Eastside Distilling ، Inc نامه ای را به منظور تحویل Redneck Riviera Spirits® Business خود اعلام می کند ، راهنمایی های اولیه ای برای نتایج سه ماهه سوم و اهداف کلیدی استراتژیک برای رشد پایدار به جلو ارائه می دهد

پورتلند ، سنگ معدن، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت تقطیر Eastside (NASDAQ: EAST) (“شرکت”) امروز اعلام کرد که برای خاتمه توافق نامه مجوز اصلاح شده و تجدیدنظر شده خود با Rich Marks LLC و John D Rich Tisa به یک نامه قصد غیر الزام آور وارد شده است. اعتماد (به طور جمعی (“Rich Marks“) و فروش دارایی های خاص به Redneck Spirits Group، LLC (” RSG “). شرکت پیش بینی می کند در صورت عدم رعایت برخی شرایط بسته شدن RSG ، مبلغی بیش از 8 میلیون دلار از جمله” سپرده حسن نیت “غیرقابل استرداد. معامله شامل محصولات Redneck Riviera از جمله Redneck Riviera Whiskey® ، Granny Rich Reserve® و Howdy Dew! ® کالاهای خشک و خشک و همچنین بخشی از Redneck Riviera است. سهام بشکه. همکاری Redneck Riviera با جان ریچ این شرکت را به یک توزیع کننده ملی روحیات صنایع دستی تبدیل کرده است. واگذاری Redneck Riviera مطابق با هدف قبلاً اعلام شده شرکت برای تمرکز منابع خود بر سیستم عامل های اصلی رشد ارواح صنایع دستی ، کوکتل ها و کنسروهای سیار است.

این شرکت Roth Capital Partners ، LLC را به عنوان مشاور مالی انحصاری و Harriton & Furrer LLP را به عنوان مشاور حقوقی برای كمك به معامله منصوب كرد. این شرکت هنگامی که نتایج سه ماهه دوم خود را در ماه نوامبر منتشر کند ، در مورد تأثیر معامله بر چشم انداز سال مالی 2021 بیشتر بحث خواهد کرد.

نتایج مقدماتی سه ماهه سوم و یک برنامه رشد پایدار
انتظار شرکت 3 استrd درآمد سه ماهه تلفیقی بین 4.5 دلار5 میلیون دلار و پیش بینی گزارش بهبود EBITDA از Q2 2019 و بهبود پی در پی نسبت به سه ماهه قبل است. این شرکت همچنان معتقد است که در Q4 بهبودهای بیشتری در EBITDA ایجاد خواهد کرد.

اخبار مرتبط  انجمن رستوران های تگزاس Kelsey Erickson Streufert را معاون رئيس جمهور در امور امور و تبلیغات دولت منصوب می کند

با خروج از Redneck Riviera ، شرکت اکنون تمرکز خود را به پنج هدف اصلی برای رشد پایدار معطوف کرده است. این پنج هدف شامل: طرحی که با سود متمرکز بر مارک Azuñia ، و کاهش بیشتر موجودی بشکه باقیمانده ، رشد می کند و (5) اجرای یک برنامه رشد استراتژیک برای Craft Canning.

برای امکان دستیابی به برنامه رشد ، سمت شرقی پلتفرم سازمانی را با یک سیستم ERP حرفه ای می کند که بهترین روش ها را در کالاهای بسته بندی الگوبرداری می کند ، ساختاری ساخت که در عین حال مهارت کافی داشته و افراد مناسب را در مکان های مناسب در سراسر شرکت قرار دهد.

“ما در حال توسعه تمرکز شرکت هستیم تا با سرعت ، تمرکز و نظم کار کنیم و با یک ماموریت و چشم انداز همسو موفق خواهیم شد که ضمن داشتن قدرت همزمان به تیم ها و افراد ، شرکت را متمرکز می کند. بازار کلی ارواح صنایع دستی و نوشیدنی های کنسرو شده در حال گسترش است ، و سمت شرقی سهمی از بازار را تحقق می بخشد که اهداف تجاری ما را برای رشد محقق خواهد کرد. ” پل بلوک، رئیس و مدیرعامل ایست ساید بلوک ادامه داد: “اعلامیه امروز به موقعیت شرکت برای رشد بیشتر مشاغل اصلی ما و باز کردن ارزش برای سهامداران ما کمک می کند.”

