ICHIRAN رویداد پس انداز سقوط Ramen Kit

نیویورک، 1 نوامبر 2020 / PRNewswire / – در ماه نوامبر ، شربت خانه خود را با کیت های Ramen تهیه کنید. برای مدت زمان محدودی ، خریداران می توانند حداکثر لذت ببرند 145 دلار با پس انداز در فروشگاه یا آنلاین. این برابر با 5 کیت Ramen به ارزش پس انداز است! از این تبلیغات پاییزی استفاده کنید تا خرید تعطیلات را زود شروع کنید ، یا فقط خود را با چند رامن خوشمزه دلگرم کنید.

همانطور که در نیویورک تایمز، کیت های Take-Home Ramen یک راه عالی برای لذت بردن از ICHIRAN ramen در راحتی خانه شما است. ایچیران ، ژاپنی ها فروشگاه رامن مورد علاقه tonkotsu (آبگوشت استخوان گوشت خوک) ، طعم های کلاسیک خود را گرفته و آن را در یک کیت برای تجربه معتبر ICHIRAN در خانه بازآفرینی کرده است. کنسانتره سوپ مایع که توسط متخصصان tonkotsu ramen ایجاد شده است ، طعم و مزه اصیل و مطبوعی دارد تا طعم دهنده های آبگوشت واقعی موجود در رستوران ها را از نو بسازد. هر یک 29 دلار این کیت همراه با 3 وعده ماکارونی خشک شده به سبک هاکاتا (نازک و صاف) ، کنسانتره سوپ تونکوتسو و ادویه قرمز قرمز ادویه دار برای منگنه اضافی به جوانه های چشایی شما ارائه می شود.

از جانب 3 نوامبر 2020، طرفداران ramen می توانند تا حداکثر پس انداز کنند 145 دلار هنگام خرید کیت های Take-Home Ramen در ICHIRAN بروکلین پاسگاه یا فروشگاه آنلاین (shop.ichiranusa.com). پس از خرید بسته های 5 کیت ، 9 کیت یا 15 کیت ، پس انداز در دسترس است. بسته 5 کیت ، به طور معمول a 145 دلار ارزش ، اکنون است 116 دلار – پس انداز 29 دلار (یا یک کیت Ramen). دریافت بسته 9 کیت معمولاً شما را عقب می اندازد 261 دلار، اما اکنون 203 دلار است. حداکثر پس انداز را دریافت کنید 145 دلار با خرید بسته 15 کیت برای 290 دلار (معمولا 435 دلار) بسته های مختلف را می توان برای صرفه جویی بیشتر در این رویداد زمان محدود ترکیب کرد. ICHIRAN به هر 50 ایالت ارسال می شود و حمل و نقل رایگان * در دسترس است.

* حمل و نقل رایگان است آلاسکا & هاوایی، اما هزینه های رسیدگی اعمال می شود.

درباره ICHIRAN: www.ichiranusa.com
ICHIRAN یک رستوران معتبر رامن است که در رامن (آبگوشت استخوان گوشت خوک) تخصص دارد. ICHIRAN در شهر کوچک فوکووکا ، ژاپن در سال 1960. ICHIRAN بعنوان برجسته ترین متخصص در tonkotsu ramen ، با سالها تحقیق علمی ، آبگوشت و رشته فرنگی منحصر به فرد خود را تولید کرده است. اولین رستوران رامن است که سفارشی سازی رامن را ارائه می دهد ، همچنین اولین رستوران است که با غرفه های Ramen Focus – یک غرفه غذاخوری جداگانه که برای یک وعده غذایی خصوصی و آرام طراحی شده اند ، یک تجربه ناهار خوری منحصر به فرد ایجاد می کند.

تماس با رسانه:

آنی چن / یوری حنایی

تیم روابط عمومی

پست الکترونیک: [email protected]

پرونده های مرتبط

اعلامیه مطبوعاتی_ کمپین Ramen Kit Camp_Nov 2020.pdf

تصاویر مرتبط

ichiran-take-home-ramen-kit.jpg
ICHIRAN کیت رامن Take-Home
ICHIRAN Ramen Kit شامل 3 بسته کنسانتره سوپ ، 3 وعده رشته ، 3 بسته ادویه جات ترشی جات قرمز اصلی است

لینک های مربوطه

نیویورک تایمز – با استفاده از کیت Ichiran Ramen به صورت خصوصی اسلورپ کنید

فروشگاه اینترنتی ایچیران

منبع ایچیران ایالات متحده آمریکا.، INC

اخبار مرتبط  ارسال های CPSC به وب سایت خود فراخوانید