بنسون هیل 150 میلیون دلار بودجه سری D جمع آوری می کند تا نوآوری جهانی غذا را ایجاد کند

– بودجه به طور مشترک توسط Wheatsheaf و GV ، با مشارکت گسترده سرمایه گذاران استراتژی ، محیطی ، اجتماعی و حاکمیت (ESG) در سراسر زنجیره ارزش غذایی و کشاورزی ، مدیریت شد.

تپه بنسون از این بودجه برای توسعه تجارت و بستر نوآوری غذایی خود ، CropOS ، در بازارهای مختلف مواد غذایی و مواد اولیه استفاده خواهد کرد.

ST لوئیس، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – تپه بنسون خبر از اتمام دور بودجه 150 میلیون دلاری سری D به رهبری گروه Wheatsheaf و GV (Google Ventures سابق) داد. پیشرو سیستم نوآوری غذایی این شرکت ، CropOS، از تنوع ژنتیکی طبیعت برای توسعه و تجاری سازی غذاهای سالم ، پایدارتر و موادی که به نفع کشاورزان ، انواع مواد غذایی شرکت ها و در نهایت مصرف کنندگان باشد استفاده می کند. این دور از بودجه تلاشهای شرکت فناوری غذایی را برای گسترش فناوری پلت فرم خود تسریع می کند و توسعه شریک را در سراسر زنجیره تامین و تجاری سازی محصول پیش می برد.

بخوانید در اینجا بیانیه مطبوعاتی چند کاناله تعاملی: https://www.multivu.com/players/English/8799651-benson-hill-series-d/

سرمایه گذاران مختلفی که مدل تجاری استراتژیک و پتانسیل شرکت را برای ارتقا the سلامت و رفاه مردم از طریق پیشرفت در سیستم غذایی و همزمان کار برای محافظت از محیط زیست تشخیص داده اند ، علاقه مند به دور تأمین مالی بودند. سرمایه گذاران جدید و بازگشت دهنده شامل Argonautic Ventures ، Caisse de dépôt et placement du Québec (CDPQ) ، Emart ، GS Group ، شرکت Louis Dreyfus ، iSelect Fund ، Fall Line Capital ، Mercury Fund ، Prelude Ventures ، Prolog Ventures ، S2G Ventures و دیگران هستند. سرمایه گذاران دفتر استراتژیک و خانوادگی.

تپه بنسون از Cloud Biology® استفاده می کند ، روشی که علوم داده ، یادگیری ماشین و تکنیک های هوش مصنوعی را با زیست شناسی گیاهی و ژنومیک ترکیب می کند. CropOS the بستری است که این روش می تواند با آن اجرا شود و بطور قابل توجهی سرعت و سرعت تولید محصول را تسریع می کند. بستر فناوری و مشارکت های تپه بنسون امکان ایجاد گزینه های مناسب تغذیه ، غذا و مواد غذایی سالم و پایدار را که مصرف کنندگان به دنبال آن هستند ، فراهم کند ، در حالی که محصول زیادی را که کشاورزان تقاضا می کنند ، ارائه می دهد.

وی گفت: “ما به عنوان یک شرکت ، روی سرمایه گذاری در نوآوری هایی متمرکز هستیم که کالری و مواد مغذی لازم برای جمعیت در حال رشد جهان را در یک سیستم غذایی با منابع غذایی کمتر تأمین کند.” استفان دولازالک، مدیر عامل گروه Wheatsheaf. “ما معتقدیم که فرهنگ و شرکایی که دارند تپه بنسون تأثیر بسزایی در سلامت و پایداری خواهد داشت که بر سیستم غذایی فعلی ما سنگینی می کند و به نفع جامعه و محیط زیست ماست. “

اخبار مرتبط  گوشت های جرکی و خشک افزایش تقاضا را در طی قفل شدن کورون ویروس تجربه می کنند