اخبار مرتبط  نام های Resideo جف فرانک معاون ارشد رئیس جمهور ، نوآوری در محصولات

کنفرانس Q3 2020
12 نوامبر 5:00 بعد از ظهر ET (2:00 بعد از ظهر PT)

استفاده از اقدامات غیر GAAP
مدیریت Eastside Distilling با استفاده از معیارهای مختلف مالی ارزیابی و تصمیمات عملیاتی را اتخاذ می کند. علاوه بر نتایج GAAP شرکت ، مدیریت همچنین اقدام غیر GAAP EBITDA تنظیم شده را نیز در نظر می گیرد. مدیریت معتقد است که این اقدام غیر GAAP اطلاعات مفیدی درباره نتایج عملکرد شرکت ارائه می دهد.

این شرکت EBITDA تعدیل شده را به عنوان سود قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک ، غرامت مبتنی بر سهام و حسابداری اجاره نامه که اخیراً اجرا شده تعریف کرده است.

در باره تقطیر Eastside
Eastside Distilling، Inc. (NASDAQ: EAST) ارواح ساخت صنایع دستی با کیفیت و برنده جوایز را در پورتلند، اورگان، از سال 2008. این شرکت با محصولات بسیار تزئین شده متشخص است که شامل Redneck Riviera Whiskey® با مارک های همراه Granny Rich Reserve® و Howdy Dew! ® ، Azuñia Tequilas® ، Burnside Whiskeys® ، Hue-Hue Coffee Rum® و Portland Potato Vodkas®. همه سمت شرقی ارواح از مواد طبیعی برای کیفیت و طعم ساخته می شوند. ایست ایستاید زیرمجموعه Craft Canning + Bottling یکی از پیشروترین بطری های ارواح و کنسروهای آماده نوشیدن شمال غربی است.

هشدارهای مهم در مورد اظهارات آینده نگر
موارد خاصی که در این بیانیه مطبوعاتی مورد بحث قرار گرفته است ، ممکن است اظهاراتی آینده نگر باشد. چنین مواردی شامل خطرات و عدم اطمینان است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی متفاوت باشند ، از جمله موارد زیر: تغییر در شرایط اقتصادی. عوامل کلی رقابت؛ تأثیر COVID-19 و اختلال در تجارت مرتبط ، نیازهای جاری مالی شرکت و توانایی دستیابی به هرگونه تأمین مالی ، پذیرش محصولات شرکت در بازار ؛ موفقیت شرکت در به دست آوردن مشتریان جدید ؛ موفقیت شرکت در توسعه محصول ؛ توانایی شرکت در اجرای مدل تجاری و برنامه های استراتژیک خود ؛ موفقیت شرکت در ادغام نهادها و دارایی های اکتسابی و کلیه خطرات و اطلاعات مربوطه که هر از گاهی در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) توصیف می شود ، از جمله صورت های مالی و اطلاعات مربوط به آن در سالانه شرکت گزارش در مورد فرم 10-K و گزارش های فصلی موقت در مورد فرم 10-Q. نمونه هایی از اظهارات آینده نگر در این نسخه ممکن است شامل گزاره های مربوط به تمرکز استراتژیک ، عمودی محصولات ، درآمد و سودآوری پیش بینی شده ، توانایی ما در کاهش هزینه های عملیاتی یا سایر هزینه ها ، تقاضای پیش بینی شده از صنعت تولید آبجو ، اثرات COVID-19 باشد. ، از جمله تأثیر بر فروش ، و موفقیت ابتکاراتی که برای رفع اختلال در تجارت ناشی از COVID-19 و راهنمای درآمد برای سه ماهه سوم سال 2020 اجرا شده است. شرکت هیچ تعهدی برای به روزرسانی اطلاعات هشدار دهنده در این نسخه ندارد.

اخبار مرتبط  رهبران بازار آمازون خرید کارشناسان صندوق و Egility را اعلام کردند

این اطلاعات توسط شما توزیع می شود: Eastside Distilling، Inc.

SOURCE Eastside Distilling، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.eastsidedistilling.com