InventHelp Inventor With Autism محصول مناسب ضد آفتاب برای صورت (OCM-1431)

پیتسبورگ، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – این مخترع 12 ساله مبتلا به اوتیسم ، از ” لانگ بیچ ، کالیفرنیا “من به روش بهبودیافته برای استفاده از ضد آفتاب در صورت نیاز داشتم ، بنابراین FACESCREEN را اختراع کردم. طراحی من توسط خودم آسان است ، بدون خرابکاری است و به من اجازه می دهد ضد آفتاب را به طور مساوی و بدون لکه های از دست رفته استفاده کنم.”

اخبار مرتبط  Willamette Valley Vineyards برای Q3 2020 سود کسب می کند

اختراع در انتظار ثبت اختراع یک راه سریع و آسان برای استفاده یکنواخت ضد آفتاب در کل صورت را فراهم می کند. با این کار ، جایگزینی بهتر برای استفاده از لوسیون ، چوب و اسپری ارائه می دهد. در نتیجه باعث صرفه جویی در وقت و تلاش می شود و به طور یکنواخت از کل صورت در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت می کند. این اختراع دارای طرحی عملی و کاربرپسند است که استفاده از آن راحت و آسان است ، بنابراین برای بزرگسالان و کودکان ایده آل است. علاوه بر این ، در تنوع رنگ و طرح قابل تولید است.

اخبار مرتبط  یک سایت خرید و فروش آنلاین ملی مصرف کننده و حیوان خانگی

طرح اصلی به شهرستان اورنج دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-OCM-1431 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  گزارش و خرید بانک اطلاعات خدمات و خشکشویی جهانی و گزارش عملیات خرید 2020

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com