هشدار سهامدار: موسسه حقوقی پومرانتز سهامداران با ضرر در مورد سرمایه گذاری خود را در Aurora Cannibas ، Inc از دادخواست Class Action و مهلت آتی یادآوری می کند

نیویورک، 31 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Pomerantz LLP اعلام کرد که علیه برخی از افسران Aurora Cannibas، Inc (“شفق قطبی” یا “شرکت”) (NYSE: ACB) یک پرونده قضایی تشکیل شده است اقدام طبقاتی ، ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای نیوجرسیو تحت 20-cv-13819 است ، به نمایندگی از طبقه متشکل از همه افراد غیر از متهمان که اوراق بهادار آرورا را بین 13 فوریه 2020، و 4 سپتامبر 2020، هر دو تاریخ شامل (“دوره کلاس”) ، به دنبال جبران خسارات ناشی از نقض متهمان در قوانین اوراق بهادار فدرال و پیگیری اقدامات درمانی تحت بخش 10 (ب) و 20 (الف) قانون بورس اوراق بهادار از 1934 (قانون “قانون مبادله”) و قانون 10b-5 در نتیجه آن ، علیه شرکت و برخی از مقامات عالی آن اعلام شد.

اگر شما یک سهامدار هستید که اوراق بهادار آرورا را در طول دوره کلاس خریداری کرده اید ، باید تا 1 دسامبر 2020، از دادگاه بخواهد شما را به عنوان شاکی اصلی کلاس تعیین کند. یک نسخه از شکایت را می توان در سایت www.pomerantzlaw.com دریافت کرد. برای بحث در مورد این اقدام ، تماس بگیرید رابرت اس ویلوبی در [email protected] یا 888.476.6529 (یا 888.4-POMLAW) ، بدون هزینه ، Ext. 7980. کسانی که از طریق پست الکترونیکی س inquال می کنند توصیه می شود که آدرس پستی ، شماره تلفن و تعداد سهام خریداری شده خود را وارد کنند.

[Click here for information about joining the class action]

دفتر مرکزی آرورا در است ادمونتون، کانادا این شرکت محصولات حشیش پزشکی را در سراسر جهان تولید و توزیع می کند. این ماده در بخشهای مختلف زنجیره ارزش حشیش بصورت عمودی ادغام شده و از نظر افقی متنوع است ، از جمله مهندسی و طراحی تاسیسات ، پرورش حشیش ، تحقیقات ژنتیک ، تولید ، مشتقات ، تولید محصول با ارزش افزوده بالا ، کشت در خانه ، عمده فروشی و توزیع خرده فروشی.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor برای محافظت در برابر نشتی (HLW-2230) دوباره طراحی بهداشتی زنانه را تنظیم کرد.

در سال 2018 ، دولت کانادا قانون حشیش را تصویب کرد که استفاده از شاهدانه تفریحی را قانونی و تنظیم می کند. در پاسخ به تصویب اساسنامه و افزایش متناوب صنعت شاهدانه تفریحی ، Aurora یک سری خریدها را برای گسترش حضور شرکت و افزایش توزیع آن به پایان رساند ، از جمله خرید سهام شرکت از تولید کننده کانابیس پزشکی کانادایی MedReleaf برای یک حساب کلی از 3.2 میلیارد دلار کانادا. با این وجود ، مانند بسیاری از شرکت های دیگر در صنعت شاهدانه ، با افزایش صنعت ، این شرکت با مشکلات مختلفی روبرو شد ، از جمله از جمله، تولید بیش از حد ، تاخیرهای نظارتی و رقابت از بازار سیاه.

بر 6 فوریه 2020، کمی قبل از شروع دوره کلاس ، آرورا با انتشار یک بیانیه مطبوعاتی ، از جمله، “یک طرح تحول تجاری” ، برای “همسویی بهتر کسب و کار با واقعیت های فعلی بازار شاهدانه در کانادا “به طور خاص ، در بیانیه مطبوعاتی اعلام شد که” انتظار می رود این طرح شامل کاهش چشمگیر و فوری در هزینه های فروش ، عمومی و اداری (“SG&A”) و برنامه های سرمایه گذاری باشد. “

اخبار مرتبط  تقریباً دو برابر افزایش نرخ بازگشت سرمایه ، چگونگی رشد مید جانسون توتال مثال خوبی در Effect-Link با تیک توک است.

