تمرین پوستی در خانه

SÃO PAULO ، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – پس از هشدار سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد كه بهترین راه برای كنترل شیوع ویروس انزوای اجتماعی ، كورونویروس روال هزاران نفر را تغییر داده است. یعنی شما باید در خانه بمانید. این می تواند برای جمعیتی که به یک روال شدید عادت کرده اند خسته کننده باشد ، با این حال ، زمان بسیار خوبی برای فعالیت هایی است که روز به روز اجازه انجام آن را نمی دهد. به روز کردن لیست فیلم ها ، مدیتیشن و عمدتاً مراقبت از سلامتی از جمله پوست برخی از آنهاست.

عوامل خارجی مانند آلودگی ، تابش خورشیدی ، هوای سرد یا تهویه هوا برای پوست مضر هستند. مراقبت از مراقبت به شما کمک می کند تا پوست شما سالم و جوان به دنبال طولانی تر بماند. متخصص پوست و مو دکتر Flávia Ador (CRM 66293 – SP) توصیه می کند از لحظه ای در خانه ، هنگامی که مردم بیشتر از این عوامل محافظت می شوند ، استفاده کنید تا پوست اجازه استراحت و مراقبت از خود را بگیرد. بنابراین ، زیر برخی از شیوه هایی که باید روزانه و در صبح و عصر استفاده شود ذکر کنید:

اخبار مرتبط  WALT Wines برای برگزاری میزبان باب's Ranch Release "نسخه خانگی" در جمعه ، 7 اوت

ضدعفونی کردن – شستن صورت شما مهمترین مراقبت از پوست است. محصولات صحیح به از بین بردن ناخالصی هایی که روی صورت باقی مانده اند ، و همچنین ذرات آلودگی ، بدون آسیب رساندن به سد محافظ طبیعی پوست کمک می کنند. همچنین ، بهداشت صحیح باعث کاهش لطافت روغن می شود و از بروز جوش های سرسیاه و جوش ها جلوگیری می کند.

اخبار مرتبط  مخترع Simenona Martinez کتاب جدید تحقیقات علمی با عنوان "مطالعات و نوآوری های Simenona Martinez" را منتشر کرد

هیدرات – هیدراتاسیون برای حفظ نرمی و سلامت پوست صورت و بدن ضروری است. “وقتی پوست آبرسانی می شود ، ظاهر آن سبک ، سفت و جوان است و پوست در برابر تجاوزهای خارجی مقاوم تر است. در شرایط کمبود آب ، زبر ، مات و بی جان است. با این کار ، روی پوست صورت ، چین و چروک و خطوط بیان برجسته شده است “، می گوید: دکتر فلویا Addor.

اخبار مرتبط  کار با یک تصویر هماهنگ و متعادل کلید موفقیت است

محافظت – حتی اگر با نور طبیعی در تماس نباشند ، افراد داخل خانه در معرض نور مرئی هستند که توسط لامپها ، تلفنهای همراه ، تلویزیونها و صفحه نمایشهای رایانه ای ساطع می شوند ، به خصوص هنگامی که بسیار نزدیک هستند ، در حدود 20 سانتی متر. این اشعه همچنین مسئول پیری پوست و همچنین اشعه UVB و UVA خورشید است.

برای کلیه مراحل ، انتخاب محصولات مناسب مهم است ، خط Cetaphil محصولات خاصی برای هر نوع پوست دارد.

منبع گالدرما

منبع گالدرما

پاسخی بگذارید