بزرگترین منطقه شراب چین رویاهای بزرگی دارد

وی گفت: “نینگشیا با بهبود کیفیت محصولات خود و پالایش برند خود از طریق سیاست های مطلوب برای بخش شراب ، دستاوردهای بزرگی کسب کرده است.” رجینا واندرلیند، رئیس سازمان بین المللی شراب و شراب ، مستقر در پاریس.

در چند سال گذشته ، نینگشیا به سرعت به یک منطقه عمده شراب در قاره هند تبدیل شده است چین. در حال حاضر 32،800 هکتار از مزارع انگور را اشغال می کند و سالانه 130 میلیون بطری شراب تولید می کند و ارزش تولید کل آن 26.1 میلیارد یوان (حدود 3.9 میلیارد دلار آمریکا) است.

با جاه طلبی بزرگ ، نینگشیا قصد دارد تا سال 2025 سطح مزارع انگور را دو برابر کند و سالانه 300 میلیون بطری شراب تولید کند.

تاکستان های صحرای گوبی

با نور فراوان خورشید ، آبیاری فراوان و آب و هوای مناسب ، صحرای وسیع و خشک گوبی نینگشیا برای پرورش انگور برای تولید شراب ایده آل تلقی می شود.

در سال 1984 ، یو هویمینگ به همراه هفت شراب ساز جوان چهار ماه را از بیش از 100 ظرف ترشی شراب درست كرد.

در آن زمان بسیاری از کارخانه های شراب سازی چین به دلیل عدم رعایت استانداردهای صنعت تعطیل شدند و تعداد کمی از مصرف کنندگان محلی از شراب لذت می بردند. کارخانه شراب سازی یو که برای اولین بار در Ningxia کار می کرد ، نیز دوره سختی را پشت سر گذاشت. یو یادآوری می کند: “کارمندان به موقع حقوق نگرفتند و شش نفر از همکاران من تلاش کردند تا زندگی بهتری داشته باشند.”

اخبار مرتبط  نمایشگاه 127 کانتون ، رویداد "تبلیغ روی ابر" را برگزار می کند ، که شرکت های فرانسوی را برای پیوستن به نمایشگاه آنلاین خود دعوت می کند

با این حال ، یو تصمیم گرفت در این بخش بماند.

در دهه 1990 ، یک شرکت خارجی شراب مازاد را از کارخانه شراب سازی خریداری کرد و آن را با نام تجاری این شرکت به قیمت هر بطری 268 یوان به بازار عرضه کرد.

یو گفت: “سپس فهمیدم كه شراب ما واقعاً مورد تقاضا است ، اما ورود مارك ما به بازار ضروری بود.”

در سال 2011 ، دولت نینگشیا یک سری سیاست های مطلوب را برای تنظیم بخش شراب و تشویق کارخانه های شراب سازی به تولید شراب های با کیفیت و مارک ارائه کرد.

از آن زمان ، سیاست های ویژه بسیاری از مراکز گفتگوی داخلی و خارجی را برای ایجاد کارخانه های شراب سازی در منطقه جذب کرده است. با این کار ، مقدار زیادی شراب نینگشیا با کیفیت بالا به بازار سرازیر شد.

اخبار مرتبط  بازار جهانی کافه و کافه ، پیش بینی تا سال 2030

تا سال 2020 ، بیش از 1000 نوع شراب از 50 گفتگوی محلی برنده جوایز برتر مسابقات شراب در جهان شده بودند. شراب نینگشیا در حال حاضر به بیش از 20 کشور و منطقه صادر شده است.

سرزمین رویایی برای شراب سازان

لیائو زوسونگ ، 35 ساله ، شراب ساز اصلی در Xige Estate ، یک قلعه در نینگشیا ، در سال 2014 از یک کارخانه شراب سازی استرالیا بازگشت. او در کل فرایند تولید شراب شرکت کرد – از طراحی تاکستان و کارخانه شراب سازی شیگ تا طراحی تکنیک های شراب سازی.

لیائو گفت: “من می خواهم شراب سازی باشم كه از كل زنجیره تولید ، از شراب سازی تا شراب سازی آگاهی داشته باشد.”

در حال حاضر ، Xige دارای بیش از 1333 هکتار باغ انگور با تولید سالانه بیش از 1 میلیون بطری است. لیائو گفت: “من معتقدم که ما می توانیم بهترین شراب را برای مشتریان در سراسر کشور و حتی جهان تولید کنیم.”

در همان زمان ، به منظور بهبود مارک های محلی شراب و بهبود تولید ، دولت نینگشیا همچنین از شراب سازان از مناطق معروف شراب جهان برای کار در این بخش دعوت کرده است. تاکنون 60 شراب ساز از 23 کشور و منطقه به نینگشیا رفته اند.

اخبار مرتبط  همکاران TicketSocket با SCHED برای اجرای شخصی سازی رویداد

افزایش گردشگری شراب

ژائو لیانگ، یک گردشگر و متخصص شراب از پکن ، با دوستانش به املاک Xige سفر کرد. وی گفت: “من در بسیاری از کارخانه های شراب سازی خارج از کشور بوده ام ، اما هنوز هم تحت تأثیر طعم شراب نینگشیا و خط تولید پیشرفته کارخانه های شراب سازی محلی قرار گرفته ام.”

ژانگ یانجی ، بنیانگذار املاک Xige ، گفت: “این Chateau همچنین به بسیاری از مقاصد گردشگری نزدیک است. به ویژه برای توسعه گردشگری شراب مناسب است.”

نینگشیا در حال کشف پتانسیل بازار گردشگری شراب بوده است. در حال حاضر سالن های گفتگوی نینگشیا سالانه بیش از 600000 گردشگر پذیرا هستند.

به گفته ژائو شیهوا ، مقام مسئول در پارک صنعتی انگور در دامنه های شرقی کوه های هلان ، “گردشگری شراب نقشی اساسی در ارتقا بخش گردشگری منطقه و تشویق به مصرف شراب دارد.”

پیوندهای پیوستهای تصویر:
پیوند: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=374947

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1321834/Workers_of_wine_companies.jpg

منبع کمیته برگزاری نمایشگاه بین المللی شراب نینگشیا در پای شرقی کوه های هلان

منبع کمیته برگزاری نمایشگاه بین المللی شراب نینگشیا در پای شرقی کوه های هلان