علوم بهداشتی لیبرتی گزارش های مالی سال 2021 سه ماهه دوم نتایج مالی

*توجه داشته باشید: همه ارجاعات به ارزش دلار به دلار کانادا اشاره دارد مگر اینکه خلاف آن بیان شده باشد.

تورنتو ، روشن، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – علوم سلامت لیبرتی (CSE: LHS) (OTCQX: LHSIF) www.libertyhealthscience.com (“لیبرتی” یا “شرکت”) ، ارائه دهنده حشیش با کیفیت بالا ، نتایج مالی خود را برای سه ماهه دوم اعلام کرد 31 آگوست 2020. فروش خالص تلفیقی برای سه ماهه به پایان رسید 31 آگوست 2020 بود 18170975 دلار، در مقایسه با 10،627،656 دلار برای سه ماهه به پایان رسید 31 آگوست 2019، و 36،611،731 دلار برای شش ماه به پایان رسید 31 آگوست 2020، در مقایسه با 16148،217 دلار برای شش ماه به پایان رسید 31 آگوست 2019.

این شرکت دارای پول نقد و معادل نقدی آن بود 17،086،203 دلار از همان زمان 31 آگوست 2020، در مقایسه با 24،957،245 دلار از همان زمان 29 فوریه 2020. در سه ماهه به پایان رسید 31 آگوست 2020، شرکت پرداخت مالیات را از 13998 820 دلار.

برای سه ماهه به پایان رسید 31 آگوست 2020، شرکت گزارش EBITDA تنظیم شده از 5،632،626 دلار، در مقایسه با 872،946 دلار برای سه ماهه به پایان رسید 31 آگوست 2019، و 11227903 دلار برای شش ماه به پایان رسید 31 آگوست 2020، در مقایسه با منفی EBITDA تنظیم شده از (1،731،727 دلار) برای شش ماه به پایان رسید 31 آگوست 2019.

وی ادامه داد: “ما همچنان به تلاش برای ارسال نتایج عملیاتی ثابت و رشد سهم بازار خود برای پاسخگویی به تقاضای بیشتر برای مجموعه مارک های شاهدانه خود ادامه می دهیم.” جورج گرمز، مدیر اجرایی موقت لیبرتی. “علیرغم چالش هایی که با COVID-19 روبرو هستیم ، ما همچنان با استراتژی خود پیشرفت می کنیم و برخی از محصولات دارویی با بهترین کیفیت زندگی امروز در بازار را در اختیار بیماران خود قرار می دهیم.”

اخبار مرتبط  گروه نوآوری Mydecine برنده جایزه صلح نوبل مشهور و معتبر جهانی نامزد دکتر M.S Reddy به شورای جهانی مشاوره علمی خود می شود

لیبرتی در حال حاضر 26 بیمارستان را در سراسر کشور اداره می کند فلوریدا در مکان های زیر:

بوکا راتون

بندر پالم

چشمه های بونیتا

پاناما سیتی

بردنتون

پنساکولا

کیپ مرجان

بندر سنت لوسی

ساحل دانیا

ساراسوتا

گینسویل

سنت پترزبورگ

ساحل جکسونویل

استوارت

دریاچه

میدان تابستانی

جزیره مریت

تامپا (هاید پارک)

میامی

تامپا (تترا)

میامی شمالی

تالاهاسی

پارک نارنجی

ساحل وست پالم

اورلاندو

پناهگاه زمستانی

نکات برجسته عملیاتی:

  • لیبرتی افتتاح 26 فروند خود را اعلام کردهفتم درمانگاه در ساحل جکسونویل برای خدمت به جوامع میپورت، ساحل آتلانتیک، ساحل نپتون، و ساحل پونته ودرا. این شرکت در نظر دارد تا پایان سال مالی 35 درمانگاه را باز کند.
  • لیبرتی یک همکاری استراتژیک با Seed Junky ™ Genetics برای فروش و توزیع انواع مشهور جهان از سویه های شاهدانه برنده جایزه در فلوریدا.
  • این شرکت تاییدیه وزارت بهداشت فلوریدا را برای افزودن آزمایشگاه جدید استخراج اتانول برای استخراج بیش از 100 کیلوگرم ماده زیست توده در روز دریافت کرد.
اخبار مرتبط  سرآشپز ستاره دار برای پشتیبانی از بخش هتل و رستوران با TWISPER همکاری می کند تا آنها بتوانند فعالیت های خود را دوباره آغاز کنند

درباره علوم بهداشتی لیبرتی
لیبرتی ارائه دهنده حشیش است که متعهد به ارائه تجربه حشیش با کیفیت بالا بر اساس مراقبت واقعی ما از همه مصرف کنندگان حشیش و تمرکز بر برتری عملیاتی از بذر تا فروش است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.libertyhealthscience.com.

یادداشت احتیاطی در مورد بیانیه های آینده نگر: این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه خاصی به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. هر گزاره ای که در این خبرنامه وجود داشته باشد و گزاره ای از واقعیت تاریخی نباشد ، ممکن است گفته ای آینده نگر تلقی شود. عبارات آینده نگر اغلب با عباراتی مانند “ممکن است” ، “باید” ، “پیش بینی” ، “انتظار” ، “باور” ، “برنامه” ، “قصد” یا منفی این اصطلاحات و عبارات مشابه مشخص می شوند. اظهارات آینده نگر در این خبر شامل انتظارات مربوط به توانایی های تولیدی شرکت ، انتظارات در مورد دریافت کلیه تأییدیه های لازم از وزارت بهداشت فلوریدا ، انتظارات در مورد افتتاح داروخانه های جدید و گسترش فضای گلخانه ای آن ، و استراتژی های توسعه و رشد آینده شرکت. اظهارات رو به جلو لزوماً خطرات شناخته شده و ناشناخته ای را شامل می شود ، از جمله ، بدون محدودیت ، خطرات مرتبط با شرایط عمومی اقتصادی. رویدادهای نامطلوب صنعت ؛ هزینه های بازاریابی از دست دادن بازارها تحولات قانونی و نظارتی آینده شامل ماری جوانا پزشکی ؛ ناتوانی در دستیابی به سرمایه کافی از منابع داخلی و خارجی و / یا عدم توانایی دسترسی به سرمایه کافی در شرایط مطلوب ؛ صنعت ماری جوانای پزشکی در ایالات متحده به طور کلی ، مالیات بر درآمد و امور نظارتی. توانایی لیبرتی برای اجرای استراتژی های تجاری خود. رقابت؛ شکست محصول نوسانات ارز و نرخ بهره و سایر خطرات. خوانندگان هشدار می دهند که لیست فوق جامع نیست. بیشتر خوانندگان هشدار داده می شوند كه بیهوده به اظهارات آینده نگر اعتماد نكنند زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد كه برنامه ها ، اهداف یا انتظاراتی كه از آنها می گذرد اتفاق بیفتد. چنین اطلاعاتی ، اگرچه در زمان آماده سازی توسط مدیریت منطقی در نظر گرفته می شود ، اما ممکن است نادرست باشد و نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد. اظهارات رو به جلو موجود در این خبرنامه صریحاً توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط است.

اخبار مرتبط  با TENCEL (TM) تعهد خود را برای آینده ای پایدار تمدید کنید

SOURCE Liberty Health Sciences Inc.

لینک های مربوطه

http://www.libertyhealthscience.com/