انتظار پایان یافت – McDonald’s® McRib Season سراسر کشور را در سال 2020 برگزار می کند

شیکاگو، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – خوش آب و هوا ، لطیف ، لطیف و بی شرمانه خوشمزه … McRib طرفداران ساندویچ است که با نگرانی تمام سال در انتظار آن هستند. و امسال ، آن است بازگشت بسیار پیش بینی شده بزرگتر از همیشه است! بنابراین تقویم های خود را علامت گذاری کنید زیرا مک دونالد® نه تنها بازگرداندن McRib در سال 2020، ما از سال 2012 برای اولین بار در سراسر کشور مورد علاقه طرفداران هستیم 2 دسامبر.

درست است … برای مدت محدودی ، مک ریب ها و “اولین وقت ها” در سراسر کشور به زودی می توانند جادوی McRib را با گوشت خوک بدون استخوان فصلی که در سس کباب دودی و مزه دار له می شود ، با پیازهای خرد شده و ترشی های ترش ، درگیر کنند. این ترکیبی است که بسیار دلهره آور است و مشتاقان دیرینه اظهار می دارند: “من به آن نیاز دارم” و جمله کنجکاو مک ریب “چرا هک نیست؟”

معاون رئیس Menu Innovation گفت: “McRib از زمان آغاز به کار مک دونالد یکی از موارد محبوب مورد علاقه بوده است.” لیندا ون گوزن. “چیزی کاملاً شبیه طعم مک ریب نیست. از نظر مشتریان ما ، آن چیزی فراتر از یک لحظه دلپذیر و خوشمزه تبدیل شده است … یک فصل است و اینترنت را طوفانی می کند. به همین دلیل امسال ، ما افتخار می کنیم که به McRib خدمت می کنیم در کل کشور برای لذت بردن از همه. ”

McRib اولین بار در سال 1982 در مک دونالد حضور داشت و امروز یکی از مورد انتظارترین و محدودترین موارد منو است که در سراسر جهان ارائه می شود. مشتریان در آلمان آنقدر خوش شانس هستند که در طول سال از ساندویچ لذت ببرند.

ما نمی توانیم منتظر طرفداران جدید و بازگشت کنیم تا اولین طعم خود را در این فصل مک ریب آغاز کنند 2 دسامبر در رستوران های شرکت کننده از طریق انجام ، Drive Thru ، مک دونالد® برنامه یا McDelivery.

درباره مک دونالد ایالات متحده آمریکا
مک دونالد ایالات متحده آمریکاLLC ، هر روز گزینه های مختلفی از منو را که با مواد تشکیل دهنده با کیفیت ساخته شده است ، برای تقریبا 25 میلیون مشتری ارائه می دهد. نود و پنج درصد از 14000 رستوران مک دونالد در ایالات متحده به طور مستقل توسط تاجران و زنان اداره و اداره می شوند. برای اطلاعات بیشتر ، به www.mcdonalds.com مراجعه کنید ، یا ما را در Twitter @ McDonalds و Facebook دنبال کنید. www.facebook.com/mcdonalds.

تماس با رسانه: مورگان اومارا، شرکت ارتباطات ، morgan.o ‘[email protected]

منبع مک دونالد ایالات متحده آمریکا، LLC

لینک های مربوطه

http://www.mcdonalds.com


اخبار مرتبط  GOLIKE Shake & Drink باعث می شود اسید آمینه به آسانی نوشیدن یک لیوان آب باشد