دانشگاه Monash برای پشتیبانی از اشتها در حال رشد برای خدمات کم تحویل غذا در سطح ملی FODMAP در ModifiedHealth راه اندازی دسته برنامه های جدید.

اتلانتا، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – ModifyHealth، اخیراً یک شرکت ارائه دهنده وعده های غذایی مناسب برای روده ، کم FODMAP و بدون گلوتن توسط دانشگاه Monash از طریق یک دسته برنامه کاملاً جدید و برجسته شرکتهایی که غذاهای کاملاً آماده و تحویل کم FODMAP را ارائه می دهند ، شناخته شده است. وعده داده شده توسط ارائه دهندگان GI و متخصصان رژیم های غذایی ، وعده های غذایی اصلاح شده از نظر بالینی متناسب با شرایط مختلف دستگاه گوارش مانند سندرم روده تحریک پذیر (IBS) ، بیماری التهابی روده روده (IBD) ، SIBO و بیماری سلیاک است.

“برنامه FODMAP Diet University Monash استاندارد طلائی است که به بیماران کمک می کند پیچیدگی های پروتکل Low-FODMAP را درک کنند و اینکه غذاهای مختلف چگونه می توانند بر سلامت روده آنها تأثیر بگذارد. تصمیم ما برای اضافه کردن این جدید”غذاهای دارای گواهی کم FODMAPطبقه بندی گواهی بر تقاضای رو به رشد است و نتایج بیمارانی که از طریق رویکرد ساده و علمی ModifyHealth در مورد وعده های غذایی کم FODMAP تحویل شده در خانه تجربه می کنند “ می گوید آلن گرینسمیت، رئیس توسعه تجاری ایالات متحده ، FODMAP در دانشگاه موناش. ما بسیار خوشحال هستیم که از ModifyHealth به عنوان اولین شرکتی که این گروه جدید را در برنامه خود رهبری می کند استقبال می کنیم. “

اخبار مرتبط  هشدار سهامدار: موسسه حقوقی پومرانتز سهامداران با ضرر در مورد سرمایه گذاری خود را در Aurora Cannibas ، Inc از دادخواست Class Action و مهلت آتی یادآوری می کند

“دانشگاه موناش زادگاه پروتکل Low-FODMAP است و در سطح بین المللی به عنوان کارشناسان برجسته در تحقیقات IBS شناخته می شود. این دسته برنامه جدید که برجسته” غذاهای دارای گواهی کم FODMAP “است ، به بیماران ، متخصصان رژیم غذایی ، معده و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اطمینان می دهد که وعده های غذایی ما دستورالعمل ها را رعایت می کنند برای کمک به ساده تر و مؤثر سفر FODMAP “ می گوید کریستین لوتن-کلاین، MPH، MCHES، RD، LD، مدیر رژیم غذایی برای ModifyHealth.

اخبار مرتبط  TRA Marketplace برای سال 2020 به صورت آنلاین حرکت می کند

دستور العمل های ModifyHealth توسط سرآشپزهای برنده جوایزی تحت هدایت متخصص تغذیه ، سخنران و نویسنده متخصص کم FODMAP ، پاتسی کاتسوس ، MS ، RDN ، LD تهیه شده است تا اطمینان حاصل شود که کلیه دستور العمل ها مطابق با شواهد و دستورالعمل ها و آستانه های FODMAP مبتنی بر شواهد و ضمن حفظ مقادیر غذایی مناسب .

می گوید: “ما علاقه مند به اطمینان از نتایج مثبت با کمک به بیماران به درستی از یک پروتکل کم FODMAP پیروی می کنیم GB Pratt ، بنیانگذار و مدیر عامل ModifyHealth. “ما مفتخریم که اولین سرویس ارائه غذا برای تهیه گواهینامه دانشگاه موناش هستیم و از دیدن این دسته در برنامه خود ابراز هیجان می کنیم. این آخرین مرحله در ماموریت ما تهیه” غذا به عنوان دارو “ساده ، موثر و لذت بخش برای ارائه دهندگان است. و بیماران

اخبار مرتبط  Plume HomePass را به عنوان یک پیشنهاد مستقیم به مشتری در بلژیک راه اندازی می کند

درباره ModifyHealth
ModifyHealth با تهیه مواد غذایی به عنوان دارو ساده ، موثر و لذت بخش برای ارائه دهندگان و بیماران ، زندگی را تغییر می دهد. وعده های غذایی توصیه شده ، ارائه شده در خانه ، کم FODMAP و ارائه دهنده گلوتن از ModifyHealth برای کمک به تسکین در شرایط عمومی دستگاه گوارش مانند سندرم روده تحریک پذیر (IBS) ، بیماری التهابی روده (IBD) ، SIBO و بیماری سلیاک در سراسر کشور حمل می شود. که در آن اصلاح رژیم غذایی یک درمان توصیه شده است. وعده های غذایی دانشگاه Monash دارای گواهی کم FODMAP هستندTM، ارگانیک ، غیر GMO ، با مشاوره متخصص متخصص تغذیه به طور کامل تهیه و پشتیبانی می شود تا از نتایج مثبت اطمینان حاصل شود. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به modifyhealth.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
رایان موسکوویتز
CBO ، ModifyHealth
[email protected]

SOURCE ModifyHealth

لینک های مربوطه

https://www.modifyhealth.com

پاسخی بگذارید