شرکت Rollins ، Inc سهام سه ماهه نقدی را اعلام کرد

اتلانتا، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – Rollins، Inc. (NYSE: ROL) ، یک شرکت برتر جهانی مصرف کننده و خدمات بازرگانی جهانی اعلام کرد که هیئت مدیره سهم سه ماهه نقدی را در سهام مشترک خود اعلام کرد. ۰ 8 ۰۸ دلار هر سهم قابل پرداخت 10 ژوئن سال 2020 به سهامداران رکورد نزدیک به مشاغل 11 مه، 2020. تغییر سود سهام منعکس کننده کاهش در دوره جاری در انتظار عدم قطعیت های همه گیر مرتبط با تجارت است.

وی گفت: “ما معتقدیم كه برنامه های خود را در پاسخ به تأثیر COVID-19 احتیاط می كنیم. این یك اقدام پیشرو است كه مطابق با رویكرد ترازنامه محافظه كارانه شركت ما است. ما قصد داریم به عملکرد سود سهام گذشته خود برگردیم. معاون رئيس جمهور و CFO ، اظهار داشت: ادی نورتن.

Rollins، Inc یک شرکت برتر جهانی مصرف کننده و خدمات بازرگانی است. از طریق شرکت های تابعه کاملاً متعلق به آن ، Orkin ، HomeTeam Pest Defence ، Clark Pest Control ، Orkin Canada، Western Pest Control، Northwest Exterminating، Critter Control، Company Fumigant Industrial، Trutech، Orkin Australia، Waltham Services، OPC Pest Control، PermaTreat، Rollins UK ، Aardwolf Pestkare ، و Crane Pest Control ، این شرکت خدمات ضروری برای کنترل آفات و محافظت در برابر صدمات موریانه ، جوندگان و حشرات را برای بیش از دو میلیون مشتری در ایالات متحده، کانادا، مکزیک، مرکزی و آمریکای جنوبی، کارائیب، خاورمیانه، آسیا، اروپا، آفریقاو استرالیا از بیش از 700 مکان. با مراجعه به وب سایتهای ما در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Rollins و شرکتهای تابعه آن کسب کنید www.orkin.com، www.pestdefense.com، www.clarkpest.com ، www.orkincanada.ca، www.westernpest.com، www.callnorthwest.com ، www.crittercontrol.com، www.indfumco.com، www.trutechinc.com، www.orkinau.com، www.walthamservice.com ، www.opcpest.com، www.permatreat.com، www.safeguardpestcontrol.co.uk، www.aardwolfpestkare.com ، www.cranepestcontrol.com و www.rollins.com. همچنین می توانید این و سایر اخبار منتشر شده را در اینجا بیابید www.rollins.com با دسترسی به دکمه انتشار اخبار

اخبار مرتبط  مواد غذایی برگ افرا به روزرسانی COVID-19 را در گیاه Brandon ارائه می دهد

احتیاط در مورد اظهارات خارج از کشور
این نسخه شامل بیانیه هایی است که به معنای “قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی” در سال 1995 “بیانیه های آینده نگر” را تشکیل می دهند. این بیانیه های آینده نگر شامل اظهاراتی در مورد پیش بینی شرکت از عدم قطعیت های همه گیر مرتبط با مشاغل و برنامه شرکت برای بازگشت به آن است. عملکرد سود سهام گذشته آن به محض عملی. نتایج واقعی شرکت می تواند به دلیل ریسک ها و عدم قطعیت های مختلف از جمله بدون محدودیت ، میزان و طول مدت بروز بیماری کرون ویروسی (COVID-19) و تأثیر احتمالی آن بر سلامتی مالی از نظر مادی تفاوت داشته باشد. از شرکای تجاری شرکت ، مشتریان ، زنجیره های تأمین و تأمین کنندگان ، شرایط اقتصادی جهانی و بازارهای سرمایه و مالی ، تغییر در رفتار و تقاضای مصرف کننده ، غیرقابل دسترسی احتمالی پرسنل یا امکانات کلیدی ، تغییر در عملکرد شرکت و اجرای احتمالی نظارتی اقدامات؛ شرایط اقتصادی و رقابتی که ممکن است تأثیر منفی بر تجارت شرکت داشته باشد. کلیه خطرات و ابهامات فوق الذکر فراتر از توانایی شرکت برای کنترل است و در بسیاری از موارد شرکت نمی تواند خطرات و عدم قطعیت هایی را که می تواند باعث شود نتایج واقعی آن از نظر مادی متفاوت از مواردی باشد که توسط بیانیه های آینده نگر مشخص می شود پیش بینی می کند. بحث مفصل تر درباره خطرات احتمالی پیش روی شرکت را می توان در گزارش شرکت در مورد فرم 10-K ارائه شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای سال گذشته یافت 31 دسامبر 2019.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
ادی نورتن (404) 888-2242

اخبار مرتبط  تکثیر بسته های چاشنی های انفرادی در دوره کورون ویروس

SOURCE Rollins، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.rollins.com

پاسخی بگذارید