آکرنا 12 میلیون دلار پیشنهاد عمومی 5،000،000 سهام سهام عادی را می بندد

دنور، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Akerna (نزدک: KERN) ، (“Akerna” یا “شرکت”) ، پیشرو در زمینه ارائه خدمات فناوری و توسعه اولین نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) بذر برای فروش صنعت شاهدانه (MJ Platform®) ، امروز اعلام كرد كه عرضه عمومی 5،000،000 سهم سهام عادی خود را با قیمت عرضه عمومی 2.40 دلار در هر سهم

A.G.P / Alliance Global Partners به ​​عنوان تنها عامل جایگزینی این پیشنهاد عمل کرد.

این شرکت تقریباً درآمد ناخالصی دریافت کرد 12000 دلار، 000 از پیشنهاد عمومی. پس از حق الزحمه عامل استقرار و برآورد هزینه های قابل پرداخت توسط شرکت ، این شرکت تقریباً سود خالص دریافت کرد 11 میلیون دلار. آکرنا قصد دارد از خالص درآمد حاصل از این پیشنهاد برای تأمین بودجه ابتکارات رشد خود ، از جمله توسعه محصول ، فروش و بازاریابی ، خریدهای استراتژیک ، سرمایه در گردش و اهداف عمومی شرکت استفاده کند.

سهام توسط Akerna طبق بیانیه ثبت در فرم S-1 (پرونده شماره 333-249380) که قبلاً در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ثبت شده بود ، ارائه شد 8 اکتبر 2020 و توسط SEC در تاریخ م effectiveثر اعلام شد 27 اکتبر 2020. خبرنامه نهایی مربوط به و توصیف شرایط ارائه شده در SEC ثبت شده و نسخه های آن در وب سایت SEC به نشانی www.sec.gov یا با تماس با A.G.P./Alliance Global Partners ، خیابان 590 مادیسون ، طبقه 28 ، موجود است. نیویورک ، نیویورک 10022 یا از طریق تلفن با شماره 212-624-2006 یا ایمیل: [email protected].

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید هر یک از اوراق بهادار توصیف شده در اینجا نیست و همچنین هیچگونه فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد وجود نخواهد داشت. قبل از ثبت نام یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این ایالت ها یا حوزه های قضایی.

اخبار مرتبط  InMed برای حضور در چهارمین کنفرانس سالانه شاهدانه Canaccord Genuity

درباره آکرنا

آکرنا (Nasdaq: KERN) یک شرکت نرم افزاری سازمانی است که متمرکز بر ارائه خدمات سازگار با صنعت شاهدانه ، کنف و CBD است. بر اساس دنور ، کلرادو، مأموریت این شرکت ایجاد شفاف ترین و پاسخگوترین زنجیره تأمین جهان با ساخت یک اکوسیستم فناوری شاهدانه است که نقاط داده را در سراسر زنجیره تأمین شاهدانه جهانی از بذر تا فروش به خود متصل می کند. Akerna برای اولین بار در سال 2010 راه اندازی شد 20 میلیارد دلار در فروش حشیش تا به امروز و اولین شرکت نرم افزاری حشیش است که در Nasdaq ذکر شده است.

آکرنا با استفاده از داده ها و اطلاعات متصل برای پیشبرد صنعت شاهدانه ، کسب و کارها ، دولت ها ، بیماران و مصرف کنندگان را برای تصمیم گیری هوشمندانه توانمند می کند. فناوری سنگ بنای این شرکت ، MJ Platform ، زیرساخت پیشرو در جهان به عنوان یک بستر خدمات ، قدرت خرده فروشان ، تولید کنندگان ، مارک ها ، توزیع کنندگان و پرورش دهندگان را فراهم می کند. Akerna همچنین مجموعه کاملی از خدمات مشاوره ای حرفه ای و تجزیه و تحلیل داده ها را برای مشاغل و همچنین علوم انفرادی ، آزادراه MJ ، سیستم های اطلاعاتی برگ ، Trellis و Ample Organics ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  بازار اتاق آنهوییک تا سال 2025 1.5 میلیارد دلار ارزش دارد

بندرگاه امن / بیانیه های رو به جلو

برخی از اظهارات ارائه شده در این نسخه “اظهارات آینده نگرانه” به معنای مقررات “بندرگاه امن” قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از 1995 است. هنگامی که در این بیانیه مطبوعاتی استفاده می شود ، کلمات “تخمین” ، “پیش بینی می شود” ، “” انتظار می رود “،” پیش بینی می کند “،” پیش بینی ها “،” برنامه ها “،” قصد دارد “،” معتقد است “،” به دنبال “،” ممکن است “،” خواهد شد “،” باید “،” آینده “،” پیشنهاد “و تغییرات این کلمات یا عبارات مشابه (یا نسخه های منفی این کلمات یا عبارات) برای شناسایی عبارات آینده نگر است. این قبیل اظهارنظرهای آینده نگرانه شامل اظهاراتی در مورد استفاده از عواید حاصل از این پیشنهاد هستند. این اظهارات آینده نگر تضمین کننده عملکرد ، شرایط یا نتایج آینده نیستند و شامل تعدادی از خطرات شناخته شده و ناشناخته قابل توجه ، عدم قطعیت ها ، مفروضات و سایر عوامل مهم است که بسیاری از آنها خارج از کنترل آکرنا هستند ، که می تواند نتایج واقعی ایجاد کند یا نتایج تفاوت اساسی با آنچه در بیانیه های آینده نگر بحث شده است ، دارد. از جمله عوامل مهم ، که ممکن است بر نتایج یا نتایج واقعی تأثیر بگذارد ، شامل موارد زیر است: (i) توانایی Akerna در برقراری روابط با مشتریان و تأمین کنندگان و حفظ مدیریت و کارمندان اصلی آن ، (ii) تغییر در قوانین و مقررات قابل اعمال ، (III) تغییرات در بازار به دلیل همه گیری ویروس کرونا یا سایر عوامل بازار ، (IV) و سایر خطرات و عدم قطعیت ها که هر از گاهی در پرونده های آکرنا با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده افشا می شود ، از جمله موارد تحت “عوامل خطر” در آن. به شما هشدار داده می شود که به اظهارات آینده نگر اعتماد بیجا نکنید. تمام اطلاعات اینجا فقط در مورد تاریخ این مقاله ، در مورد اطلاعات مربوط به Akerna یا تاریخ چنین اطلاعاتی ، در مورد اطلاعات از اشخاص غیر از Akerna ، صحبت می کنند. آکرنا وظیفه ای برای به روزرسانی یا بازنگری اطلاعات مندرج در اینجا بر عهده ندارد. پیش بینی ها و برآوردهای مربوط به صنعت و بازارهای نهایی آکرنا بر اساس منابعی قابل اعتماد است. با این حال ، هیچ اطمینان حاصل نمی شود که این پیش بینی ها و تخمین ها به طور کامل یا تا حدی دقیق خواهند بود.

اخبار مرتبط  Vegfest مجازی جامعه مبتنی بر گیاه را در طول کورو ویروس متصل می کند

منبع آکرنا

لینک های مربوطه

https://www.Akerna.com