InventHelp Inventor لوازم جانبی محافظ کمربند ایمنی را توسعه می دهد (AAT-4506)

پیتسبورگ، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – “یک مخترع ، از کاوینگتون ، گاو “من فکر کردم باید راهی برای جلوگیری از این اتفاق وجود داشته باشد ، بنابراین من SEAT BELT PROTECTOR را اختراع کردم. طراحی من از لباس در برابر علائم شرم آور ناشی از کمربند ایمنی مبهم محافظت می کند.”

اخبار مرتبط  اندازه بازار روغن بادام تا سال 2025 1.6 میلیارد دلار ارزش دارد ، به دلیل داشتن برنامه های پیشرفته در معطر ، مراقبت های شخصی و لوازم آرایشی ، مواد غذایی و آشامیدنی

این اختراع مانع از آلودگی و آلودگی کمربند ایمنی مورب به لباس کاربر می شود. همچنین به محافظت از کمربند ایمنی جدید و تمیز نگه داشتن آن کمک می کند. در نتیجه ، این باعث محافظت و آرامش بیشتر می شود و می تواند ظاهر یک وسیله نقلیه را تقویت کند. این اختراع از طرحی ساده و کاربرپسند برخوردار است که کاربرد و استفاده آن آسان است ، بنابراین برای دارندگان وسایل نقلیه و رانندگان حرفه ای ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است.

اخبار مرتبط  شکلات های Ethel M تابستان را با طعم های جدید شکلات مجازی ارسال می کند

طرح اصلی به آتلانتا دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-AAT-4506 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  Playboy کمپین اصلاح و حمایت از قانون حشیش را راه اندازی کرد

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com