در این شکایت ادعا می شود که طبق ادعای دوره کلاس ، متهمان از نظر مادی نادرست و / یا گمراه کننده بوده اند زیرا حقایق نامطلوب زیر را در رابطه با تجارت ، عملیات و چشم انداز شرکت که برای متهمان شناخته شده بودند و یا با بی احتیاطی از آنها چشم پوشی می کردند ، نادرست معرفی کرده و موفق به افشای آنها نکردند. به طور خاص ، متهمان اظهارات نادرست و / یا گمراه کننده ای ارائه دادند و / یا نتوانستند فاش کنند که: (i) شفق قطبی برای خریدهای قبلی به طور قابل توجهی بیش از حد پرداخت شده و در برخی دارایی ها ، از جمله امکانات تولید و موجودی آن ، تخریب را تجربه کرده است. (ii) شرکت “طرح تحول تجاری” ادعا شده و بازنشانی هزینه نتوانست موارد فوق را کاهش دهد. (iii) بر این اساس ، پیش بینی می شد که شرکت هزینه های قابل توجهی را برای سرقفلی و کاهش ارزش دارایی ثبت کند. و (iv) در نتیجه ، اظهارات عمومی شرکت از نظر مادی نادرست و در همه زمانهای گمراه کننده بود.

بر 8 سپتامبر 2020، آرورا با صدور بیانیه مطبوعاتی “اعلامیه[ing] به روزرسانی در مورد عملیات تجاری خود به همراه برخی از نتایج مقدماتی حسابرسی نشده مالی سه ماهه چهارم سال 2020. “از جمله موارد دیگر ، شفق قطبی اعلام کرد که شرکت انتظار دارد تا 1.8 میلیارد دلار در هزینه های کاهش ارزش سرقفلی در سه ماهه چهارم سال 2020. این شرکت همچنین اعلام کرد که “قبلاً هزینه های کاهش ارزش دارایی های ثابت اعلام شده است[ were] اکنون انتظار می رود تا باشد 90 میلیون دلار، به دلیل منطقی سازی امکانات تولید ، و تقریباً شارژ می شود 140 میلیون دلار در ارزش حمل موجودی خاص ، عمدتا اصلاح ، به منظور همسان سازی موجودی موجود با انتظارات کوتاه مدت تقاضا. “

اخبار مرتبط  چگونه ADOREYES ، یک راه اندازی زیبایی آرایشی کانادایی ، در طول بیماری همه گیر COVID-19 موفقیت و گسترش یافت

با این خبر ، قیمت سهام آرورا سقوط کرد 0.99 دلار برای هر سهم ، یا 11.63٪ ، برای بستن در 7.52 دلار در هر سهم در 8 سپتامبر 2020.

شرکت پومرانتز ، با دفاتر کار در نیویورک، شیکاگو، لس آنجلس، و پاریس بعنوان یکی از شرکتهای برتر در زمینه دعاوی شرکتهای بزرگ ، اوراق بهادار و کلاسهای ضد انحصار شناخته شده است. تأسیس شده توسط مرحوم آبراهام ال پومرانتسموسسه پومرنتز که به عنوان رئیس نوار اقدام طبقاتی شناخته می شود ، در زمینه اقدامات طبقاتی اوراق بهادار پیشگام بود. امروز ، بیش از 80 سال بعد ، شرکت پومرانتز به روشی که ایجاد کرد ادامه می دهد و برای حقوق قربانیان کلاهبرداری در اوراق بهادار ، نقض وظیفه امانتداری و سو. رفتار شرکت ها می جنگد. این شرکت از طرف اعضای کلاس جایزه های خسارت چند میلیون دلاری زیادی را جبران کرده است. به سایت www.pomerantzlaw.com مراجعه کنید.

مخاطب:
رابرت اس ویلوبی
Pomerantz LLP
[email protected]
888-476-6529 داخلی 7980

SOURCE Pomerantz LLP

لینک های مربوطه

www.pomerantzlaw.com