شیرین و ساده! New Honest Earth ™ پوره سیب زمینی شیرین توسط Idahoan® در 60 ثانیه یک مورد علاقه برای سقوط را ارائه دهید

IDAHO FALLS ، آیداهو، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – لذت بردن از یکی از غذاهای راحت کلاسیک آمریکا فقط در 60 ثانیه به لطف سیب زمینی شیرین پوره شده توسط Honest Earth که توسط Idahoan Foods برای شما آورده شده چقدر شیرین است. پاییز امسال ، پیشنهاد جدید مایکروویو غذاهای Idahoan Foods یک تجربه شیرین را برای خانواده های سراسر کشور به ارمغان می آورد ، و با راه اندازی اولین محصول سیب زمینی شیرین در نوع خود ، در زمان آماده سازی ، پخت و پاکسازی با ارزش صرفه جویی می کند.

سیب زمینی شیرین له شده و بدون رنگ مصنوعی ، طعم دهنده و نگهدارنده ، منبع خوبی از ویتامین A و سرشار از فیبر ، آنتی اکسیدان و مواد معدنی از جمله پتاسیم و آهن است. سیب زمینی شیرین له شده زمین صادقانه آماده آماده شدن در عرض 60 ثانیه در کنار پذیرایی های مورد علاقه شما یا به عنوان یک ماده تشکیل دهنده در هر دو دستور العمل های شیرین و شور است ، از جمله:

وی گفت: “خانواده ها در سراسر کشور برای تهیه محصولات سیب زمینی با کیفیت بالا که زمان غذا را راحت تر می کنند ، به آیداهوان اعتماد می کنند.” درو فیسر، رئیس و مدیر عامل شرکت Idahoan Foods. “ما بسیار هیجان زده هستیم که همان وعده های کیفیت و راحتی را به آشپزخانه های همه جا با سیب زمینی شیرین با نام تجاری Honest Earth خود ارائه می دهیم.”

امروز سیب زمینی شیرین له شده و صادق زمین را در Shop.Idahoan.com و همچنین مکانهای عمده فروشی BJ در سراسر کشور پیدا کنید و مکانهای عمده فروشی Costco را در سراسر غرب انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر ، از جمله دستور العمل های اضافی و اطلاعات تغذیه ای ، لطفاً به Idahoan.com/sweet مراجعه کنید و Idahoan Foods را در فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر.

درباره Idahoan Foods، LLC.
ترکیبی از یک شبکه کاملاً حرفه ای از متخصصان از این رشته به آن شاخه ، آیداهوان® تولید کننده پیشرو در محصولات با ارزش افزوده است. کارخانه های فرآوری سیب زمینی و مارک های شناخته شده خرده فروشی ، خدمات غذایی و کلوپ انبار محصولات شناخته شده در سطح کشور همراه با ارتباط نزدیک با تولید کنندگان خود ، به Idahoan Foods این امکان را می دهد تا کیفیت و ارزش برتر را به مشتریان خود ارائه دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.idahoan.com مراجعه کنید. Idahoan Foods را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر.

مخاطب
کیسی کارتی
[email protected]
212.679.6600

SOURCE Idahoan Foods