کتاب الکترونیکی جدید با هدف از بین بردن بیشترین وام دانشجویی در حالی که بیش از حد با گرسنگی مبارزه می کنید ، است

کلیفتون ، نیوجرسی، 31 اکتبر 2020 / PRNewswire / – مانیفست بدهی دانشجویی: چگونه وام های دانشجویی را سریعتر پرداخت کنیم و آزادی مالی کسب کنیم ، یک کتاب الکترونیکی موفقیت انگیزشی و شخصی جدید توسط شرکت چاپ و نشر متعلق به لاتینا ، Green Manifesto Books LLC است که می تواند به بحران بدهی دانشجویی کمک کند.

زنده ماندن از بحران بدهی دانشجویان با فرار از عادت های بد پول و یادگیری سریع استراتژی های مالی بدهی دانشجویان و آزادی مالی ، همان چیزی است که کتاب الکترونیکی جدید دارای امتیاز 4.5 ستاره در آمازون است ، “مانیفست بدهی دانشجویی: نحوه پرداخت وام های دانشجویی سریع تر و به دست آوردن آزادی مالی “که توسط شرکت متعلق به لاتینا منتشر شده است ، Green Manifesto Books LLC قصد دارد به میلیون ها نفر از مردم غرق در بدهی دانشجویان انتقال دهد.

Eric Shoars ، از بررسی آمازون گفت ، این کتاب کوتاه ، شیرین ، تا حد قابل توجه و پر از گوهرهای کاربردی اطلاعات برای کمک به کسانی است که با بدهی دانشجویی دست و پنجه نرم می کنند تا سریعتر پرداخت شود.

کتاب الکترونیکی “مانیفست بدهی دانشجویی” حرکات کلیدی پول را که افرادی که با بدهی وام دانشجویی سروکار دارند می تواند بلافاصله در زندگی خود اعمال کند ، آموزش می دهد. این ابزار ، نکات و نکاتی را برای پرداخت سریع وام دانشجویی ، مدیریت بدهی دانشجویی با سایر بدهی ها با مثالهای واقعی مطابق با شرایط مالی خوانندگان ، نحوه برنامه ریزی برای بازنشستگی و نحوه سرمایه گذاری و پس انداز فراهم می کند. این کتاب الکترونیکی ویژه افرادی است که این کار را انجام می دهند و منتظر کمک مالی نیستند. برای آنهایی که کارها را انجام می دهند Green Manifesto Books به اهدا 15٪ از سود به سازمان Feeding America اختصاص داده شده است زیرا هدف اصلی آن کمک به مردم برای تأمین آزادی مالی و در عین حال بازپرداخت در همان زمان است.

کتاب الکترونیکی مانیفست بدهی دانشجویی را می توانید از طریق وب سایت Green Manifesto Books به آدرس https://greenmanifestobooks.com/the-student-debt-manifesto خریداری کنید. همچنین در اپل ، بارنز و نوبل و آمازون نیز موجود است. شما می توانید از طریق اینستاگرامgreenmanifestobooks و توییترBooksManifesto کتابهای مانیفست سبز را دنبال کنید.

ویتنی هیوز، نویسنده “مانیفست بدهی دانشجویی: چگونه سریعتر وام های دانشجویی را پرداخت کنیم و آزادی مالی کسب کنیم” ، یک تحلیلگر تجارت و برنامه نویس خودآموخته است. او در زندگی می کند کلیفتون ، نیویورک.

تماس با رسانه ها: Green Manifesto Books LLC، ATTN: ویتنی هیوز

پست الکترونیک: [email protected]

پرونده های مرتبط

اعلامیه مطبوعاتی بدهی دانشجویی. docx

تصاویر مرتبط

مانیفست-بدهی-دانشجویی-چگونه-به.jpg
مانیفست بدهی دانشجویی: نحوه پرداخت وام های دانشجویی و کسب آزادی مالی.

SOURCE Green Manifesto Books LLC

اخبار مرتبط  ترکیبات تمیز کاری و ایمنی در برابر حرارت را ایجاد کنید