Corner Bakery شرکای تجاری با مارک های رشد رستوران Pandya برای پشتیبانی از فصل بعدی رشد

دالاس، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Corner Bakery to خوشحال است که اعلام می کند که توسط Pandya Restaurant Growth Brands، LLC (PRGB) ، یکی از گروههای شرکت Rohan ، متعلق به سرمایه گذار املاک و مستغلات و اپراتور رستوران ، خریداری شده است. جیگنش (جی) پاندیا از شهرستان باکس ، پنسیلوانیا. هم اکنون PRGB با خرید نام تجاری از شرکت های تابعه Roark Capital Partners ، مالکیت Corner Bakery را به عهده خواهد گرفت. شرایط معامله خصوصی فاش نشده است.

گروه شرکتهای روهان سازمانی کاملاً جاافتاده و دارای منافع مالکیت در طیف وسیعی از شرکتهای تجاری است ، از جمله فعالیتهایی با چندین مفاهیم رستوران دارای امتیاز. شرکت Engage Brands وابسته به گروه Rohan در آوریل فروشگاه رستوران های زنجیره ای بازار بوستون را خریداری کرد و در تلاش است تا با افتتاح رستوران ها و گسترش فهرست های غذایی خود ، نام تجاری بوستون مارکت را گسترش دهد. Pandya فرصت هایی را برای اتحاد استراتژیک بین Corner Bakery و Boston Market می بیند.

اخبار مرتبط  769.7 میلیون دلار صنعت امولسیون نوشیدنی در سراسر جهان تا سال 2027

پاندیا اظهار داشت: “خرید كورنر نانوایی با آنچه كه خانواده ها به دنبال آن هستند – غذاهای دست ساز آشپزخانه با كیفیت بالا و خدمات مناسب و مطابق مشتری” مطابقت دارد.

وی گفت: “ما از همکاری با مارک های رشد رستوران Pandya بسیار خرسندیم که می خواهیم برند خود را گسترش دهیم.” فرانک پاشی، مدیر ارشد اجرایی نانوایی Corner. “مارک های رشد رستوران Pandya ، یک گروه مالکانه مشتاق ، باتجربه و موفق را به Corner Bakery و همچنین دسترسی به منابعی که برای ادامه فعالیت در این شرایط چالش برانگیز نیاز داریم ، به همراه دارد. ، ما همچنان به ابتکارات عملیاتی اصلی برای بهبود تجربه مهمان ، توسعه منو و رشد نام تجاری خود خواهیم پرداخت. اکنون در موقعیت خوبی هستیم تا در دوره اختلال بی سابقه صنعت خود ، به موفقیت های آینده دست پیدا کنیم. “

“من خوشحالم که بخشی از Corner Bakery ، یک رستوران زنجیره ای برجسته با یک منوی عالی و با کیفیت بالا هستم. من مشتاقانه منتظر کار با بیش از 3400 عضو تیم نانوایی Corner Bakery کار می کنم و می توانم این برند عالی را گسترش دهم. ، “گفت آقای پاندیا.

اخبار مرتبط  صنعت جهانی پانل های دوش و پانل های دوش

درباره کافه نانوایی Corner
Corner Bakery Cafe یک رستوران سریع و روزمره است که در 23 ایالت و واشنگتن دی سی ، صبحانه ، ناهار ، شام و غذا را با غذاهای آشپزخانه سرو می کند و رستوران های آن از زمان تاسیس این برند در سال 1991 مورد علاقه مردم بوده است. بر اساس فلسفه ایجاد مکانی گرم و راحت برای استراحت مردم با دوستان ، خانواده و همسایگان تاسیس شد. این رستوران دارای گزینه های منوی فصلی الهام گرفته از صنعتگران است که با مواد اولیه تازه ساخته شده اند ، در حالی که تجربه عالی کافه نانوایی را در قلب محله ها در همه جا ارائه می دهند. موارد دلخواه مهمان عبارتند از آناهیم اسکرمبلر که ارزش آن را برای صبحانه میل می کند ، مرغ کبابی تا پخت کامل پانودوری پانینی برای ناهار ، ماکارونی Pesto Cavatappi دست ساز آشپزخانه برای شام و یک تکه کیک کرمی دارچین غنی و خوش طعم برای یک وعده شیرین. منوی پذیرایی شامل تخم مرغ های تازه خرد شده و جو دو سر شبانه Berry & Almond ، سبد ساندویچ های مخصوص مختلف ، ماکارونی گرم ، سوپ های خانگی و مواد افزودنی عالی است. Corner Bakery اخیراً توسط TripAdvisor به عنوان “برترین رستوران های زنجیره ای ایالات متحده” برای سال 2019 شناخته شد و در رده اول قرار گرفت حق رای دادن بار مارک های “200 برتر” در فضای حق رای دادن. رستوران های Corner Bakery توسط CBC Restaurant Corp. با نزدیک به 200 مکان متعلق به شرکت و دارای امتیاز در سراسر کشور متعلق و اداره می شوند. برای اطلاعات بیشتر ، به cornerbakerycafe.com مراجعه کنید ، یا Corner Bakery را در فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر.

اخبار مرتبط  مهمانان می توانند از غذاهای سالم و بدون گلوتن در پیتزا فروشی Russo's New York Pizza و آشپزخانه ایتالیایی لذت ببرند

SOURCE Corner Bakery