بنسون هیل برای تسریع در روند نوآوری جهانی غذا ، 150 میلیون دلار در دور تأمین مالی سری D جمع آوری می کند

ST لوئیز، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – تپه بنسون خبر از خاتمه دور تأمین مالی سری D در مقدار 150 دلار میلیون به رهبری Wheatsheaf Group و GV (Google Ventures سابق). سازوکار اصلی نوآوری غذایی این شرکت ، CropOS the ، از تنوع ژنتیکی طبیعت برای توسعه و تجارت گزینه های مواد غذایی و مواد غذایی سالم و پایدارتر بهره می برد که به سود کشاورزان ، انواع مواد غذایی و در نهایت مصرف کنندگان است. این دور از تأمین مالی ، تلاش های شرکت فناوری غذایی برای پیاده سازی فناوری بسترهای نرم افزاری ، گسترش توسعه شریک در سراسر زنجیره تامین و گسترش تلاش های بازاریابی محصول را تسریع می کند.

انتشار اخبار چند کاناله تعاملی را اینجا ببینید:

دور تأمین مالی چندین سرمایه گذار را به خود جلب کرد که الگوی تجاری استراتژیک شرکت و توانایی تأثیرگذاری بر سلامتی و رفاه مردم و کره زمین از طریق پیشرفت در سیستم غذایی را تشخیص می دهند. از جمله سرمایه گذاران جدید و قدیمی این شرکت ها بودند: Argonautic Ventures، Caisse de dépôt et placement du Québec (CDPQ)، Emart، GS Group، Company Louis Dreyfus، iSelect Fund، Fall Line Capital، Mercury Fund، Prelude Ventures، Prolog Ventures، S2G سرمایه گذاری ها و استراتژی های اضافی و سرمایه گذاران در مدیریت ثروت خانواده.

تپه بنسون از Cloud Biology® استفاده می کند ، رشته ای که قدرت علم داده ، یادگیری ماشین و تکنیک های هوش مصنوعی را با زیست شناسی گیاهی و ژنومی ترکیب می کند. CropOS the بستری است که این رشته را عملی می کند ، به طور قابل توجهی دقت و سرعت توسعه محصول را تسریع می کند. بستر فناوری و همکاری های تپه بنسون امکان ایجاد مواد غذایی سالم ، پایدارتر ، مواد غذایی و مواد اولیه مورد نیاز مصرف کنندگان را فراهم می کند ، ضمن اینکه عملکرد قوی محصول مورد نیاز کشاورزان را ارائه می دهد.

وی گفت: “ما به عنوان یک شرکت ، روی سرمایه گذاری در نوآوری متمرکز هستیم که کالری و مواد مغذی مناسبی را برای جمعیت در حال رشد جهانی در یک سیستم غذایی کم کالای غذایی فراهم می کند.” استفان دولازالک، مدیر اجرایی گروه Wheatsheaf. “ما احساس می کنیم که فرهنگ و شرکای محرک بنسون هیل تأثیر قابل توجهی در چالش های سلامتی و پایداری دارند که بر سیستم غذایی فعلی ما غلبه می کنند به گونه ای که به نفع جامعه و محیط زیست ما باشد.”

اخبار مرتبط  نویسنده مشهور Emily L. Foley سهام زیبایی از تابستان تابناک با نکاتی در وبلاگ تلویزیون را به اشتراک می گذارد

“ما هیجان زده هستیم که به افزایش کار این سازمان کمک می کنیم تپه بنسون برای ترویج آینده غذایی پایدار ، درک ارزش بالقوه ایجاد نوآوری مجهز به فناوری “، گفت ماکس کلگ، رئیس برنامه سرمایه گذاری شرکتی شرکت لوئیس دریفوس ، نوآوری های LDC. “قدرت ژنومیک و تنوع ژنتیکی تا حد زیادی استفاده نشده است و ما معتقدیم که فناوری و مدل همکاری این شرکت بازده و تمایز محصولات جدید را برای ذینفعان در سراسر زنجیره ارزش ، از کشاورزان تا مصرف کنندگان نهایی باز می کند.”

