اپسون در نمایشگاه PACK EXPO Connections 2020 به نمایش Robot و Label Solutions می پردازد

لوس آلامیتوس ، کالیفرنیا.، 2 نوامبر 2020 / PRNewswire / –

سازمان بهداشت جهانی:

شرکت اپسون آمریکا ، از تاریخ 9 تا 13 نوامبر در نمایشگاه تجاری مجازی PACK EXPO Connects شرکت خواهد کرد ، راه حل های پیشرفته ربات و برچسب گذاری برای طیف گسترده ای از برنامه های اتوماسیون را نشان می دهد. اپسون همچنین در “مرحله نوآوری” در جریان این رویداد مجازی حضور خواهد داشت. جلسه “اتوماسیون 201 – نیازهای شما برای موفقیت در پروژه را روشن می کند” ، با توجه به تجربه و رهبری نزدیک به چهار دهه اپسون در زمینه رباتیک صنعتی ، بینندگان آماده کسب و کار را برای شرکت کنندگان در اختیار شما قرار می دهد.چی:

اپسون در نمایشگاه تجارت بسته بندی مجازی به نمایش در خواهد آمد و جلسات ویدئویی یک به یک و نمایش محصولات با کارشناسان فنی را ارائه می دهد. علاوه بر این ، اسكات مارسیك از اپسون به متخصصان اتوماسیون جدید و باتجربه بصیرت و شناخت در مورد نیازهای اصلی اتوماسیون و معاملات عملیاتی مرتبط با آنها را ارائه خواهد داد.
ارائه مرحله نوآوری: اتوماسیون 201 – توضیح نیازهای شما برای موفقیت در پروژه


مجری ، اسکات مارسیچ ، مدیر ارشد محصول ، روبات های اپسون


دوشنبه ، 9 نوامبر – 1-1: 30 بعد از ظهر زمان مرکزی (ایالات متحده و کانادا)
نمایش های مجازی زنده اپسون در طول این رویداد برگزار می شود و شامل موارد زیر است:
اتوماسیون آزمایشگاهی سریع و آسان با استفاده از سری T SCARA Robot و Vision Guidance


دوشنبه ، 9 نوامبر – ظهر-12: 15 بعد از ظهر زمان مرکزی (ایالات متحده و کانادا)


سه شنبه ، 10 نوامبر – 12: 30-12: 45 بعد از ظهر زمان مرکزی (ایالات متحده و کانادا)
این نمایش اتوماسیون آزمایشگاه زنده نشانگر برنده جایزه فوق العاده کم هزینه (7،495 دلار) Epson سری ربات All-in-One SCARA از سری T است که همراه با یک کنترل کننده داخلی ، به راحتی در پایه ربات قرار می گیرد تا باعث صرفه جویی در فضا و ساده سازی مجموعه شود. بالا ، و با ولتاژ 110 ولت یا 220 ولت کار می کند. در این تظاهرات همچنین راه حل ساده و قدرتمند راهنمای بینایی اپسون ، نمایش بازرسی بصری لوله آزمایش با استفاده از بارکد 2D ، برجسته خواهد شد. یک متخصص ربات اپسون یک مرور کلی از گزینه های محبوب مانند LabVIEW و دستورالعمل های جدید اضافه کردن برای آلن بردلی را ارائه می دهد® PLC ها و همچنین نرم افزار توسعه و کاربرد آسان اپسون ، Epson RC +®.
راه حل تغذیه قطعات انعطاف پذیر: IntelliFlex سیستم تغذیه


دوشنبه ، 9 نوامبر – 1: 45-2 بعد از ظهر زمان مرکزی (ایالات متحده و کانادا)


