خدمات عالی خود ، فرآیند اجاره امن ، راحت و پیشرفته ای را به مشتریان خود ارائه دهیم. و با شروع دوباره مسافرت مشتریان ، در دسترس بودن Enterprise Plus و Emerald Club راهی دیگر برای تشکر از آنها برای تجارتشان است. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Enterprise ، به www.enterprise.com مراجعه کنید.

درباره شرکت
Enterprise Holdings از طریق شبکه جهانی یکپارچه شرکت های تابعه و مستقل مستقل منطقه ای ، مارک های Enterprise Rent-A-Car ، National Car Rental و Alamo Rent A Car را در بیش از 10 هزار مکان و فرودگاه کاملاً کارمند اداره می کند. سایر خدمات حمل و نقل که با مارک Enterprise به بازار عرضه می شوند عبارتند از: فروش اتومبیل Enterprise ، اجاره کامیون Enterprise ، Enterprise CarShare ، رفت و آمد با Enterprise ، Zimride توسط Enterprise ، مجموعه اتومبیل های عجیب و غریب توسط Enterprise ، اشتراک در Enterprise و شرکت مدیریت ناوگان شرکت وابسته. ترکیبی ، شرکت Enterprise Holdings و شرکت ناوگان مدیریت شرکت وابسته به آن حساب شدند 25.9 دلار در سال مالی 2019 درآمد میلیاردی داشته و بیش از 2 میلیون وسیله نقلیه در سراسر جهان داشته است. Enterprise Holdings در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای خصوصی آمریکا شناخته می شود. علاوه بر این ، اگر تجارت عمومی انجام می شد ، Enterprise Holdings در لیست قرار می گرفت ثروت از 500 شرکت بزرگ دولتی آمریکایی.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1322772/EHI_LatAm_Photo.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/557711/Enterprise_Holdings_Corporate_Brands_Logo.jp

SOURCE Enterprise Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.enterprise.com

SOURCE Enterprise Holdings، Inc.

اخبار مرتبط  صندلی میز کودکان و نوجوانان 'Sidiz Ringo' برای حمایت از دانشجویان که در خانه یاد می گیرند