شکار گنج ویژه SINTERKLAAS برای خانواده ها بر اساس برنامه READYFREDDY با مشارکت شورای شهرداری هاسلت (be)

هاسلت ، بلژیک ، 31 اکتبر ، 2020 / PRNewswire / – شهر هسلت برای نجات Sinterklaas و کمک به خرده فروشان محلی خود اولین رویداد sinterklaas بدون پوست را با همکاری استارتاپ بین المللی READYFREDDY راه اندازی می کند. این دو برای میزبانی از خانواده ها در SINTERKLAAS با یک شکار مخصوص پاک کننده از طریق برنامه READYFREDDY ، با هم متحد شده اند تا یک رویداد بدون پوست در این شهر برگزار کنند.

رویداد SINTERKLAAS

در 7 و 8 نوامبر ، خانواده ها می توانند در تمام شهر با ایمنی کامل و بدون تماس به لطف برنامه جوایز را از آن خود کنند. بیش از 3000 جایزه توسط خرده فروشان محلی مانند Dreamland ، Neuhaus و بسیاری دیگر از مشاغل محلی برای برنده شدن شهروندان از طریق برنامه ReadyFreddy اهدا شد.

برنامه FREDDY چگونه کار می کند؟

اخبار مرتبط  مخترعین InventHelp سینه بند را برای افزایش تقارن و پشتیبانی پستان (CCT-4427) ایجاد می کنند

برنامه READYFREDDY که برای تلفن های iOS و Android طراحی شده است ، شکار گنج و بازی های اکتشافی در شهر را ارائه می دهد تا مردم را سرگرم کند در حالی که به آنها اجازه می دهد کمی بیشتر در مورد شهری که در آن زندگی می کنند بیاموزند. این شرکت با شوراهای شهرداری از طریق همکاری می کنداروپا برای سازماندهی رویدادهای بدون تماس برای درگیر کردن جوامع محلی و حمایت از مشاغل محلی ، مانند شکار گنج بعدی Sinkerklaas.

چرا برنامه منحصر به فرد است

این نرم افزار بر اساس مفهوم یادگیری مبتنی بر بازی ساخته شده است ، به این معنی که شما بدون داشتن احساسی که واقعاً یاد می گیرید یاد می گیرید. لیسبته سوهیر (BE) و کریستینا لای (IT) ، زنان کارآفرین ، مفهوم برنامه ای را ارائه دادند که به کاربران امکان می دهد ضمن خواندن حقایق جالب و اطلاعات مربوط به موضوعات مختلف مورد علاقه ، به بازی بپردازند.

اخبار مرتبط  محصولات CanaFarma کنف امضاء LOI برای به دست آوردن امکانات ساختمانی

سبزیجات خود را بخورید

همه ویژگی های برنامه یادگیری را از طریق بازی همزمان با ورزش بدنی ارتقا می دهد. یک ویژگی خاص به نام “نوار زندگی” کاربران را به سمت راه رفتن و برداشتن سبزیجاتی که روی نقشه نشان داده شده سوق می دهد تا نوار زندگی را بارگیری کند و بنابراین می تواند در برنامه Freddy بازی کند.

می گوید: “ما راه حلی برای سرگرمی فرزندان شما در آخر هفته هستیم” لیسبته سوهیر، مدیر عامل شرکت READYFREDDY. “ما یادگیری را از طریق بازی ارتقا می دهیم. ما می خواهیم كه خانواده ها اوقات خوبی را در كنار هم به شكل آموزشی و هم سرگرم كنند و این رویداد Sinterklaas فرصتی مناسب برای به نمایش گذاشتن تمام كارهایی است كه فن آوری می تواند برای ترویج یادگیری از طریق بازی. “

اخبار مرتبط  A&G فروش ورشکستگی مرکز توزیع فروشگاه های استیکس تگزاس و سایر دارایی های املاک و مستغلات را به پایان رساند

“هیچ ویروس شناس یا دولتی تاکنون نگفته است که سرگرمی لغو شده است. در READYFREDDY ، ما گوش داده ایم “، ادامه دارد لیسبته سوهیر، مدیر عامل شرکت ReadyFreddy. “و طی دو سال گذشته ، ما در حال سازماندهی شکار گنج در سراسر جهان بوده ایم. سازماندهی شکار Sinterklaas در کشوری که در آن بزرگ شده ام هدیه من برای Sinterklaas امسال است. من با Sinterklaas بزرگ شدم و دوست نداشتم آن را برای جهانیان از دست بدهم.

سایت اینترنتی : readyfreddy.co.uk

پیوندهای برنامه:

اندروید

iOS

لینک توضیح دهنده فیلم

مخاطب :
کریستینا لای
READYFREDDY LTD
+44 (0) 787-169-9670
[email protected]

لینک های مربوطه

https://readyfreddy.co.uk/

SOURCE Readyfreddy Ltd