“ما مشتاقانه منتظر کمک به گسترش کشور هستیم کاری از بنسون هیل و بنابراین با استفاده از پتانسیل ارزش افزوده نوآوری های مبتنی بر فناوری ، آینده پایدار غذا را ترویج می کنیم. ” ماکس کلگ، رئیس برنامه سرمایه گذاری شرکتی شرکت لوئیس دریفوس ، نوآوری های LDC. “مزایای ژنومیک و تنوع ژنتیکی تا حد زیادی استفاده نشده است و ما معتقدیم که فناوری و مدل همکاری این شرکت برای ذینفعان در سراسر زنجیره ارزش از کشاورزان گرفته تا مصرف کنندگان نهایی ، کارایی و تمایز محصول جدید سود خواهد برد. فعال کنید. “

بنابراین گفت: “جنبش پروتئین های گیاهی در سراسر جهان در حال رشد است.” هیوی کانگ، مدیر عامل توسط عمارت (گروه Shinsegae). “نوآوری های محصول از تپه بنسون، به ویژه در زمینه تراکم پروتئین و مواد مغذی ، باید به تسریع بیشتر در معرفی گزینه های گیاهی کمک کند. سرمایه گذاری ما منعکس کننده هدف استراتژیک تحقق چشم انداز ما برای ارائه مداوم مواد غذایی پایدار و سالم به مصرف کنندگان در سراسر جهان است. “

با این دور جدید تأمین مالی تپه بنسون هم از Cloud Biology® و هم از سیستم نوآوری CropOS جلو بروید ، تلاش های شریک توسعه را افزایش دهید ، استعدادهای برتر را جذب کنید و راه اندازی تجاری اولین انواع سویا با پروتئین فوق العاده بالا را در سال 2021 تقویت کنید. محصولات بعدی باید دنبال شوند. نمونه کارهای این شرکت از انواع سویا با کیفیت بالا طیف گسترده ای از ویژگی های برتر مورد جستجو را ارائه می دهد ، از جمله قابلیت هضم بهتر ، اسیدهای چرب امگا برای قلب سالم و محتوای پروتئین بالاتر. این مواد به غذاهای گیاهی ، روغنهای سالم ، خوراک دام و بازارهای آبزی پروری سود می رسانند.

وی گفت: “جامعه ما بر سر دوراهی است که با شیوع همه گیر باعث آشکارتر شدن نقاط قوت و ضعف سیستم غذایی ما می شود.” مت کریسپ، مدیر عامل از تپه بنسون. وی افزود: گزینه های غذایی که باعث بهبود رفاه ما می شوند ، به ما قدرت می بخشند و از محیط زیست ما محافظت می کنند باید برای همه قابل دسترسی باشد. قدرت تنوع گیاهان و نوآوری های فناوری می تواند به پیشرفت این پیشرفت کمک کند. ما از اتحاد رو به رشد سرمایه گذاران ، ذینفعان ، کشاورزان و شرکایی که از فوریت ها و موارد دیگر پشتیبانی می کنند سپاسگزاریم شانس مرحله فعلی را بشناسید ، با هم فکر کنید و تولید مواد غذایی را مدرن کنید. “

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor راهی راحت را برای محافظت از زخم پای حیوان (PHO-2669)

در باره تپه بنسون
تپه بنسون ارائه دهنده سیستم عامل Cloud Biology® و CropOS، ، یک سیستم نوآور و پیشرو در صنعت غذا است که علم داده و یادگیری ماشین را با زیست شناسی و ژنتیک ترکیب می کند. تپه بنسون نوآوران را قادر می سازد تا از تنوع ژنتیکی طبیعت در کل فرآیند از گیاه به بشقاب برای تولید غذاهای سالم ، خوشمزه و موادی که برای عموم مردم قابل دسترسی و پایدار است استفاده کنند. اطلاعات بیشتر را می توان در یافت bensonhill.com یا در توییتر در bensonhillinc.

