کتاب جدید Yaima Gálvez Errores En La Adolescencia E Incertidumbre En La Madurez ، یک داستان فریبنده از لحظات دلسوز کننده زن در زندگی سو Ab استفاده و زحمت در عشق و زندگی ایالات متحده آمریکا – انگلیسی USA – español

یایما در مورد کتابش این را گفت: “این فقط یک کتاب نیست. نه ، هر صفحه نوشته شده زندگی صوفیا است. خطوط آن نشان دهنده غم و اندوه و خاطرات او از شنیدن صدای گریه مادر در گوشه ای به دلیل نداشتن غذا برای دخترانش است ؛ مبارزه عشقی که در عشق ورزیدن به یکدیگر بسیار طولانی بوده است اما با نفرت و تحقیر به پایان رسیده است ؛ اما بیش از هر چیز ، واقعیت بیرحمانه کشوری که در سکوت قرار گرفته است ، زیرا نسیم گرم آن فقط درد مادرانی را می کشد که برای فرزندان خود در دریا رنج می برند ، در جستجوی آینده ای نیست که در آن تاریکی شب تنها شاهد فریاد برخی دختران ساده باشد که برای زنده ماندن بدن خود را به عنوان روسپی می فروشند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor پیکربندی سفارشی زمین (CCP-1429) را توسعه می دهد

این کتاب زندگی دردناک یک مهاجر تجاوز شده را تجربه می کند ، بدرفتاری او با سرنوشتی که هرگز راه خود را گم نکرده است و عشقی که به رابطه جنسی و نوشیدنی تبدیل می شود ، آنها را به مسافتی می برد که هرگز پیدا نشده است و امروز قدرت او دو فرزندش است.

کتاب جدید یاما گالوز که توسط انتشارات پیج منتشر شده است Errores en la Adolescencia e Incertidumbre en la Madurez از شرایط مخوف یک زن که شامل عشق ، سو abuse استفاده و فساد در کشورش است ، قدرت و شجاعت او را در زمان غم و اندوه تعیین می کند.

اخبار مرتبط  HumanN مستقر در آستین 50،000 دلار از محصولات را به کارگران بهداشتی و اساسی در سراسر کشور اهدا می کند

مصرف كنندگانی كه می خواهند در زندگی سخت و دلخراشی فرو روند كه با دلسوزی بی دریغ و امیدوار در میان دردسرهای طاقت فرسا می توانند خریداری كنند Errores en la Adolescencia e Incertidumbre en la Madurez آنلاین در Apple iTunes ، Amazon.com ، Google Play یا Barnes and Noble.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا سوالات ، می توانید از طریق شماره زیر با شماره 866-315-2708 با نشر صفحه تماس بگیرید.

درباره انتشار صفحه:
صفحه انتشارات یک انتشارات سنتی با خدمات کامل است که کلیه مشکلات مربوط به انتشار کتاب های نویسندگان خود را شامل می شود ، از جمله توزیع در بزرگترین خرده فروشی های جهان و تولید حق امتیاز. انتشار صفحه می داند که نویسندگان باید آزاد باشند ، اما درگیر مسائل پیچیده تجارت مانند تبدیل کتاب الکترونیکی ، ایجاد حساب های عمده فروشی ، بیمه ، حمل و نقل ، مالیات و موارد دیگر نمی شوند. فهرست نویسندگان آن می تواند این مسائل خسته کننده ، پیچیده و وقت گیر را پشت سر بگذارد و بر علاقه آنها تمرکز کند: نوشتن و خلق کردن. در www.pagepublishing.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  سانتا مارگریتا ایالات متحده آمریکا روز ملی چیانتی افتتاحیه را جشن می گیرد

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1322461/Yaima_G_lvez.jpg

SOURCE انتشار صفحه

لینک های مربوطه

https://www.pagepublishing.com