بزرگترین منطقه شراب چین رویاهای بزرگی دارد

وی گفت: “نینگشیا به لطف سیاست های مطلوب در قبال صنعت شراب ، موفقیت های چشمگیری در بهبود کیفیت محصولات و پالایش مارک های خود داشته است.” Regina vanderlinde، رئیس سازمان بین المللی شراب و شراب مستقر در پاریس.

در طول سال ها ، نینگشیا به سرعت به یکی از مناطق شراب پیشرو در تبدیل شده است چین. در حال حاضر 32800 هکتار باغ انگور دارد که 130 میلیون بطری شراب و 26.1 میلیارد یوان (حدود 3.9 میلیارد دلار آمریکا) درآمد کسب می کند.

جاه طلبی در نینگشیا زیاد است ، جایی که آنها قصد دارند تا سال 2025 سطح باغ تاکستان را با تولید سالانه 300 میلیون بطری شراب دو برابر کنند.

تاکستان های صحرای گوبی

با تابش فراوان آفتاب ، آبیاری کافی و آب و هوای مناسب ، بیابان وسیع و مهمان نواز نینگشیا گوبی مکانی بهینه برای پرورش باغ های انگور در نظر گرفته شده است.

در سال 1984 ، یو هویمینگ به همراه هفت شراب ساز جوان دیگر ، چهار ماه را در بیش از 100 ظرف کنسرو شراب سازی کرد.

در آن زمان ، بسیاری از کارخانه های شراب سازی به دلیل نداشتن استانداردهای صنعت تعطیل بودند و تعداد کمی از مصرف کنندگان محلی از شراب قدردانی می کردند. کارخانه شراب سازی که یو در آن کار می کرد ، اولین بار در نینگشیا نیز دوران سختی را پشت سر گذاشت. یو یادآوری می کند: “آنها نمی توانستند به موقع به کارمندان پول پرداخت کنند و شش نفر از همکاران من در جستجوی زندگی بهتر بودند.”

اخبار مرتبط  Spreads فندق سریعترین بخش در حال رشد است

با این حال ، یو تصمیم گرفت در صنعت بماند.

در دهه 1990 ، یک شرکت خارجی شراب مازاد را از کارخانه شراب سازی خریداری کرد و آن را تحت لیبل خود به قیمت هر بطری 268 یوان فروخت.

یو افزود: “در آن زمان فهمیدم كه تقاضای شراب خود را داریم اما برای ورود به بازار به مارك تجاری خود نیاز داریم.”

در سال 2011 ، دولت نینگشیا یک سری سیاست های مطلوب را برای تنظیم صنعت شراب و تشویق کارخانه های شراب سازی برای تولید شراب با مارک با کیفیت بالا آغاز کرد.

از آن زمان ، سیاست های ترجیحی بسیاری از خانه های شراب محلی و خارجی را که شرابخانه های خود را در منطقه تأسیس کرده اند ، جذب کرده است. در نتیجه ، بازار دسته های شراب با کیفیت بالا را از نینگشیا دریافت کرد.

اخبار مرتبط  بینش در صنعت جهانی نساجی فنی به سال 2027

در سال 2020 ، بیش از 1000 نوع شراب از 50 املاک محلی برنده مسابقات شراب سطح بالا در سراسر جهان شدند. در حال حاضر ، شراب نینگشیا به بیش از 20 کشور و منطقه صادر شده است.

بهشت شراب سازان

لیائو زوسونگ ، رئیس شراب سازی 35 ساله در Xige Estate ، یک خانه شراب سازی در نینگشیا ، در سال 2014 از یک مزرعه شراب سازی در استرالیا بازگشت. او در تمام مراحل تولید شراب ، از ساخت تاکستان و کارخانه شراب سازی Xige تا طراحی شرکت داشت. از تکنیک های تولید

لیائو توضیح داد: “من می خواهم شراب سازی باشم که کل زنجیره تولید صنعتی ، از پرورش انگور گرفته تا شراب سازی را بشناسد.”

Xige اکنون 1333 هکتار باغ انگور دارد و سالانه بیش از یک میلیون بطری تولید می کند. لیائو گفت: “من معتقدم که ما می توانیم بهترین شراب را برای مشتریان در سراسر کشور و حتی جهان تولید کنیم.”

در همین حال ، دولت نینگشیا برای پالایش مارک های محلی شراب و ارتقا skills مهارت های تولید شراب در منطقه ، از تولیدکنندگان مشهورترین مناطق شراب جهان دعوت کرد تا در این صنعت کار کنند. تاکنون 60 تولید کننده از 23 کشور و منطقه به نینگشیا نقل مکان کرده اند.

اخبار مرتبط  Khiron بسترهای نرم افزاری آموزش الکترونیکی حشیش پزشکی را به بازار انگلستان گسترش می دهد

گسترش گردشگری شراب

ژائو لیانگوی که یک توریست و کارشناس شراب از پکن بود ، با دوستانش تمام اتومبیل خود را تا املاک Xige طی کرد. وی گفت: “من در بسیاری از باغ های انگور خارجی بوده ام ، اما هنوز تحت تأثیر طعم شراب نینگشیا و خط تولید پیشرفته املاک محلی قرار گرفته ام.”

ژانگ یانجی ، بنیانگذار املاک Xige ، گفت: “علاوه بر این ، این شرکت شراب سازی به بسیاری از مقاصد گردشگری نزدیک است. به ویژه برای توسعه گردشگری شراب مناسب است.”

نینگشیا در حال آزمایش پتانسیل بازار گردشگری شراب است. در حال حاضر ، کارخانه های شراب سازی نینگشیا سالانه بیش از 600000 گردشگر پذیرایی می کنند.

ژائو شیوهوا ، مسئول پارک صنعتی شراب واقع در دامنه شرقی کوه های هلان ، گفت: “گردشگری شراب نقش مهمی در ارتقا صنعت گردشگری منطقه و مصرف شراب دارد.”

پیوند به تصویر پیوست شده:
http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=374947

عکاسی: https://mma.prnewswire.com/media/1321835/Workers_of_wine_companies.jpg

منبع کمیته برگزاری نمایشگاه بین المللی شراب نینگشیا در پای شرقی کوه های هلان

منبع کمیته برگزاری نمایشگاه بین المللی شراب نینگشیا در پای شرقی کوه های هلان