گویا 300000 پوند غذا به هوندوراس ، ال سالوادور و گواتمالا اهدا می کند #GoyaGivesGlobal

غذا به طور مستقیم از امکانات گویا در داخل ارسال شده است تگزاس به Trifinio ، سرزمینی با مساحت 7،541 km2 ، که در آن مرزهای ناجی، گواتمالا بله هندوراس تشکیل 49 شهرداری. 70٪ از تقریباً یک میلیون نفر در مناطق روستایی زندگی می کنند و به شدت به آب و غذا احتیاج دارند. Plan Trifinio ضمن همکاری با مقامات شهرداری که بخشی از منطقه فرامرزی هستند و گروهی از جوانان و زنان داوطلب ، حمل و نقل و تحویل ایمن كیسه هایی با وزن 20 پوند غذا به مردم را تضمین كرده است. هر منطقه

“ما با یک بحران جهانی بی سابقه روبرو شده ایم که همه ما را تحت تأثیر قرار داده است #GoyaGivesGlobal وی نشان دهنده سوابق گویا در زمینه کمک های اساسی به افرادی است که بیشتر به آن نیاز دارند ، نه فقط در ایالات متحده ، بلکه در سراسر جهان و ما همه تلاش خود را برای کمک به نیازمندان انجام خواهیم داد. باب ununue، رئيس جمهور. توسط گویا فودز.

اخبار مرتبط  انبار خانگی برای نیاز به ماسک صورت در هر فروشگاهی در آمریکا

در مواقع نیاز شدید ، گویا همیشه در خط مقدم امداد و نجات از بلایا بوده و میلیون ها پوند غذا در سراسر دنیا تأمین می کند. از طریق گویا می دهد ، یک برنامه جهانی متعهد به ارتقا the رفاه عمومی جوامع ، از طریق مسئولیت اجتماعی ، ابتکارات زیست محیطی و ارزش های شرکت ، گویا سالانه تقریباً از 300 طرح خیریه ، بورس و رویداد پشتیبانی می کند. از زمان شروع همه گیری ، این شرکت در مجموع 2.5 میلیون پوند غذا و 20000 ماسک محافظ اهدا کرده است.

اخبار مرتبط  آیا بازپرداخت یک قفسه سینه یا کمد به یاد آمده از IKEA را رد کرده اید؟

برای به روزرسانی در مورد تلاش های خیرخواهانه ما از طریق Goya Gives ، به goya.com مراجعه کنید و ما را در اینستاگرام ، فیس بوک و توییتر دنبال کنید.

درباره غذاهای گویا: شرکت گویا فودز ، در سال 1936 تاسیس شد ، بزرگترین شرکت غذایی متعلق به اسپانیایی تبار در ایالات متحده است و خود را به عنوان رهبر غذاها و ادویه های آمریکای لاتین تثبیت کرده است. گویا بیش از 2500 کالای غذایی با کیفیت از اسپانیا ، کارائیب ، مکزیک ، آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی تولید ، بسته بندی و توزیع می کند. ریشه محصولات گویا در سنت های آشپزی جوامع اسپانیایی زبان در سراسر جهان است. ترکیبی از مواد اصلی معتبر ، چاشنی های قوی و آماده سازی مناسب ، محصولات گویا را برای هر سلیقه و میز ایده آل می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد غذاهای گویا ، به اینجا مراجعه کنید www.goya.com.

اخبار مرتبط  Urban Outfitters مشارکت با CB4 را به همه فروشگاه ها برای تقویت فروشگاه های همکار با هوش مصنوعی گسترش می دهد

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
ناتالی جی مانیسکالکو
845.659.6506 / [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1323738/Goya_Products.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1153368/GOYA_Logo.jpg

SOURCE Goya Foods، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.goya.com

SOURCE Goya Foods، Inc.