بلندگوی بی سیم KOHLER Moxie Showerhead + یک تجربه متصل را به دوش می آورد

پس از پیش نمایش مشهور آن در نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی سال 2020 ، علاقه مندان به صدا و حمام به شدت انتظار اولین حضور Moxie را داشتند. با دو اسپیکر قابل حمل بلوتوث یا بلندگوی هوشمند همراه با آمازون الکسا تعبیه شده ، مدل موی شو یک تجربه صوتی و صوتی جدید را به فضای دوش آورده است – پیچیدگی و طراحی عالی کهلر مجموعه حمام با بالاترین کیفیت صدا از طریق هارمن کاردون. سر دوش از اسپری با پوشش کامل برخوردار است ، در حالی که اسپیکر قابل حمل تنظیم ویژه ای را برای پویایی صوتی بی نظیر حمام فراهم می کند.

وی گفت: “Moxie ورودی قابل دسترسی و مقرون به صرفه ای را برای مشتریانی که به دنبال تجربه ای متصل در حمام هستند ، ارائه می دهد.” اشلی اسپرینگر، شرکت کوهلر دوش گرفتن محصول بازاریابی. “علاوه بر نصب آسان ، قابلیت بصری و کاربردهای متنوع با بلندگوی قابل حمل ، موکسی تجربه دوش گرفتن عالی مترادف با کهلر نام تجاری.”

سر دوش در دسترس است آ پایان کروم جلا شده با یک بلندگوی سفید ، پایان نیکل براق شده با یک بلندگوی خاکستری یا رنگ مشکی مات همراه با یک بلندگوی خاکستری. با آمازون الکسا یکپارچه ، می توانید موسیقی پخش کنید ، اخبار را بررسی کنید ، شامپوی بیشتری سفارش دهید ، تایمر تنظیم کنید و محصولات هوشمند خود را کاملاً بدون هندزفری و بدون تلفن خود کنترل کنید.

اخبار مرتبط  دوربین هوش مصنوعی PowerEgg X شخصی

وی گفت: “چندین دهه تجربه صدای عالی هارمن به تیم ما این امکان را داد تا فنون ، اندازه گیری ها ، توسعه و نوآوری های موفقیت های گذشته ما را در این مشارکت وارد کند.” جانی ویلیامز، معاون رئیس جمهور و مدیر کل Harman Embedded Audio در Harman International. “ما این امتیاز را داریم که با چندین صنعت با رهبران صنعت کار می کنیم ، و با کیفیت ترین عملکرد صوتی را برای مصرف کنندگان در سراسر جهان ، با دوش گرفتن با Kohler Moxie و تقریباً در هرجای دیگر با قابلیت ادغام خود ، ارائه می دهیم.”

کوهلر بلندگوی بی سیم Moxie Showerhead + Bluetooth اکنون در اینجا موجود است Kohler.com و خرده فروشان عمده ، با برنامه های موجود در آمازون الکسا که قرار است در اواخر سال راه اندازی شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بازدید کنید Kohler.com/moxie.

اخبار مرتبط  چشم انداز بازار جهانی مسواک بامبو ، 2026

در باره کوهلر شرکت
در سال 1873 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در کوهلر ، ویسکانسین، شرکت کوهلر یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شرکتهای خصوصی آمریکاست که متشکل از بیش از 35000 همکار است. با بیش از 50 مکان تولید در سراسر جهان ، کهلر یک رهبر جهانی در طراحی ، نوآوری و ساخت محصولات آشپزخانه و حمام است. موتورها و سیستم های قدرت کابینت لوکس ، روشنایی و کاشی ؛ و صاحب / مجری دو ، میهمان نوازی پنج ستاره و مراکز تفریحی گلف در کوهلر ، ویسکانسین، و سنت اندروز ، اسکاتلند. کهلر زمین گلف Whistling Straits میزبان مسابقات جام رایدر در سال 2021 خواهد بود. این شرکت همچنین راه حل هایی را برای حل مسائل فوری ، مانند آب تمیز و بهداشتی ، برای جوامع کم برخوردار در سراسر جهان برای افزایش کیفیت زندگی برای نسل های فعلی و آینده ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً www.kohlercompany.com.

درباره هارمن
هارمن طراحی و مهندسی محصولات و راه حل های متصل برای خودروسازان ، مصرف کنندگان و شرکت های سراسر جهان ، از جمله سیستم های اتومبیل متصل ، محصولات صوتی و تصویری ، راه حل های اتوماسیون سازمانی. و خدمات پشتیبانی از اینترنت اشیا. HARMAN با مارک های برجسته از جمله AKG® ، Harman Kardon® ، Infinity® ، JBL® ، Lexicon® ، Mark Levinson® و Revel® مورد تحسین صوتی ، موسیقی دانان و مکانهای تفریحی قرار می گیرد که در سراسر جهان اجرا می کنند. بیش از 50 میلیون اتومبیل در جاده امروز به سیستم های صوتی و اتومبیل متصل HARMAN مجهز هستند. خدمات نرم افزاری ما میلیاردها دستگاه و سیستم تلفن همراه را تأمین می کند که از همه کارها از خانه و خانه گرفته تا ماشین و موبایل متصل ، یکپارچه و ایمن هستند. HARMAN تقریباً 30،000 نفر نیروی کار در سراسر قاره آمریکا دارد ، اروپا، و آسیا. در سال 2017 ، HARMAN به یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت الکترونیک سامسونگ تبدیل شد.

اخبار مرتبط  آب خالص در چهار سال 100مین مکان باز خود را جشن می گیرد

تمام علائم تجاری شخص ثالث که توسط HARMAN به آنها ارجاع می شود ، همچنان در مالکیت دارندگان مربوطه هستند.

مخاطبین رسانه
شرکت کوهلر

هارمن کاردون

ویکی هافنشتاین

کلسی کاستالز

[email protected]

[email protected]

920-917-9419

562-552-2597

منبع کهلر

لینک های مربوطه

https://www.us.kohler.com/us/