گروه سینگنتا امروز با هویت تجاری جدیدی آغاز به کار می کند

اطلاعات در مورد گروه Syngenta

گروه سینگنتا یکی از پیشروترین شرکتهای نوآوری در بخش کشاورزی در جهان است و به بیش از 250 سال سابقه نگاه می کند. 48000 کارمند ما در بیش از 100 کشور جهان تلاش می کنند تا از طریق محصولات و فن آوری های پیشرفته ، کشاورزی را متحول کنند و یک زنجیره غذایی ایجاد کنند که می تواند جمعیت جهان را با خیال راحت ، پایدار و با احترام به کره زمین تغذیه کند. دفتر مرکزی گروه Syngenta در سوئیس قرار دارد و متعلق به چین است. قدرت این گروه بر اساس چهار واحد تجاری آن است که مشتریان پیشرو در صنعت را به مشتریان در سراسر جهان ارائه می دهند: – Syngenta Crop Protection مستقر در سوئیس ، دانه های سینگنتا مستقر در ایالات متحده، آداما® بر اساس اسرائيل، و گروه سینگنتا چین.

اخبار مرتبط  دریافت کنید Shift Done یک صندوق ملی برای گسترش ابتکار عمل خود در زمینه گرسنگی و بیکاری اعلام می کند

اطلاعات تماس:

تماس مطبوعاتی:

[email protected]

محافظت از اطلاعات شما برای ما مهم است شما این نشریه را بر اساس مبانی حقوقی ماده 6 پاراگراف 1 روشن دریافت خواهید کرد. f GDPR (“منافع مشروع”). با این حال ، اگر نمی خواهید اطلاعات بیشتری در مورد گروه Syngenta دریافت کنید ، کافی است یک نامه کوتاه غیر رسمی برای ما ارسال کنید. پیام و ما دیگر داده های شما را برای این منظور پردازش نمی کنیم. جزئیات بیشتر را نیز می توانید در ما پیدا کنید حفاظت اطلاعات.

اخبار مرتبط  جمعی از شرکت Vestiaire 64 میلیون دلار برای حمایت از جامعه خود در تغییر صنعت مد برای فردای بهتر جمع می کند

یادداشت احتیاط در مورد اظهارات آینده نگر

این سند شامل عبارات آینده نگر است که از عباراتی مانند “انتظار” ، “اراده” ، “می تواند” ، “بالقوه” ، “برنامه” ، “دیدن” ، “تخمین” ، “هدف” ، “بر اساس برنامه” و غیره استفاده می کند. چنین اظهاراتی شامل خطرات و عدم اطمینان است که می تواند باعث شود نتایج واقعی با اظهارات ارائه شده در اینجا تفاوت اساسی داشته باشد. برای گروه Syngenta ، این خطرات و عدم اطمینان شامل خطرات مربوط به پرونده های قضایی ، مصوبات نظارتی ، تحولات محصول جدید و افزایش است. رقابت ، ریسک پیش فرض مشتری ، شرایط عمومی اقتصادی و بازار ، انطباق با مقررات و اقدامات اصلاحی ، حقوق مالکیت معنوی ، اجرای تنظیمات سازمانی ، کاهش ارزش دارایی های نامشهود ، درک مشتری از محصولات اصلاح شده ژنتیکی و ارگانیسم ها یا سموم دفع آفات ، تغییرات آب و هوایی ، نوسانات نرخ ارز و غیر د / یا قیمت کالاها ، توافق با ارائه دهندگان خدمات کامل ، عدم اطمینان سیاسی ، بلایای طبیعی و نقض امنیت داده ها یا موارد دیگر

اخبار مرتبط  Biochem® پروتئین ایزوله شکلات نعناع شکلاتی را راه اندازی می کند

اخلال در فناوری اطلاعات گروه سینگنتا هیچ تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر بر اساس نتایج واقعی ، فرضیه های تغییر یافته یا هر عامل دیگر ندارد.

لوگو: https://mma.prnewswire.com/media/1323794/SyngentaGroup_Logo.jpg
لوگو: https://mma.prnewswire.com/media/1323796/Syngenta_Group.jpg

منبع گروه Syngenta