وی گفت: حرکت پروتئین های گیاهی در مقیاس جهانی است هیوی کانگ، مدیر عامل شرکت Emart ، گروه Shinsegae. “نوآوریهای محصول از تپه بنسون، به ویژه در ناحیه پروتئین و چگالی عناصر غذایی ، آماده کمک به تسریع بیشتر در استفاده از گزینه های گیاهی هستند. سرمایه گذاری ما منعکس کننده یک هدف استراتژیک برای کمک به تحقق چشم انداز ارائه یک جریان ثابت از گزینه های غذایی پایدار و سالم برای مصرف کننده جهانی است. “

با این دور جدید تأمین مالی ، بنسون هیل به پیشرفت Cloud Biology® و موتور نوآوری CropOS ™ خود ادامه می دهد ، تلاش های شریک توسعه را تقویت می کند ، بهترین استعدادها را استخدام می کند و راه اندازی تجاری اولین انواع سویا با پروتئین فوق العاده بالا در سال 2021 ، در میان سایر محصولات راه اندازی شده است. نمونه کارها این شرکت از انواع سویا با کیفیت بالا طیف کاملی از ویژگی های استاندارد بالا را در صورت تقاضا ارائه می دهد ، از جمله قابلیت هضم بهتر ، اسیدهای چرب امگا برای قلب و پروتئین بیشتر که به بازارهای غذایی گیاهی ، روغن های سالم خدمت می کنند. ، خوراک دام و آبزی پروری.

وی گفت: “ما به عنوان یک جامعه در دوراهی قرار داریم که آشکارتر می شود زیرا همه گیری ها نقاط قوت و آسیب پذیری سیستم غذایی ما را نشان می دهد.” مت کریسپ، مدیر عامل شرکت تپه بنسون. “گزینه های غذایی که باعث ایجاد لذت می شوند ، ما را قویتر می کنند ، به حفظ محیط زیست کمک می کنند و باید در دسترس همگان قرار بگیرند. و قدرت تنوع گیاهان و نوآوری های فناوری می تواند به پیشرفت این تکامل کمک کند. ما از ائتلاف رو به رشد سرمایه گذاران قدردانی می کنیم ، ذینفعان ، کشاورزان و شرکایی که فوریت و فرصت این لحظه را برای تفکر مشترک و نوسازی تولید مواد غذایی تشخیص می دهند. “

اخبار مرتبط  بیانیه مطبوعاتی مشترک از Renewcell و SCA

درباره تپه بنسون
تپه بنسون غذا رانندگی می کند با Cloud Biology® و بستر CropOS ، یک موتور پیشرو در زمینه نوآوری مواد غذایی که علم داده و یادگیری ماشین را با زیست شناسی و ژنتیک ترکیب می کند. بنسون هیل مبتکران را قادر می سازد تا تنوع ژنتیکی طبیعت ، از گیاه به ظرف دیگر را با هدف ایجاد مواد غذایی سالم و خوشمزه و مواد تشکیل دهنده که به طور گسترده در دسترس و پایدار هستند ، باز کنند. اطلاعات بیشتر را می توانید در bensonhill.com یا Twitter پیدا کنید bensonhillinc.