اطلاعات در مورد گروه Wheatsheaf
گروه Wheatsheaf در شرکت های غذایی و کشاورزی سرمایه گذاری می کند ، از سرمایه و تخصص با چشم انداز دور اندیش برای دستیابی به منافع اقتصادی و اجتماعی پایدار استفاده می کند. Wheatsheaf با داشتن یکی از بزرگترین و طولانی ترین تیم های سرمایه گذاری مستقر در صنعت ، با شرکت های نمونه کار خود کار می کند تا تولید و توزیع مواد غذایی را کارآمدتر کند. همچنین این مدل ها و فن آوری های نوآورانه تجاری را برای ارائه غذایی ارزان قیمت ، مقوی و ایمن که هم سلامت انسان و هم کره زمین را حفظ می کند ، تکامل می بخشند. Wheatsheaf با استفاده از مقیاس وسیع تجاری از چنین مدل های تجاری و فناوری هایی ، در تلاش است تا راه حل های پایدار برای یکی از مهمترین چالش های جامعه مدرن پیدا کند: تهیه غذاهای سالم و مغذی که مطابق با خواسته های جمعیت در حال تغییر جهان باشد. گروه Wheatsheaf بخشی از املاک Grosvenor است.

درباره شرکت لوئیس دریفوس (LDC)
LDC تاجر و پردازنده برجسته کالاهای کشاورزی است. این شرکت با استفاده از دامنه جهانی و شبکه تولید گسترده خود خدمات خود را به مشتریان و مصرف کنندگان در سراسر جهان ارائه می دهد و تلاش می کند محصولات مناسب را در زمان مناسب – با خیال راحت ، مسئولیت پذیر و قابل اعتماد ارائه دهد. فعالیت های این شرکت در کل زنجیره ارزش از تولید کننده به مصرف کننده گسترش یافته و طیف گسترده ای از حوزه های تجاری (سیستم عامل ها) را در بر می گیرد. از سال 1851 ، نمونه کارهای LDC شامل دانه و دانه های روغنی ، قهوه ، پنبه ، آب میوه ، برنج ، شکر ، حمل بار و بازارهای بین المللی است. LDC با تولید ، پردازش و حمل و نقل حدود 80 میلیون تن محصولات سالانه به تغذیه و لباس حدود 500 میلیون نفر کمک می کند. این شرکت به عنوان یک سازمان ماتریس از شش منطقه جغرافیایی و هشت سیستم عامل تشکیل شده است و در بیش از 100 کشور فعال است. در سراسر جهان 18000 نفر مشغول به كار هستند.

اخبار مرتبط  شرکت مواد غذایی هورمل سهم سه ماهه را اعلام کرد

اطلاعات در مورد Emart
Emart ، دفتر مرکزی آن در کره ، یک خرده فروش چند قالب است که شامل هایپرمارکت های Emart ، Emart Traders (مدل خرده فروشی انبار) ، Shinsegae Food (صاحب امکانات تولید ، کانال های توزیع غذا ، رستوران های بین المللی و نوشیدنی) و فروشگاه های مواد غذایی Emart24 ، Emart روزمره (فروشگاه های کوچک مواد غذایی) ، مراکز خرید مجلل ، استارباکس کره و SSG.COM (یک مرکز خرید آنلاین) شامل این موارد است. این نمونه کارها تعاملات گسترده ای با مشتری را ارائه می دهد که ناشی از سفرهای خرید ماهانه نیمی از جمعیت کره جنوبی و همچنین 20 میلیون عضو فعال کارت مشتری است. علاوه بر کره ، Emart دارای فروشگاه های خرده فروشی در سایر کشورهای آسیایی از جمله است ویتنام، مغولستان ، فیلیپین و چین. Emart از طریق بخش Global Sourcing خود چندین دفتر خارج از کشور را اداره می کند ، از جمله شرکت Emart America Inc. ایالات متحده شرکت مقیم واردات و صادرات محصولات از طرف همه شرکای Emart. در ایالات متحده Emart فروشگاه های مواد غذایی برتر با نام های Bristol Farms، Metropolitan Market، New Seasons Market و دیگران را از طریق شرکت تابعه Good Food Holdings اداره می کند. برای اطلاعات بیشتر ببین emartcompany.com.

لوگو – http://mma.prnewswire.com/media/554705/Benson_Hill_Biosystems_Logo.jpg

لینک های مربوطه

www.bensonhillbio.com

منبع تپه بنسون