Nardelli’s Grinder Shoppe یک دسته کوچک موسیقی جاز ایتالیایی مبتنی بر گیاه ارائه می دهد

NAUGATUCK ، اتصال، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Grinder Shoppe Nardelli همچنان با نیازهای مشتریان خود سازگار می شود و با آسیاب های معروف خود موفقیت می یابد. وقتی که برادران ناردلی برای اولین بار فروشگاه خود را در سال 1920 خریداری کردند ، آنها میوه و سبزیجات فروختند اما خیلی زود شروع به ارائه این ساندویچ ها کردند. تخصص آنها در ساخت آسیاب به سرعت لقب “The Grinder Kings of” را به دست آورد واتربری، “و 15 مکان دارای حق امتیاز و سازمانی در CT تا به امروز. آنها با روحیه رشد و نوآوری ، آسیابهای گیاهی را به فهرست خود اضافه کرده اند.

Nardelli’s Grinder Shoppe ، که به دلیل سرویس دهی دوستانه و ساندویچ های دیدنی و جذاب خود در بین مردم محلی شهرت پیدا کرده است ، از زمان تاسیس آن ، برای چندین نسل متعلق به خانواده بوده است. آنها سال به سال برنده جایزه نظرسنجی خواننده CT Magazine برای بهترین Grinder می شوند ، به احتمال زیاد به این دلیل که طرفداران فداکار و وفادار آنها همیشه می توانند گرسنگی خود را با استفاده از منوی همیشه سازگار رفع کنند. افزودن این ساندویچ جدید در ماه اکتبر مصادف با ماه گیاهخواری جهانی است و آنها خوشحال هستند که می توانند انتخاب جدیدی به مشتریان بدون گوشت خود ارائه دهند یا فقط به دنبال امتحان چیز جدید هستند.

اخبار مرتبط  100٪ ظرفیت و 40٪ افزایش توان برای Pet Lovers Center

بعد از نمونه گیری در ناگاتاک نظرات مشتریان را بدست آورد ، Nardelli آماده است تا بلافاصله سفارشات چرخ را پر کند. این ساندویچ یک گزینه گیاهی برای جایگزین سنتی ترکیبی ایتالیایی معروف در جهان است. این نسخه با برشهای گیاهان carpaccio و prosciutto artisanal تهیه شده است که مستقیماً از ایتالیا. این با پنیر پروولون ، کاهو ، گوجه فرنگی ، مایو ، زیتون ، سس تند و مخلوط کلاسیک آنها پوشانده می شودTM. اگر می خواهید یک نوع وگان چرخ آسیاب سفارش دهید ، آن را روی یک بسته بندی بخواهید (همه آنها وگان هستند) ، بدون پنیر یا مایو ، و با خردل قهوه ای یا روغن و سرکه. اکنون برای خرید در هر پانزده مکان Nardelli در قبرس موجود است ایالت کان

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گیاهان ترکیبی ایتالیایی ، با گیاه تماس بگیرید مارکو ناردلی در (203) 217-2469 ، آنتونی ناردلی در (203) 206-7654 ، یا دایان ترویانو در (203) 232-5188 ، یا بازدید کنید https://nardellis.com/.

اخبار مرتبط  هنرمند چند پلاتینیومی ، ریچل پلاتن ، اسلایک آیزاک The Fray ، و یادداشت های رنسوم برای اجرا در GLOBAL's Be Beautiful Be Yourself Fashion Show

درباره Nardelli’s Grinder Shoppe: Nardelli’s Grinder Shoppe ، که در سال 1920 تأسیس شد ، میهمانان را با سالاد ، ساندویچ آسیاب و انواع غذاهای سنتی ایتالیایی در یک رستوران سریع و خشن لذت می برد. این تجارت برای مدت سه نسل در خانواده بوده است و 100 سال طول کشیده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Grinder Shoppe Nardelli و انتخاب مکان ، به وب سایت آنها در مراجعه کنید https://nardellis.com/.

اخبار مرتبط  اینستاگرام UpMedia

منبع Nardelli’s Franchising، LLC

لینک های مربوطه

http://nardellis.com