سه شنبه ، 10 نوامبر – 2: 15-2: 30 بعد از ظهر زمان مرکزی (ایالات متحده و کانادا)
این نمایش زنده ، نرم افزار قدرتمند IntelliFlex اختصاصی اپسون و ویژگی های هوشمند داخلی برای تغییر آسان قطعات را به نمایش می گذارد ، ایده آل برای کاربردهای کم حجم. چهار اندازه فیدر موجود است (شامل دو مدل جدید) ، اندازه قطعات از 3 میلی متر تا 150 میلی متر را در خود جای داده است. برخلاف سایر راه حل های تغذیه قطعات موجود در بازار ، سیستم تغذیه IntelliFlex تنظیمات سریع با ربات ، سیستم بینایی و تغذیه کننده کاملاً یکپارچه را ارائه می دهد.
روند برچسب بسته بندی را با VT6L 6-Axis Robot و ColorWorks ساده کنید® چاپگر برچسب


چهارشنبه ، 11 نوامبر – 2-2: 15 بعد از ظهر زمان مرکزی (ایالات متحده و کانادا)


پنجشنبه ، 12 نوامبر – 2-2: 15 بعد از ظهر زمان مرکزی (ایالات متحده و کانادا)
این نمایش نشان می دهد که چگونه ربات VT6L All-in-One 6-Axis ، همراه با چاپگر برچسب درخواستی Epson ColorWorks CW-C6000P ، انعطاف پذیری و دقت در قرارگیری برچسب را برای بسته بندی ارائه می دهد. بازوی ربات VT6L بسیار ارزان قیمت (13900 دلار) شش درجه آزادی را برای قرار دادن چندین برچسب کناری و تنوع اندازه قاب ارائه می دهد. این یک کنترل کننده داخلی با صرفه جویی در فضا ارائه می دهد و با ولتاژ 110 ولت یا 220 ولت کار می کند. ColorWorks C6000P بخشی از اولین خانواده چاپگرها است که به عنوان یک ارتقا to رنگ به چاپگرهای انتقال حرارتی فقط سیاه و سفید طراحی شده است.1 و مهندسی شده است تا بتواند در گردش کار صنعتی قابل اعتماد عمل کند. ColorWorks C6000P با گزینه لایه برداری و موجود خود ، به راحتی با ربات ادغام می شود و یک سیستم چاپی و کاربردی بر اساس تقاضا را برای شما ایجاد می کند.
ربات 6 محوره جدید C12XL با بار 12 کیلوگرمی – Cleanroom و ESD موجود


چهارشنبه ، 11 نوامبر – 12: 30-12: 45 بعد از ظهر زمان مرکزی (ایالات متحده و کانادا)


پنجشنبه ، 12 نوامبر – ظهر-12: 15 بعد از ظهر زمان مرکزی (ایالات متحده و کانادا)
این نمایش زنده C12XL جدید را نشان می دهد ، گسترش 6 محور برنده جایزه اپسون ، که سرعت شتاب / کاهش سرعت و زمان چرخه سرعت بالا را برای بهینه سازی توان قطعات ارائه می دهد. طراحی SlimLine و پیچ و تاب مچ دست آن امکان دسترسی به مناطق صعب العبور را فراهم می کند ، و آن را برای فضاهای محدود از بسیاری از زوایا با حرکت فوق العاده صاف ساخته و آن را برای کاربردهای بسته بندی ایده آل می کند. از ویژگی های این مدل می توان به طول 1400 میلی متر و محموله 12 کیلویی اشاره کرد.چه زمانی:

کنفرانس مجازی از دوشنبه 9 نوامبر تا جمعه ، 13 نوامبر برگزار می شود. نمایش های مجازی زنده اپسون از دوشنبه 9 نوامبر تا پنجشنبه 12 نوامبر برگزار می شود. نمایش مرحله نوآوری اپسون روز دوشنبه 9 نوامبر از ساعت 13-13: 30 برگزار می شود.جایی که:

رویداد PACK EXPO Connects به صورت آنلاین برگزار می شود. تظاهرات زنده اپسون و جلسه Innovation Stage را می توان با ثبت نام در این رویداد و ثبت نام برای برنامه ریز MyConnects به MyConnects Planners اضافه کرد:


https://peconnects20.mapyourshow.com/8_0/login/register.cfm؟pk=PEC_PECsite&_ga=2.10413948.892019616.1600693627-398174960.1595611484

