سازنده ARM & HAMMER L Cat Litter کمپین ملی را آغاز می کند تا به گربه های “Purrfectly Unurrrfect” کمک کند خانه های دوست داشتنی تر پیدا کنند و احتمال اینکه پناهگاه ها 30،000 دلار به دست آورند

در اوایل سال 2020 ، هنگامی که پردیتا AKA “بدترین گربه جهان” به دلیل رفتارهای زنانه خود در نجات حیوانات شهرستان میچل ، توجه اینترنت را به خود جلب کرد ، ARM & HAMMER ™ Cat Litter به سرعت وارد عمل شد تا مطمئن شود که بهترین فرصت برای یک انتقال روان با ارائه خدمات مشاوره ای از پام جانسون-بنت.

“کار پام با پردیتا به او کمک کرد تا او را در یک محیط جدید قرار دهد ، اما همچنین ثابت کرد که چیزی به نام گربه” بد “واقعاً وجود ندارد.” ربکا بلانک، مدیر برند گروه ، ARM و HAMMER ™ مراقبت از حیوانات خانگی. “ما از دستیابی به این موفقیت هیجان زده هستیم و فرصت مشابهی را به گربه های دیگر در پناهگاه های سراسر کشور ارائه می دهیم که ممکن است به دلیل سن ، ظاهر یا شخصیت های اشتباه درک شده از آنها عبور کنند. ARM & HAMMER celeb از بزرگداشت معلولیت های گربه سانان حمایت می کند و معتقد است که همه گربه سزاوار خانه ای دوست داشتنی است. ”

با هیئت متخصص گربه ما آشنا شوید
در اوایل دسامبر 2020، کارشناسان گربه زیر سه گربه را به عنوان برنده ART & HAMMER ™ Cat Litter انتخاب می کنند کمپین “Purrfectly Impurrfect”:

  • IIona Rodan، DVM ، متخصص مجاز گربه سان و مشاور رفتار گربه ، مدیر راه حل های رفتار گربه – ایلونا دامپزشک گربه و سخنران و نویسنده بین المللی و سردبیر همكار كتاب رفتار دامپزشكی ، “بهداشت و رفاه رفتاری گربه سانان” است. وی به دلیل رهبری و مشارکت در پیشرفت رفاه گربه سانان ، جایزه سالانه انجمن حیوانات رفاهی حیوانات انجمن داروهای دامپزشکی آمریکا را دریافت می کند.
  • پام جانسون-بنت، مشاور مجوز رفتار گربه ها – پم نویسنده پرفروش 8 کتاب در مورد رفتار گربه است. او در سریال Animal Planet بازی کرد زن سبک و جلف و بعنوان یک همکار متخصص در یاهو ، iVillage ، گربه مدرن، گربه روزانه، گربه فانتزی و بیشتر.
  • کهربا لوورلی، مدیر اجرایی نجات حیوانات شهرستان میچل – نجات حیوانات شهرستان میچل به حفاظت ، نجات و مراقبت از حیوانات رها شده و ناخواسته و قرار دادن آنها در خانه های دوست داشتنی اختصاص یافته است. پردیتا در اوایل سال 2020 از این پناهگاه پذیرفته شد.
اخبار مرتبط  CAMPAIGN VITADAIRY "محافظت از پزشکان 24 ساعت" عکس از طریق اینترنت توسط STORM

وی گفت: “من افتخار می كنم كه بخشی از این طرح ARM & HAMMER هستم تا به مردم یادآوری كنم كه گربه های” به طور نابالغیر ضد عفونی “چقدر می توانند در زندگی ما ایجاد كنند.” پام جانسون-بنت، مشاور خبره رفتار گربه. “مهم است که به یاد داشته باشید چند چیز ، گربه ها به طرز شگفت انگیزی سازگار هستند و به راحتی می آموزند که خود را با محدودیت های جسمی سازگار کنند و بیشتر چالش های رفتار گربه بر اساس اشتباه خواندن سخنان گربه و فرض عملی است که نافرمانی عمدی است. گربه ارشد مزایای بسیاری از جمله توانایی دیدن شخصیت تثبیت شده آن وجود دارد. “

