InventHelp Inventor راهی راحت تر برای خوابیدن روی معده (JMC-2225) ایجاد می کند

پیتزبورگ، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من می خواستم تشک راحت تری برای خواب آوران معده ایجاد کنم.” Dulce ، N.M.، “بنابراین من اختراع ثبت اختراع در انتظار MATTRESS ارگونومیک تخلیه شده را اختراع کردم.”

این اختراع یک روش بهبود یافته برای خوابیدن روی معده را فراهم می کند. با انجام این کار ، جایگزینی برای تشک های سنتی ارائه می دهد. در نتیجه ، این راحتی را افزایش می دهد و می تواند خواب آرامش بخش تری را فراهم کند. این اختراع دارای یک طراحی منحصر به فرد است که کاربرد آن بسیار آسان است ، بنابراین برای افرادی که بر روی شکم خود و بیماران جراحی لازم برای خواب در موقعیت مستعد قرار دارند ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

اخبار مرتبط  Flor de Caña یک رم خنثی کربن است

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من به کاهش ناراحتی در بازوها ، پاها و بدن در هنگام خوابیدن روی معده کمک می کند.”

طرح اصلی به دفتر فروش ملی InventHelp ارسال شد. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-JMC-2225 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  Tommy's ، پیشروترین فروشنده قایق داخلی Malibu & Axis در سراسر جهان ، با اعلام اینکه Boulder Boats اکنون بخشی از خانواده Tommy است هیجان زده است!

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید