Aqua Green Light با شادی و خوش بینی باعث آشپزخانه می شود

“همانطور که منتظر 2021 هستیم ، ما خواهان رنگی تازه و سرزنده ، اما همچنان قابل تعویض ، دلسوزانه و آرامش بخش هستیم. با وجود عدم اطمینان زیاد در سال گذشته ، امید ما این است که Light Aqua Green یکپارچه ، موافق و ایمن باشد ، “گفت: متخصص برجسته رنگ و طراح داخلی کیم لوئیس، Kim Lewis Designs ، سایه را انتخاب کرد.

“از نظر روانشناسی ، رنگ های آبی به طور طبیعی قابل اعتماد و قابل اعتماد هستند ، حتی از نظر جهانی نیز قابل اعتماد هستند. این Light Aqua Green با تکان دادن به روزهای روشن تر نوستالژی ، با جابجایی در فضای دکوراسیون منزل مانند یک موج تمیز کننده آب تازه و خالص ، باعث بهبود و نوسازی می شود. لوئیس گفت: “چیزی که ما هرگز به آن نیاز داریم.”

سبز آبی آبی (RAL # 6027) ملایم و قابل زندگی است. این فضای بیرونی را وارد می کند تا فضاها را سبک و هوا نگه دارد. این خنثی طبیعی به خوبی با رنگ های چوبی و همچنین سفیدهای ترد یا خامه ای جفت می شود و فضای خوش بینانه و تازه ای ایجاد می کند. این رنگ را می توان در بین مواد مختلف استفاده کرد و می توان آن را در محدوده BlueStar® ، اجاق های دیواری ، هودهای آشپزخانه یا محصولات برودتی به عنوان یک قطعه بیانیه یا به عنوان یک رنگ از روی دستگیره ها استفاده کرد. این رنگ همیشگی را با تزئینات فلزی برنجی براق مرتبط کنید تا ظاهری لوکس داشته باشد.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor زمین بازی حیوان خانگی را توسعه می دهد (WDH-2484)

رنگ و سفارشی سازی دو بخش مهم از تاریخ افتخار 140 ساله ساخت BlueStar در ایالات متحده است. BlueStar® بعنوان پیشرو در ساخت لوازم سفارشی و سفارشی ، هم اکنون لوازم آشپزخانه به سبک حرفه ای را در بیش از 1000 رنگ و پایان و همچنین رنگ های سفارشی و 10 تریم فلزی ارائه می دهد. علاوه بر این ، BlueStar® گروه هایی از پایان های منحصر به فرد را برای تحریک روند طراحی ، شامل مات ، براق و بافت ، مرتب کرده است. یک ابزار وب سایت تعاملی ، “BlueStar خود را بساز” ، به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا لوازم خانگی BlueStar® جدید را تقریباً در هر ترکیب ترکیبی از رنگ و فلز سفارشی کنند.

اخبار مرتبط  Harborside Inc. نتایج مقدماتی مثبت سه ماهه سوم 2020 را اعلام می کند

“مشتری ما وقت زیادی را در آشپزخانه می گذراند ، آزمایش می کند ، پرورش می دهد و ایجاد می کند. در طول این سال گذشته ، این احساس افزایش می یابد که خانه پناهگاه است ، مکان امن ما. هیچ عنصر طراحی خانه به آن اندازه مهم نیست ، یا بیشتر مورد بحث قرار می گیرد ، یا ارزیابی از رنگ ، “گفت BlueStar® رئیس جمهور الیزا شفیلد. “رنگ برای بالا بردن روحیه و تغذیه روح ضروری است ، به همین دلیل ما گزینه های زیادی را برای الهام گرفتن از هر سبک زندگی یا شخصیتی ارائه می دهیم. سبز آبی آبی که توسط متخصص رنگ انتخاب شده است کیم لوئیس هم هیجان انگیز و هم آرام است و به راحتی می توان از آن برای ایجاد یک نقطه کانونی خیره کننده در هر آشپزخانه خانه استفاده کرد. ”

اخبار مرتبط  Natura & Co اولین گزارش سالانه خود را با ایوان منتشر می کند

طراحی و ساخته شده است پنسیلوانیا از سال 1880 ، BlueStar® محصولات آشپزی ، تبرید و تهویه برای تشخیص آشپزهای خانگی که خواستار نتایج با کیفیت رستوران در آشپزخانه های خود هستند ، صنایع دستی است. این خط برنده جایزه شامل بازه های گازی با عملکرد بالا ، اجاق گاز ، اجاق گازهای برقی و گاز ، هودهای تهویه مطبخ مکمل و یخچال برتر است. BlueStar® تنها مارک لوازم خانگی سبک است که تقریباً گزینه های نامحدودی برای شخصی سازی ، از جمله بیش از 1000 رنگ و تزئینات فلزی ، و همچنین سطوح آشپزی بسیار قابل تنظیم ، درب های اجاق گاز و فرانسوی و لوازم جانبی رستوران مانند جوجه های گوشتی سلاماندر ، لامپهای برقی ، Frenchtops ارائه می دهد. اجاق های بزرگ و بزرگ که در قابلمه های ورق تجاری متناسب است.

برای اطلاعات عمومی مراجعه کنید www.bluestarcooking.com
یا به مکالمه در شبکه های اجتماعیbluestarcooking بپیوندید

پیوند به BLUESTAR ® رنگ سال تصاویر:
https://spaces.hightail.com/space/7PSwxaRzdJ

منبع BlueStar

لینک های مربوطه

http://www.bluestarcooking.com