مطالعه مصرف کننده INC نشان می دهد غذاهای تقویت کننده انرژی و غذاهایی که برای سیستم هضم مفید هستند از سریعترین رشد محصولات هستند

روندها نشان می دهد که طی پنج سال آینده ، انرژی و سلامت دستگاه گوارش برای مصرف کنندگان اهمیت بیشتری خواهد داشت. بازار غذاهای مرتبط با ادعای حمایت از ایمنی نیز باید به دقت کنترل شود زیرا به دلیل COVID-19 تمرکز بر روی سیستم ایمنی بدن خواهد بود

REUS ، اسپانیا ، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – مصرف غذاهای تقویت کننده انرژی و هضم کننده هضم غذا یکی از بزرگترین و سریعترین رشد مصرف کنندگان است. در یک مطالعه اخیر در مورد روند مصرف کننده ، مشخص شد که انتظار می رود این دو بازار سریعترین رشد را در گروه بهداشت و سلامت داشته باشند. انتظار می رود تا سال 2024 ، اندازه بازار انرژی بخشیدن به محصولات 50٪ و محصولاتی که 32٪ سلامت هضم را تقویت می کنند ، افزایش یابد. این مطالعه همچنین نشان داد که مدیریت وزن همچنان بیشترین نگرانی برای مصرف کنندگان است. با این حال ، انتظار نمی رود که این بخش بازار به سرعت محصولات فوق الذکر رشد کند.

اخبار مرتبط  کربی ژان ریموند و کرینگ "دوستان شما در نیویورک" را راه اندازی کردند

همچنین تماشای روند غذاهای مرتبط با ادعای حمایت از سیستم ایمنی بدن جالب است. از آنجا که بسیاری از افراد نگران بیماری همه گیر COVID-19 هستند ، مصرف کنندگان احتمالاً تمرکز بیشتری بر تغذیه سالم خواهند داشت. تحقیقات ترند نشان داده است که شرکت ها در این بازار روز به روز رشد می کنند و انتظار می رود که این روند در عادی پس از COVID-19 رشد کند. در آمریکای شمالی ، بیش از یک سوم ویتامین ها و محصولات معدنی ادعای حمایت از سیستم ایمنی بدن را تقویت می کنند ، و در آسیا و اقیانوسیه ، تقریبا نیمی از ویتامین ها و محصولات معدنی. نمکهای معدنی به بازار عرضه شده در سال گذشته ادعای حمایت از سیستم ایمنی را تقویت می کنند.

اخبار مرتبط  تماس همایش سه ماهه چهارم سود شرکت Hormel Foods

روند تحقیق توسطشورای بین المللی آجیل و میوه خشک به عنوان بخشی از برنامه انتشار 2020-2021 با هدف افزایش مصرف جهانی آجیل و میوه های خشک ضمن افزایش آگاهی از فواید سلامتی.

درباره INC

INC (یا “شورای بین المللی آجیل و میوه خشک”) نهاد هماهنگ کننده بین المللی برای بخش خشکبار و آجیل است. اعضای آن بیش از 800 شرکت در بخش میوه خشک و آجیل از بیش از 75 کشور جهان هستند. اعضای INC بیش از 85٪ ارزش تجاری در مزرعه تجارت جهانی میوه خشک و آجیل را تشکیل می دهند. ماموریت INC تحریک و تسهیل رشد پایدار صنعت خشکبار و خشکبار جهانی است. این سازمان پیشرو بین المللی بهداشت ، تغذیه ، آمار ، ایمنی مواد غذایی و استانداردها و مقررات بین المللی برای آجیل و میوه های خشک است.

اخبار مرتبط  "لبخند بزن" توسط تینا پونگ

تماس را فشار دهید: ایمیل [email protected] و تلفن: +34 977 331 416

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/841367/INC_Logo.jpg

SOURCE INC شورای بین المللی آجیل و میوه خشک