استودیوی جدید تمرین در پیتسفورد تجربه تناسب اندام بی نظیری را ارائه می دهد

پیتسفورد ، نیویورک، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – یک استودیوی تمرینی SPENGA که ترکیبی از چرخش ، قدرت و یوگا در یک جلسه 60 دقیقه ای است ، خوشحال است که افتتاح جدیدترین مکان خود را در پیتسفورد ، نیویورک.

هر استودیو مربیانی باتجربه دارد که اعضای آنها را در یک تمرین 60 دقیقه ای برخلاف هر چیز دیگری راهنمایی می کنند. در حالی که بیشتر استودیوها روی یک نوع تمرین تمرکز دارند ، SPENGA ترکیبی از:

  • چرخش
  • آموزش قدرت HIIT
  • یوگا

این تمرین یک ساعته باعث افزایش استقامت ، تقویت عضلات و بازیابی بدن برای کارآمدترین تمرین ممکن می شود. SPENGA برای هر کسی که می خواهد یک تمرین کاملاً مناسب و راحت را در یک استودیو انجام دهد ایده آل است.

اخبار مرتبط  خرگوش سوراخ کمپین # 2DreamInside را با مشارکت در داستان های بنیاد کوکتل آغاز کرد

“ما از آوردن این تمرین شگفت انگیز هیجان زده هستیم روچستر و بخشی از جامعه جذاب Pittsford Plaza باشید ” برایان بارگی و جولی سیمور، SPENGA Pittsford Franchisees. “نه تنها بدن خود را متحول خواهید کرد ، بلکه شبکه جدیدی از دوستان همفکر و حامی را ایجاد خواهید کرد. مهم نیست که سطح آمادگی جسمانی شما چیست ، این شما هستید در مقابل شما!”

SPENGA جلسات دوشنبه – جمعه از 6:00 صبح – 7:00 بعد از ظهر و شنبه و یکشنبه از 7:00 صبح13:00. عضویت ماهانه نامحدود با نرخ موسسان شروع می شود 119 دلار/ ماه و به افزایش خواهد یافت 159 دلار/ ماه پس از باز شدن

اخبار مرتبط  بیانیه Dunkin 'Brands Group ، Inc. در مورد خرید احتمالی

این استودیو فروش عضویت را آغاز کرده و قرار است افتتاح شود 9 نوامبرهفتم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مکان متوقف شوید و یا با استودیو به شماره 585-504-4231 تماس بگیرید!

SPENGA از پیتسفورد در خیابان 3349 مونرو واقع شده است ، پیتسفورد ، نیویورک 14618.

درباره SPENGA
SPENGA (چرخش ، قدرت ، یوگا) که توسط گروهی از متخصصان تناسب اندام ساخته شده است ، سه عنصر اساسی تناسب اندام را برای ایجاد بهترین ترکیب می کند. تمرین همیشه. هر جلسه 60 دقیقه ای باعث تقویت استقامت ، تقویت عضلات و بازیابی بدن از طریق ترکیبی از چرخش ، تمرین HIIT و یوگا می شود. SPENGA در حال حاضر دارای 300+ استودیو است که در سراسر ایالات متحده افتتاح می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SPENGA ، به SPENGA.com یا facebook.com/SPENGAfitness مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  EnergyWare خریداری شده توسط JOX Energy LLC در خرید استراتژیک

راجر مک گرال
بنیانگذاران
773-550-6735
[email protected]

منبع آبگرم

لینک های مربوطه

http://www.spenga.com