گربه سخاوتمندانه یک پلت فرم آنلاین است که به راحتی مردم را به شبکه پناهگاه های محلی گربه در سراسر کشور متصل می کند تا به افزایش فرزندخواندگی و تولید کمک های مالی و مالی از جمله دسترسی به لیست های آمازون مخصوص پناهگاه کمک کند. Feline سخاوتمندانه به منظور الهام بخشیدن به عاشقان گربه است تا با بازگشت به پناهگاه های محلی که در عوض پذیرش گربه امکان پذیر است ، شادی ناشی از فرزندخواندگی را جشن بگیرند. اگر شما یک سازمان بهزیستی گربه هستید که می خواهید به شبکه بپیوندید ، به سادگی از طریق لینک Wish List آمازون خود ، اطلاعات تماس و آرم پناهگاه را به این آدرس ایمیل کنید: [email protected].

برای قوانین و مقررات کمپین “Purrfectly Impurrfect” و برای یادگیری اینکه چگونه پناهگاه ها می توانند به هر تعداد گربه “ضد عفونی مناسب” را انتخاب کنند ، لطفاً به اینجا بروید www.felinegenerousstories.com. برای پیگیری مکالمه از # مسابقه FelineGenerous # مسابقه استفاده کنید.

اخبار مرتبط  گزارشات مالی کارتل دود سه ماهه سوم 2020

در باره پام جانسون-بنت، مشاور خبره رفتار گربه
پام جانسون-بنت یک مشاور معتبر رفتار گربه و نویسنده پرفروش 8 کتاب در مورد رفتار گربه است. او در سریال Animal Planet بازی کرد زن سبک و جلف. پام نایب رئیس انجمن بین المللی مشاوران رفتار حیوانات بود و بخش گربه ای آنها را تأسیس کرد. وی در هیئت مشاوران انجمن انسانی آمریکا خدمت کرده و در زمینه رفتار و آموزش گربه ها در سطح بین المللی سخنرانی می کند. او کمک کرده است گربه ها مجله ، گربه مدرن مجله ، گربه روزانه، و گربه فانتزی. وی همچنین متخصص رفتار گربه های ساکن یاهو و iVillage بود.

اخبار مرتبط  آزمایشگاه های دانته بهترین پیشنهاد جمعه سیاه را برای کل ژنوم ارائه می دهد

او پیشگام در زمینه مشاوره رفتار گربه ها محسوب می شود ، زیرا فعالیت خود را از سال 1982 آغاز کرده است. از کتاب های وی به عنوان کتاب درسی دوره های رفتار استفاده می شود و بسیاری از تمرینات در این زمینه را تحت تأثیر قرار داده است. مثل گربه فکر کن، معمولاً به عنوان کتاب مقدس گربه شناخته می شود.

درباره ARM & HAMMER
برای بیش از 170 سال ، جعبه نارنجی آشنای جوش شیرین ARM & HAMMER a یک وسیله قابل اعتماد در یخچال و خانه است. این برند در سال 1846 تاسیس شد که دکتر کلیسای آستین و جان دوایت شروع به تولید و فروش بی کربنات سدیم با نام تجاری ARM & HAMMER کرد. امروزه Church & Dwight، Co.، Inc. انواع مختلف تمیز کننده ، خوشبو کننده و خوشبو کننده برای خانه ، خانواده ، حیوانات خانگی و بدن تحت نام تجاری ARM & HAMMER ures تولید می کند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید http://www.clumpandseal.com/. دنبال کردن armandhammercat برای کسب اطلاعات بیشتر یا بررسی کنید www.facebook.com/ArmandHammer.

درباره Church & Dwight Co.، Inc.
Church & Dwight Co.، Inc ، دفتر مرکزی آن در اوینگ ، نیویورک، طیف گسترده ای از محصولات مراقبت شخصی ، خانگی و تخصصی را با نام تجاری ARM & HAMMER and و سایر علائم تجاری معروف مانند OxiClean ures تولید و به بازار عرضه می کند.

SOURCE Church & Dwight Co.، Inc.