مرد عنکبوتی که کریسمس را نجات داد به لیست های پرفروش امروز نیویورک تایمز و ایالات متحده آمریکا با عملکرد افتتاحیه هفته خیره کننده اکران راه پیدا می کند

لس آنجلس، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – کتاب زیبا و جذاب کودکان عنکبوتی که کریسمس را نجات داد ریموند آرویو ، نویسنده پرفروش و پخش کننده بین المللی ، در حال حاضر نام خود را در فصل تعطیلات قرار داده است. با اثبات اینکه عنکبوت ها فقط برای هالووین نیستند ، “عنکبوت” در چندین نمودار خرده فروشی قرار دارد و در اسلات های برتر در نیویورک تایمز و ایالات متحده آمریکا امروز لیست های بهترین فروشنده در اولین لیست خود ، از جمله عناوین برجسته ناتالی پورتمن ، جان گریشام و جیمز له برون. این همچنین در چندین نمودار خرده فروشی ، از جمله # 15 پرفروش ترین در آمازون ، # 22 در کل پرفروش ترین در Barnes & Noble ، برای معرفی چند مورد ، با ایجاد یک ضربه مناسب در این فصل و روشن کردن جنبه های معنوی آنچه که کریسمس به معنای واقعی است. این عنوان در 15 اکتبر سال 2020 منتشر شد.

عنکبوتی که کریسمس را نجات داد ، ارائه ادبیات متحرک داستانی کاملاً گمشده پیرامون داستان کریسمس است ، که از منشا the تینسل رونمایی می کند. این افسانه باستانی از نو تصور شده است که برای فصل های آینده جایگاه خود را در میان سنت های ارزشمند بدست آورد.

برای تماشای پیش پرده سینمایی ، اینجا را کلیک کنید: https://www.youtube.com/watch؟v=RKq90L-wjWc

برای اطلاعات بیشتر: DiscoverLegends.com

تماس با: FitzPR | مونیکا فیتزگیبونز

[email protected]

310.849.1686

تصاویر مرتبط

image1.jpg

منبع عنکبوتی که کریسمس را پس انداز کرده است

اخبار مرتبط  شركت محصولات دريايي حمايت اجتماعي را در طول همه گيري اعلام كرد