مارک های Deckers اهداف جدیدی برای تسریع برنامه مسئولیت اجتماعی و زیست محیطی به عنوان بخشی از گزارش ایجاد تغییرات جدید اعلام کرد

GOLETA ، کالیفرنیا، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Deckers Brands (NYSE: DECK) ، رهبر جهانی در زمینه طراحی ، بازاریابی و توزیع کفش ، پوشاک و لوازم جانبی نوآورانه ، امروز خود را منتشر کرد ایجاد گزارش تغییر مسئولیت و پایداری شرکت FY20، از جمله پیشرفت آن در دستیابی به اهداف توسعه پایدار.

Deckers Brands از سال 2014 و سال گذشته گزارشگر تأثیرات زیست محیطی و اجتماعی خود بوده است ایجاد گزارش تغییر جزئیات آرزوهای این شرکت برای پیشبرد پیشرفت های زیست محیطی و اجتماعی در سراسر کسب و کار ، نمونه کارها از مارک ها ، زنجیره تأمین جهانی و جوامع در سراسر جهان است. این گزارش دستاوردهای سال گزارش را برجسته می کند 1 آوریل 2019 به 31 مارس 2020.

“این زمانهای مهمی است که همه ما باید نقش خود را در تحقق اهداف توسعه پایدار پیمان جهانی سازمان ملل متحد و چشم انداز مشخص شده در توافق نامه پاریس برای ایجاد آینده ای پایدار و مقاوم ایفا کنیم.” گفت دیو پاورز، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی ، برندهای Deckers. “ما به تغییر تحول آفرین اعتقاد داریم – تغییری که فقط با یک رویکرد متمرکز و شفاف امکان پذیر است. ما تشخیص می دهیم که پایداری یک سفر است و ما متعهد هستیم که وظیفه خود را برای ایجاد تغییر برای کارمندان ، جوامع و سیاره خود انجام دهیم.”

اخبار مرتبط  انحراف بازار و تجزیه و تحلیل روند نتیجه از همه گیر

مارک های دکر ایجاد گزارش تغییر نکات برجسته

 • راه اندازی اهداف عدالت جسورانه ، گنجاندن و تنوع (EID) در سطح شرکت ها و اهداف نمایندگی مربوط به بازاریابی در سطح برند.
 • بیش از 97٪ از پوسته های مورد استفاده در محصول ما از چرم سازی های دارای گواهینامه کار گروه چرم با تعهد برای اطمینان از 100٪ تا سال 2022 تأمین می شود.
 • بیش از 97٪ از پشم مورد استفاده توسط Deckers ، پشم مورد استفاده است که پشمی است که از محصول پوست گوسفندی دو رویه ما برداشت می شود.
 • توانمند سازی بیش از 33000 معیشت کارگر زنجیره تامین از طریق مشارکت با پروژه مسئولیت اجتماعی تجارت (BSR). هدفمند ساختن 100000 زن تا سال 2027 باشد.
 • 100٪ از شرکای Tier 1 حسابرسی شده و بیش از 91٪ قهرمان ، عالی یا Solid بودند به این معنی که در حسابرسی خود نمره 70-100٪ را بدست آوردند.
 • تعهد به استفاده از مواد دارای مسئولیت و پایدار دارای گواهینامه بیشتر از جمله بازیافت ، تجدید پذیر ، احیا شده و طبیعی.
 • در حال اتمام تقریباً ارزیابی چرخه حیات مواد اولیه آن است که به مارک های ما اجازه می دهد گزینه های بهتر ، پایدارتر و مادی در محصولات خود را دنبال کنند.
 • نظارت مداوم بر تولید زباله ، انحراف زباله ، مصرف انرژی و آب از شرکای زنجیره تأمین خود از جمله ردیابی پیشرفت به سمت اهداف چالش برانگیز ما.
 • تعهد به کشف اقدامات پیچیده تر حسابداری کربن از جمله کار با شرکای متخصص برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای مطابق با توافق نامه پاریس و برنامه ریزی برای تعیین اهداف مبتنی بر علم در سال 2021.
 • مشارکت با موسسه Savory به عنوان بنیانگذاران مرزی برنامه Land to Market ، برای حفاظت و معکوس کردن تخریب محیط زیست.
 • تعهدی برای آن دره مورنو مرکز توزیع تا سال 2023 یک مرکز پسماند صفر باشد.
 • متعهد بیش از 1 میلیون دلار در کمک های امدادی COVID-19.
اخبار مرتبط  شرکت راه حل های نیروی کار آموزش کارمزد COVID-19 را برای کارگران شیفت مهمان نوازی راه اندازی می کند

اطلاعات بیشتر در مورد مارکهای Deckers و گزارش ایجاد مسئولیت و پایداری شرکت در ایجاد تغییر را می توانید در سایت www.deckers.com/responsibility پیدا کنید.

درباره مارک های Deckers

Deckers Brands یک رهبر جهانی در زمینه طراحی ، بازاریابی و توزیع کفش ، پوشاک و لوازم جانبی نوآورانه است که هم برای استفاده روزمره از سبک زندگی روزمره و هم برای فعالیت های با عملکرد بالا تولید شده است. نمونه کارها از مارک های شرکت شامل UGG است®، Koolaburra® ، HOKA ONE ONE®، تیوا® و سانوک®. محصولات مارک های دکر در بیش از 50 کشور و منطقه از طریق فروشگاه های خاص و دپارتمان های خاص ، فروشگاه های خرده فروشی متعلق به شرکت و اداره شده و فروشگاه های آنلاین از جمله وب سایت های متعلق به شرکت به فروش می رسند. مارک های Deckers بیش از 40 سال سابقه در ساخت مارک های کفش خاص برای رهبران بازار سبک زندگی دارند که میلیون ها مشتری وفادار را در سطح جهان جذب می کنند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.deckers.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  تقویت خلاقیت این روز ملی STEM / STEAM با کاسیو

مارک های Deckers SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.deckers.com