تاریخچه شخصی ماوراal الطبیعه توسط دکتر بروس اولاو سولهایم ، دکترای پزشکی

GLENDORA ، کالیفرنیا، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – افراد دانشگاهی حرفه ای حتی با در نظر گرفتن وجود چیزی به نام ماورا الطبیعه یا PSI ، حتی کمتر نوشتن درباره پدیده ها از دیدگاه شخصی ، از از بین بردن اعتبار و حرفه خود می ترسند. به همین دلایل ، بروس اولاو سولهایم، که دارای مدرک دکترا است و از محققان و استادان فولبرایت سابق است ، برای نوشتن این کتاب صبر کرد تا زمان بازنشستگی نزدیک شود. دکتر سولهایم علاوه بر کتاب جدید خود ، یک دوره محبوب تاریخ شخصی شخصی ماوراal الطبیعه را نیز در این دانشگاه تدریس می کند کالج مرکبات که در گلندورا ، کالیفرنیا

Timeless: یک تاریخچه شخصی ماوراal الطبیعه 34 واقعه از وقایع ماورا الطبیعه در زندگی او را ثبت می کند: تله پاتی ، از راه دور ، اشباح ، شیاطین ، فرشتگان نگهبان ، احتیاط ، تجربیات نزدیک به مرگ و موارد دیگر. همانطور که در ابتدای کتاب می گوید: “اینطور نیست که من به ارواح اعتقاد داشته باشم ، بلکه آنها به من اعتقاد دارند ، بنابراین من چاره ای ندارم.” Timeless پیامی برای تشویق دیگران برای به اشتراک گذاشتن داستان های ماورا الطبیعه و اطمینان از وجود زندگی فراتر از این زندگی و اینکه ما در واقع بی انتها هستیم ، تشویق می کند. سفرهای ماوراal الطبیعه یک مرد روزمره که از چشمان او دیده و گفته می شود. از کودکی تا نوجوانی تا بزرگسالی ، Timeless داستان سفر یک مرد در جهان ماوراal الطبیعه و خارج از طرف دیگر را روایت می کند. جذاب و بسیار سرگرم کننده ، بپیوندید بروس سولهایم در سفر خود در حالی که آن را از آن خود کرده اید.

سولهایم با داشتن ارواح با تجربه ، فهمید که مرگ پایان نیست ، بلکه یک دروازه است. بنابراین ، او چه مدرکی دارد؟ او مدرکی ندارد. او نه تنها با زندگی فراتر از مرگ بلکه با بسیاری دیگر از پدیده های ظاهرا غیر قابل توجیه و ماوراal الطبیعه که طی سالها اتفاق افتاده است ، تجربه های شخصی دارد. ماوراal الطبیعه معمولاً به عنوان چیزی فراتر از محدوده تجربه عادی یا توضیح علمی تعریف می شود. متخصصان فراروان روانشناسی ، که توسط افراد مشکوک مانع نمی شوند که رشته خود را در علم فراروانشناسی ، یک علم شبه می نامند ، بسیاری از پدیده های ماوراal الطبیعه را با موفقیت مطالعه کرده اند ، از جمله:

  • تله پاتی: برقراری ارتباط بین افکار یا احساسات بین دو نفر که از پنج حس سنتی استفاده نمی کنند.
  • Precognition: درک اطلاعات مربوط به رویدادهای آینده قبل از وقوع.
  • Clairvoyance: به دست آوردن اطلاعات در مورد مکان ها یا رویدادها در مکان های دور افتاده.
  • روان پریشی: توانایی ذهن در دستکاری ماده ، زمان ، مکان یا انرژی.
  • تجارب نزدیک به مرگ: تجربه ای که توسط شخصی گزارش شده است که به مرگ نزدیک شده یا مرگ بالینی را تجربه کرده و سپس به زندگی بازگردانده شده است.
  • تناسخ مجدد: تجدید حیات یک روح یا آگاهی انسان در بدن فیزیکی جدید پس از مرگ.
  • تجارب ظاهری: پدیده های مربوط به ارواح افراد متوفی در مکان هایی که در آنها رفت و آمد می کنند یا با وسایل خود هستند.

به گفته روانپزشک دکتر دین رادین در کتاب جهان آگاهانه ، “آن تجربیات فریبنده ، گیج کننده و گاه عمیق انسانی ، معروف به” پدیده های روانی “واقعی هستند … بیش از یک قرن طول کشیده است تا به طور قطعی مطابق با موازین علمی و دقیق نشان داده شود.” اگرچه هدف سولهایم از این کتاب اثبات یا رد نظریه های علمی آنچه دکتر رادین ترجیح می دهد آن را پدیده های PSI بنامد نیست ، اما داستان های شخصی وی بسیاری از پدیده های ماورا الطبیعه یا PSI ذکر شده در بالا را لمس می کند.

تجربیات این کتاب مربوط به خود اوست ، اتفاق افتاده است و او ادعای دیگری ندارد. بنابراین ، داستان با شروع می شود بروس اولاو سولهایم، همانطور که با هر کسی انجام می شود. این کتاب یک خاطره است ، اما خاطره ای از تجربیات او با ماوراal الطبیعه است. ما از زمانی که اجداد ما در غارها زندگی می کردند ، درباره اینکه چه اتفاقی می افتد وقتی فردی می میرد ، فکرهایی انجام داده ایم. اگرچه همه ما در شیوه های خود بی نظیر هستیم ، اما تولد و مرگ چیزی است که همه ما را متحد می کند. اکثر مردم از مرگ ترس دارند ، در حقیقت این ترس شماره دو در بیشتر نظرسنجی ها است ، به طوری که سخنرانی در جمع شماره یک است. بنابراین ، منطقی است که صحبت در جمع در مورد مرگ کار آسانی نیست. مردم از ابتدای زمان ثبت شده گزارش دهنده وقایع ماوراal الطبیعه بوده اند ، اما دانشمندان در مورد وجود این پدیده ها اختلاف نظر داشته اند و بسیاری از افراد مشکوک افرادی را که ارواح می بینند یا تجربیات ماوراal الطبیعه دارند ، مسخره می کنند.

اکنون سه کتاب Timeless وجود دارد: Timeless ، Deja Vu Timeless و Trinity Timeless. در مجموع 89 تجربه ماورا الطبیعه ثبت شده است.

برای انتشار تماس بگیرید:
زکری هیتلینگ – مدیر روابط عمومی
ارتباطات نیومن
[email protected]
619-459-0117
منبع: ارتباطات نیومن

تصاویر مرتبط

dr-bruce-olav-solheim.png
دکتر. بروس اولاو سولهایم
استاد متوسط ​​و کالج معنوی

منبع دکتر بروس اولاو سولهایم، دکترا

اخبار مرتبط  لوازم خانگی و یخچال دالینگ در Palm Beach County ضمن حفظ خدمات و لوازم برقی و بهداشتی ، روشهای بهداشتی و ایمنی را حفظ می کند