InventHelp Inventor توسعه نیمکت صرفه جویی در فضا (AUP-402)

پیتسبورگ، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع از گفت: “پسر نوجوان من یک رژیم وزنه برداری را شروع کرد ، با این حال نیمکت وزن او فضای قابل توجهی از خانه ما را اشغال کرد.” لئاندر ، تگزاس. “این باعث شد که من نیمکت وزنه ای بسازم که برای کاهش ردپای آن در عین کاهش شلوغی ، تا شود.”

اخبار مرتبط  Global Market Insights Inc می گوید: بازار پروتئین هیدرولیزات برای برنامه خوراک دام پیش بینی می شود تا سال 2026 از 890 میلیون دلار بگذرد.

وی نیمکت وزنه ای قابل جمع یا تاشو را ایجاد کرد که در هنگام جمع شدن در حالت جمع و جور ، طراحی کمتری را ارائه می دهد. این اختراع آسان برای استفاده می تواند از بهم ریختگی داخل خانه بکاهد. علاوه بر این ، از خطرات ایمنی قابل پیشگیری جلوگیری می کند. این نیمکت بهبود یافته برای وزن ممکن است برای نوجوانانی که تازه یک رژیم تمرین وزنه را شروع می کنند ایده آل باشد.

اخبار مرتبط  مزارع شمال شرقی که در Pop Up Grocer Austin ، با افتتاح تاریخ 5 ژوئن 2020 برگزار می شود

طرح اصلی به آستین دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-AUP-402 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  مدیرعامل تولید کنندگان پیشرو آبجو ، شراب و ارواح برای حمایت از بازسازی کافه پر رونق ، نوار و فرهنگ رستوران از دست رفته در اجتماعات متحد هستند

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com