Piedmontese مجاز از ابتکارات برای تولید گوشت گاو بهتر استفاده می کند

LINCOLN ، Neb.، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Piedmontese مجاز – a لینکلن ، نبراسکا – شرکت گوشت گاو مستقر – اقدامات بسیاری برای بهتر کردن گوشت گاو دارد.

Piedmontese مجاز ، متعهد به انجام کارها به روش صحیح است. هدف آنها تولید سالم ترین و با کیفیت ترین محصولات گوشت گاو موجود است. Piedmontese دارای رویکرد کاملاً متفاوتی نسبت به سایر تولیدکنندگان گاو است.

گاوهای دارای گواهینامه پیمونتسی هرگز آنتی بیوتیک دریافت نمی کنند. آنچه به این نتیجه می رسد این است که گاوهای سالم به هیچ وجه به آنتی بیوتیک نیاز ندارند. وقتی نوبت به هورمون می رسد ، هرگز به هیچ یک از دامهای جانبی و استروئیدهای گواهی شده Piedmontese داده نمی شود.

درست مثل انسان ، گاوهای تغذیه ای نیز تأثیر زیادی بر سلامت کلی دارند. گاو آنها فقط از مواد غذایی با کیفیت برخوردار است که متشکل از علفزارهای دشتی است که توسط محصولاتی که دامداران ما پرورش می دهند ، تکمیل می شود.

اخبار مرتبط  Anker دوربین جدید امنیتی 2K را با eufyCam 2 Pro راه اندازی می کند

گاوها در مزرعه های خانوادگی در غرب میانه هزینه می کنند ، جایی که آزادانه می توانند در محیط راحت پرسه بزنند.

حفظ منابع طبیعی و در عین حال تأمین تغذیه متعادل گاوها ، این عمل را برای محیط زیست پایدار می کند. این امر همچنین از ثبات بیشتری در محصول شما برخوردار بوده و در عین حال مزایای سلامتی بیشتری نیز برای مصرف کننده و حیوان دارد.

این استاندارد مراقبت بالاتر ، نوعی از کیفیت است که می خواهند در همه جنبه های محصول و تجارت Certified Piedmontese پیدا کنند.

اخبار مرتبط  Global Market Insights، Inc. می گوید: درآمد بازار شیر را تا سال 2026 به 21 میلیارد دلار برساند.

از کجا غذا می آید ، شرکت ، یک سازمان شخص ثالث مستقل است که هر ساله برای تأیید گواهینامه هایی که از نظر سازگاری و ردیابی حساب می شوند ، حسابرسی می کند. این شفافیت آنها را به عنوان یک شرکت تأیید می کند.

وقتی همه چیز جمع می شود – منحصر به فرد و کیفیت نژاد ، تعهد ما به شفافیت و انجام درست کارها ، و داده ها و تأیید همه اینها – Certified Piedmontese بی تردید یک محصول گوشت گاو است که یک محصول برتر است. و اگر برای کیفیت ارزش قائل هستید ، گوشت گاو بهتر است.

درباره Piedmontese مجاز

Certified Piedmontese یک گوشت گاو واقعی است که در غرب میانه پرورش می یابد ، Certified Piedmontese گزینه سالم تری است که به طور طبیعی لاغرتر ، لطیف تر و خوش طعم تر است – این همان چیزی است که گوشت گاو واقعاً طعم آن را دارد.

اخبار مرتبط  Instacart 225 میلیون دلار سرمایه گذاری جدید توسط DST Global ، General Catalyst و D1 Capital سرمایه گذاری اعلام کرد

گاوهای Piedmontese ما با مسئولیت پذیری در مزرعه های خانوادگی در سراسر غرب میانه از طریق یک فرآیند از مزرعه به چنگال پرورش می یابند که قابلیت ردیابی ، پایداری محیط زیست ، دست زدن به حیوانات انسانی را تضمین می کند. تمام گوشت گاو گواهی شده Piedmontese کاملاً طبیعی تأیید شده و بدون هورمون ، آنتی بیوتیک یا استروئید پرورش داده می شود. این گاو سالم و گوشت گاو با کیفیت بالاتر را برای مصرف کنندگان تضمین می کند. در Piedmontese.com بیشتر بیاموزید.

با Certified Piedmontese تماس بگیرید

http://www.Piedmontese.com

[email protected]

(800) 414-3487

SOURCE گواهی گوشت گاو Piedmontese