NOHTUS REJUNER ، اولین راه حل PCL Meso بدون ذرات در جهان را معرفی می کند

PCL یک پلیمر قابل تجزیه و تجزیه بیولوژیکی است که دارای خواص تحریک کلاژن است.

با تکنولوژی برجسته کره ، REJUENR می تواند راه اندازی شود. که برای تبدیل PCL از جامد به مایع است ، در نتیجه ذرات آن کوچکتر می شود تا بتوان آن را به طور یکنواخت بر روی پوست قرار داد ، و اثر ماندگارتر را ایجاد می کند. اثرات آن شامل: لیفتینگ ، سفید کردن ، مرطوب کنندگی ، بهبود چین و چروک ، سفت شدن منافذ و ضد پیری است.

REJUNER با تحریک سلول های کلاژن و فیبروبلاست در درم به بازسازی پوست کمک می کند.

از محلول Meso می توان به عنوان تزریق در لایه درم با سوزن 33G و 34G استفاده کرد و می توان از آن به عنوان مزوتراپی با MTS Roller and Stamp استفاده کرد.

اخبار مرتبط  انتظار می رود که بازار جهانی حیوانات اهلی تا سال 2027 72.6 میلیارد دلار ارزش داشته باشد (تجدید نظر COVID-19)

REJUNER در حال حاضر در سه برچسب GOLD ، BLACK و RED در دسترس است. اثر تحریک کننده کلاژن هر دو برچسب طلایی و سیاه می تواند تا دو سال دوام داشته باشد ، در حالی که برچسب قرمز تا یک سال دوام دارد.

این محصول در یک جعبه پنج ویال با 2 میلی لیتر در هر ویال عرضه می شود.

REJUNER در بازار مزو درمانی برتر در ایالات متحده محبوبیت پیدا می کند ، بوقلمون، شیلی، تایلند و ویتنام.

علاوه بر REJUNER ، NOHTUS همچنین در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia به معرفی محصولات PDRN (HYBY) ، لیپولیز (DECENBA) و سفید کننده (Myc1ear) می پردازد.

درباره NOTHUS

NOHTUS در شرکت Meso Solution تخصص دارد. از زمان تاسیس ، در حال توسعه و صادرات لوازم آرایشی حرفه ای است که می تواند در زیبایی و آبگرم مورد استفاده قرار گیرد.

اخبار مرتبط  دونات LaMar ایجاد خط تلفن رایگان برای پزشکان و پرستاران بیمارستان جهت سفارش دونات و قهوه رایگان

NOHTUS به طور مداوم در حال رشد است و در حال کار بر روی یک پروژه شاخه جهانی مانند تایلند و ویتنام

هدف NOHTUS ارتقا products محصولات خود در بازار Premium با فناوری و ایمنی بالا است. NOHTUS به طور مستمر در تلاش است تا محصولی با قابلیت فروش قابل توجه در بازار را ارائه دهد.

درباره هفته دیجیتال Cosmoprof Asia

Cosmoprof Asia ، پیشرو در نمایشگاه بین المللی زیبایی B2B در منطقه، متعهد شده است تا در این زمان های دشوار غرفه داران را قادر سازد تا از طریق کانال های آنلاین از جمله بستر مجازی و نمایشگاه محصولات ، وب سایت ، رسانه های اجتماعی و خبرنامه های الکترونیکی به اهداف تجاری بلند پروازانه خود برسند. برای 5 روز اتصال و محتوا در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia به ما بپیوندید ، جایی که ما ابزارهای لازم را برای پیشگیری از منحنی و موفقیت در صنعت زیبایی به شما ارائه خواهیم کرد. بستر دیجیتال از تاریخ 2 نوامبر به بعد برای کلیه خریداران از قبل ثبت نام شده باز خواهد بود. برای ورود به سیستم تردید نکنید ، یک پیام بگذارید و یک جلسه با NOTHUS در تاریخ 9 تا 13 نوامبر در سیستم عامل مجازی ما ترتیب دهید.

اخبار مرتبط  موسسات داروسازی CVS با خط مشی پوشش در همه مکان ها روبرو می شوند

هر گونه سوال در مورد NOTHUS ، لطفا با ما تماس بگیرید:

پل یو
کارگردان
تلفن: (+82) 2-6925-0406
پست الکترونیک: [email protected]

وب سایت: www.nohtus.com

SOURCE Cosmoprof Asia