درباره ربات های اپسون
رباتهای اپسون با بیش از 100000 واحد فروش در سراسر جهان ، یک رهبر جهانی در زمینه اتوماسیون کارخانه با کنترل دقیق کامپیوتر است2 و یک سری محصولات از صدها مدل از رباتهای SCARA ، دکارتیان و 6 محوره با استفاده آسان بر اساس یک پلت فرم مشترک رایانه ای. با بهره گیری از میراث 35 ساله ، امروز ربات های اپسون ربات هایی را برای استفاده در مونتاژ دقیق و کاربردهای مواد در هوا فضا ، لوازم خانگی ، خودرو ، بیوتکنولوژی ، محصولات مصرفی ، الکترونیک ، پردازش مواد غذایی ، تجهیزات پزشکی ، دارویی ، پلاستیک ها ، نیمه هادی ها و صنایع مخابراتی ارائه می دهد. . برای اطلاعات بیشتر به سایت www.epsonrobots.com مراجعه کنید

اخبار مرتبط  به لطف امضای توافق نامه با ماکسیما لتویا ، که زنجیره ای عمده فروشی در این منطقه است ، Reflexis با موفقیت در منطقه بالتیک گسترش می یابد.

درباره اپسون
اپسون یک رهبر فناوری جهانی است که از طریق اتصال افراد ، اشیا information و اطلاعات با فناوری های کارآمد ، جمع و جور و دقیق اصلی خود ، تبدیل به یک امر ضروری در جامعه می شود. این شرکت بر ایجاد نوآوری ها و فراتر از انتظارات مشتری در جوهر افشان ، ارتباطات تصویری ، پوشیدنی ها و رباتیک متمرکز شده است. اپسون افتخار می کند که به مشارکت های خود در تحقق جامعه ای پایدار و تلاش های مداوم خود برای تحقق اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد افتخار می کند.

اخبار مرتبط  Aritzia برای انتشار نتایج مالی سه ماهه چهارم مالی 2020

به رهبری ژاپنبا تاسیس شرکت سیکو اپسون ، گروه اپسون در سراسر جهان فروش سالانه بیش از 1 تریلیون JPY. global.epson.com/

اپسون آمریکا، شرکت ، مستقر در لوس آلامیتوس ، کالیفرنیا.، دفتر مرکزی منطقه اپسون برای ایالات متحده است ، کانادا، و آمریکای لاتین. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اپسون ، لطفا به این سایت مراجعه کنید: epson.com. شما همچنین می توانید با اپسون آمریکا در فیس بوک (facebook.com/Epson) ، توییتر (twitter.com/EpsonAmerica) ، یوتیوب (youtube.com/EpsonAmerica) و اینستاگرام (instagram.com/EpsonAmerica).

اخبار مرتبط  دعوت از کنفرانس سه ماهه دوم آلفا لاوال

1 خانواده CW-C6000 / C6500 اولین خانواده ای است که ترکیبی از ویژگی های چاپ مستقیم ZPL II ، لایه برداری و موجود ، مدیریت چاپگر از راه دور ، مدل های چهار و هشت اینچی همراه ، رابط ورودی / خروجی اپلیکیشن را به بازار عرضه می کند. پشتیبانی از میان افزار گسترده و قیمت قابل مقایسه.
2 فروش جهانی اپسون در سالهای 1983-2020.

توجه: EPSON ، Epson RC + و ColorWorks علائم تجاری ثبت شده ای هستند و EPSON Excend Your Vision علامت تجاری ثبت شده ای از سیکو اپسون. IntelliFlex یک علامت تجاری از اپسون آمریکا، شرکت اپسون همه حقوق قانونی این علائم را انکار میکند. حق چاپ 2020 اپسون آمریکا ، شرکت

منبع اپسون آمریکا، شرکت

لینک های مربوطه

www.epson.com