L’Oréal با بیوتکنولوژی هلندی Micreos ، رهبر جهان در بیوتکنولوژی هدفمند باکتری ، توافق نامه مجوز را امضا کرد

CLICHY ، فرانسه و THE هاگ، هلند، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – L’Oréal و Micreos امروز امضای توافق نامه مجوز را برای پیوستن به تخصص خود در بیوتکنولوژی و میکروبیوم پوست ، جامعه باکتری ها و میکروارگانیسم هایی که روی پوست زندگی می کنند ، اعلام کردند. طبق مفاد این توافق نامه ، Micreos به L’Oréal اجازه می دهد تا به اندولیزین خود ، نوعی پروتئین فعال در زمینه لوازم آرایشی ، دسترسی پیدا کند. با استفاده از این فناوری ، برای اولین بار این امکان وجود دارد که فقط باکتریهای ناخواسته در فلور پوست – که مسئول بسیاری از مشکلات پوستی هستند – را هدف قرار دهید در حالی که از باکتری های خوب صرفه جویی می کنید.

به مدت 15 سال ، تحقیقات و نوآوری L’Oréal با نهادهای علمی همکاری کرده و مطالعات بالینی را برای درک بهتر نقش میکروبیوم پوست انجام داده است. می گوید: “توافق با Micreos زمینه بسیار امیدوار کننده ای را در زمینه لوازم آرایشی با تکنولوژی بالا فراهم می کند.” لوران عطال، معاون اجرایی و تحقیقات نوآوری L’Oréal.

اخبار مرتبط  اندازه بازار بازار جلبک دریایی تجاری تا سال 2027 ارزش 11.9 میلیارد دلار دارد: Grand View Research، Inc.

Micreos درمان های بیولوژیکی جدیدی را براساس فناوری فاژ و اندولیزین توسعه می دهد. مدیرعامل Micreos مارک Offerhausوی افزود: “ما انتظار داریم كه این مشاركت پیشگامانه باشد. L’Oréal دهه ها در زمینه مراقبت از پوست پیشرو بوده است. میكروئوس در خط مقدم بیوتكنولوژی باكتری هدف قرار دارد. ما نقاط قوت خود را جفت كرده و میلیون ها نفر سود می برند.” برنامه توسعه دارویی Micreos شامل اندولیزین هایی است که همه باکتریهای استافیلوکوکوس را هدف قرار می دهند ، که باعث ایجاد یا تشدید طیف وسیعی از مسائل بهداشتی ، از جمله بیماری های پوستی می شود.

درباره Micreos

Micreos درمان های بیولوژیکی جدیدی را براساس فناوری فاژ و اندولیزین توسعه می دهد. این شرکت پیشرو در این زمینه محسوب می شود. این شرکت اولین محصولات مبتنی بر اندولیزین در جهان را برای سلامت انسان تولید کرد که با مارک Gladskin به بازار عرضه شد و فناوری آن به عنوان اروپا تأثیرگذارترین نوآوری در سال 2018. دفتر مرکزی آن در هلند، با یک کارمند مرکزی در لاهه، Micreos دارای یک مرکز فناوری در زوریخ، سوییس و سه واحد تجاری جداگانه: داروسازی ، OTC و ایمنی مواد غذایی ، با فعالیت در هلند و ایالات متحده آمریکا. برنامه دارویی Micreos شامل ترکیباتی علیه S. aureus برای درماتیت آتوپیک ، عفونت زخم دیابتی و سپسیس است. این شرکت با ETH زوریخ و بسیاری از مراکز پزشکی و فناوری از جمله مرکز پزشکی اراسموس روتردام ، آزمایشگاه بهداشت عمومی کننرلند ، مرکز دانشگاهی دندانپزشکی آمستردام و دانشگاه کپنهاگ.

درباره L’Oréal

اخبار مرتبط  یک برنامه بلند مدت برای حمایت از اضطراب و افسردگی در سراسر جهان

L’Oréal بیش از 100 سال است که خود را وقف زیبایی کرده است. این گروه با سبد بین المللی منحصر به فرد خود از 36 مارک متنوع و مکمل ، فروش بالغ بر: 29.87 میلیارد یورو در سال 2019 و 88000 نفر در سراسر جهان استخدام می کند. L’Oréal به عنوان پیشروترین شرکت زیبایی در جهان در همه شبکه های توزیع حضور دارد: بازار انبوه ، فروشگاه های بزرگ ، داروخانه ها و داروخانه ها ، آرایشگاه ها ، خرده فروشی سفر ، خرده فروشی مارک دار و تجارت الکترونیکی.

اخبار مرتبط  چگونه ADOREYES ، یک راه اندازی زیبایی آرایشی کانادایی ، در طول بیماری همه گیر COVID-19 موفقیت و گسترش یافت

تحقیقات و نوآوری ، و یک تیم تحقیقاتی اختصاصی از 4100 نفر ، در هسته اصلی استراتژی L’Oréal فعالیت می کنند ، و تلاش می کنند آرزوهای زیبایی را در سراسر جهان برآورده کنند. L’Oréal اهداف بلندپروازانه توسعه پایدار را در سراسر گروه برای سال 2030 تعیین کرده و هدف آن توانمند سازی اکوسیستم خود برای یک جامعه فراگیر و پایدار است.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1278645/Micreos_Logo.jpg

منبع Micreos