درباره گروه Wheatsheaf
گروه Wheatsheaf با استفاده از سرمایه و تجربه با چشم انداز محتاطانه در تجارت و صنایع غذایی سرمایه گذاری می کند تا منافع اجتماعی و تجاری پایدار را بدست آورد. Wheatsheaf با داشتن یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تیم های سرمایه گذاری در صنعت ، با همکاری شرکت هایی که در کارنامه خود هستند ، برای ایجاد کارایی در تولید و توزیع مواد غذایی همکاری می کند. توسعه مدل ها و فن آوری های نوآورانه تجاری برای تهیه غذایی مقرون به صرفه ، مغذی و ایمن که سلامت انسان و سلامت کره زمین را حفظ کند. با استفاده از این مدل ها و فن آوری های تجاری در مقیاس تجاری ، Wheatsheaf تلاش می کند تا راه حل های پایداری را برای رفع یکی از فوری ترین چالش ها در جامعه مدرن ارائه دهد: تهیه غذای سالم و مغذی برای پاسخگویی به خواسته های جمعیت جهانی در حال گذار گروه Wheatsheaf بخشی از املاک Grosvenor است.

درباره شرکت لوئیس دریفوس (LDC)
LDC تاجر و پردازنده مهم محصولات کشاورزی است. این شرکت با بهره گیری از دسترسی جهانی و شبکه گسترده دارایی خود برای خدمت به مشتریان و مصرف کنندگان در سراسر جهان ، تلاش می کند تا با اطمینان ، امنیت و مسئولیت محصولات مناسب را در زمان مناسب ارائه دهد. فعالیتهای آن کل زنجیره ارزش را از مزرعه تا میز دیگر در طیف گسترده ای از خطوط تجاری (سیستم عامل) طی می کند. از سال 1851 ، نمونه کارها شامل رشد غلات و دانه های روغنی ، قهوه ، پنبه ، آب میوه ، برنج ، شکر ، حمل بار و بازارهای جهانی شده است. LDC کمک می کند تا سالانه 500 میلیون نفر از مردم تغذیه و لباس بپوشند ، تقریباً 80 میلیون تن محصول را تهیه و پردازش و حمل می كنند. این شرکت که به عنوان یک سازمان ماتریسی از شش منطقه جغرافیایی و هشت سیستم عامل تشکیل شده است ، در بیش از 100 کشور جهان فعالیت می کند و تقریباً 18000 نفر در سراسر جهان استخدام می کند.

اخبار مرتبط  شرکت والنس تعداد رکورد SKU محصولات را در سه ماهه سوم مالی 2020 تولید می کند

درباره امارت
شرکت مستقر در کره Emart یک خرده فروش چند قالب است که شامل هایپرمارکت های Emart ، Emart Traders ، یک مدل خرده فروشی مستقر در انبار ، Shinsegae Food است که دارای امکانات تولید ، کانال های توزیع غذا ، رستوران های بین المللی و حق رای دادن است نوشیدنی ، فروشگاه های راحتی Emart24 ، فروشگاه های کوچک مواد غذایی Emart Everyday ، مراکز خرید لوکس ، استارباکس کره و وب سایت SSG.COM (خرید آنلاین). نمونه کارها آن تعاملات گسترده ای با مصرف کنندگان را شامل می شود که ناشی از بازدیدهای ماهانه نیمی از جمعیت کره جنوبی و 20 میلیون عضو فعال در کارت وفاداری آن است. علاوه بر کره ، عمارت همچنین در آسیا از جمله ویتنام ، مغولستان ، فیلیپین و چین. Emart از طریق بخش Global Sourcing خود ، دفاتر مختلفی را در خارج از کشور اداره می کند ، از جمله Emart America Inc. ، نهادی مستقر در ایالات متحده که محصولات صادرات و واردات را از طرف همه شرکت های وابسته به Emart به بازار عرضه می کند. در ایالات متحده ، Emart از طریق شرکت های تابعه Good Food Holdings ، سوپرمارکت های لوکس را با نام های Bristol Farms ، Metropolitan Market ، New Seasons Market و دیگران اداره می کند. اطلاعات بیشتر را می توان در emartcompany.com یافت.

آرم – http://mma.prnewswire.com/media/554705/Benson_Hill_Biosystems_Logo.jpg

منبع تپه بنسون

لینک های مربوطه

www.bensonhillbio.com

منبع تپه بنسون