GrowHealthy با افتتاح فروشگاه در Tallahassee و Pensacola به شمال فلوریدا گسترش می یابد

BEACH PALM BEACH ، Fla.، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – با ادامه رشد در خط لوله ، GrowHealthy به سمت گسترش دو طرفه در حرکت می کند فلوریدا شمال غربیبا افتتاح اولین مکانهای خرده فروشی برند در Tallahassee و پنساکولا. این توزیع کنندگان به بیماران این امکان را می دهد فلوریدا دسترسی panhandle به محصولات با کیفیت برتر شاهدانه و نمایندگان و منابع تجاری متخصص.

GrowHealthy با خرده فروشی 3،300 فوت مربع واقع در خیابان 1787 West Tennessee در تالاهاسی ، فلوریدا. این فروشگاه باعث دسترسی جدید به جمعیت روزافزون در سطح شهر خواهد شد. این ساختمان همچنین به عنوان یک مرکز تدارکاتی برای حرکت GrowHealthy به قسمت شمال غربی ایالت خدمت خواهد کرد. برند 14هفتم دیسپنسر در ساحل پنساکولا در بزرگراه 7817 North Davis واقع شده است و به بیماران بیمار در آن خدمت می کند پنساکولا، کلانشهرهای گذر و مناطق شهری برنت.

GrowHealthy همچنین در تلاش است تا اطمینان حاصل کند که کلیه بیماران می توانند ضمن حفظ فاصله اجتماعی ، داروهای خود را دریافت کنند و با جابجایی وسایل جانبی به محلول مصرف یا زایمان تنها ، از بین بردن نیازهای بیمار برای ورود به فروشگاه ها ، از بین ببرند. محصولات برای تماس تلفنی و سفارش آنلاین از طریق www.GrowHealthy.com جدید در دسترس هستند ، و یک جهش کوانتومی را در ارائه بهترین تجربه آنلاین در زمینه شاهدانه در اختیار بیماران قرار می دهد. این وب سایت جدید و پلت فرم تجارت الکترونیکی تجربه های کاربرپسندانه زیادی را ارائه می دهد در حالی که جزئیات محصول را در اختیار بیماران قرار می دهد ، از جمله بینش های عمیق تر و اطلاعات در مورد محصولات ، خدمات ، مواد تشکیل دهنده ، سطح THC ، ترپن ها و موارد دیگر. بیماران به راحتی می توانند سفارشات را برای تحویل خانه و یا مصرف فرآورده های جانبی از محصولات موجود در هر فروشگاه به راحتی انجام دهند براندون و دریاچه ارزش، که انتخاب ویندوز از طریق پنجره وانت را ارائه می دهد. به منظور بازیابی سفارشات وانت در کنار ، بیماران با دیسنی تماس گرفته تا از ورود شما به آنها اطلاع دهند. هنگامی که در صف صف هستید ، یک کارمند دستبند برای پذیرش پرداخت از آنجا خارج می شود و کالاهای خریداری شده خود را برای شما فراهم می کند. علاوه بر این ، GrowHealthy تحویل رایگان در سراسر کشور را بدون حداقل هزینه خرید ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  North Lane International، LLC راه اندازی DECO BOKO ، نمایشگاه تجاری دیجیتال برای اولین بار با تمرکز بر مارک های ژاپنی

شركت مستقر در والت پالم همچنان با راه اندازی بسیار موفقیت آمیز روغن محبوب ریك سیمپسون (RSO) در ارتقاء خطوط داخلی برند و راه اندازی محصول ادامه می دهد. فوریه 2020. RSO پس از دریافت بازخورد بیش از حد از نیاز به محصول از هر 10 گروه برتر پزشکی پزشک برای شاهدانه پزشکی اعلام شد. فلوریدا. RSO با داشتن خطوط تولید قوی ، که بخش مهمی از رشد خرده فروشی در خط لوله است ، به یک افزودنی انتگرال تبدیل شده است. GrowHealthy به تازگی اولین حق بیمه “Signature Blend Series uted” ، مجموعه ای از کارتریج های دارای نسخه محدود را تولید کرده است که حاوی سویه های شاهدانه آرزو شده برای ایجاد پروفایل های پیچیده ترپن با جلوه های منحصر به فرد است. این کارتریج های یک نوع دارای ترکیب های سفارشی توسط آباژورهای واقعی و زراعت آور ، از جمله آن هستند ملینا ویالوبوس، مدیر استخراج برای GrowHealthy. White Sands اولین کارتریج ترکیبی محدود در سری جدید امضاهای برتر GrowHealthy بود. GrowHealthy در اوایل ماه آوریل ، دومین ماده پریمیوم برتر “پزشکی جهانی” خط را در اوایل آوریل در فروشگاه ها و برای تحویل منتشر کرد. “طب جهانی” با استفاده از روش استنشاق احتیاط آمیز ، بیماران را با استحکام بالا ارائه می دهد. مخصوص کسانی که می خواهند تجربه خود را بالا ببرند ، این منحصر به فرد Signature Blend Series that ویژه است. اما وقتی مخلوط از بین رفت ، خوب پیش می رود.

اخبار مرتبط  گزارش بازار پارچه های خودرو برجسته کننده میزان فروش ، قیمت ، درآمد ، حاشیه ناخالص ، رشد تاریخی و چشم اندازهای آینده تا سال 2028: Radiant Insights، Inc.

GrowHealthy به دنبال رشد جغرافیایی است و بیش از نیمی از فروشگاه ها در نیمه اول سال 2020 برنامه ریزی شده اند. iAnthus Capital وارد فلوریدا بیش از یک سال پیش با کسب GrowHealthy در بازار به بازار عرضه شد. آنها با علائم بورس سهام ITHUF (OTCMKTS) و نماد تیک بورس IAN (CNSX) معامله می شوند..

اخبار مرتبط  Royal Royal Mint کانادا در مجموعه سکه های جدید خود برای گردآورندگان ، 150 سالگرد سرزمین های شمالی را جشن می گیرد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و توزیع کنندگان ، لطفا به GrowHealthy.com مراجعه کنید.

درباره GrowHealthy
GrowHealthy به کمک به بیماران در زندگی سالم تر و شادتر از طریق تولید محصولات شاهدانه با کیفیت عالی ، ارائه شده برای بیماران برای ارائه امداد و ترویج سلامتی کامل اختصاص یافته است. فراتر از ایالت فلوریدا استانداردهای كیفیت كیفیت ، محصولات حشیش GrowHealthy با كوشش دقیق در یك مركز پیشرفته ، با ابزار و فنون لازم برای تولید دامنه پویا از داروهای طبیعی طبیعی برای بیماران بهینه شده اند. قرار دادن کشاورزی در خط مقدم ، محصولات طبیعی طبیعی GrowHealthy با پشتوانه علمی و پژوهشی نوآورانه به عنوان پایه و اساس همه تلاشهای رشد می شود. کلیه محصولات بطور مستقل از شخص ثالث برای کیفیت و قدرت آزمایش شده اند تا از اثربخشی مداوم برای بیمارانی که به دنبال بهبودی کامل و سلامتی بالا هستند اطمینان حاصل شود. GrowHealthy با داشتن یک برنامه انبساط گسترده در خط لوله ، در حال حاضر 12 فروشگاه را در سراسر ایالت اداره می کند فلوریدا. در GrowHealthy.com بیشتر بیاموزید.

برای اطلاعات بیشتر رسانه ها:
لورن هریسون
آژانس زیمرمن • 850.668.2222
[email protected]

SOURCE GrowHealthy

لینک های مربوطه

https://www.growhealthy.com

پاسخی بگذارید