علوم بهداشتی لیبرتی با افتتاح درمانگاه در سنت آگوستین در سراسر فلوریدا گسترش می یابد

تورنتو، 2 نوامبر 2020 / PRNewswire / – علوم سلامت لیبرتی (CSE: LHS) (OTCQX: LHSIF) www.libertyhealthscience.com (“لیبرتی” یا “شرکت”) ، ارائه دهنده حشیش با کیفیت بالا ، امروز افتتاح 27هفتم درمانگاه در سنت آگوستین فلوریدا، اولین آزادی فروشگاه برای باز کردن شهرستان سنت جان.

این فروشگاه جدید با مساحت 5676 فوت مربع از فضای خرده فروشی ، طیف وسیعی از محصولات پزشکی و سلامتی را شامل قلم های بخار ساز ، مواد رول ، روغن ، کپسول ، مواد خوراکی ، کرم های موضعی ، کنسانتره ، مواد تقطیر و غیره ارائه می دهد. درمانگاه در 2198 A1A واقع شده است خیابان جنوبی ، ساحل آگوستین ، فلوریدا 32080 ، مجاور یکی از فلوریدا گسترده ترین و محبوب ترین سواحل ، ساحل سنت آگوستین.

به عنوان یکی از لیبرتی بزرگترین مکان های خرده فروشی ، فروشگاه متشکل از یک فضای نمایش بزرگ و فضای خرده فروشی ، دو منطقه انتظار بزرگ ، یک اتاق مشاوره خصوصی و دسترسی راحت به محرک ، خدمات دهی به جمعیت اطراف بیش از 100000 نفر از ساکنان و بازدید کنندگان است. ساعات کار داروخانه دوشنبه تا جمعه است ، 10 صبح تا 7 عصر، شنبه، 10 صبح تا 5 عصر، و یکشنبه ، ساعت 12 شب تا 5 عصر این فروشگاه همچنین نقاشی ها و عکس های اصلی هنرمندان محلی را به صورت چرخشی به نمایش می گذارد.

اخبار مرتبط  استنلی بلک و دکر اعلام سود سهام سه ماهه دوم

وی گفت: “ما به خدمات برتر مشتری ، تجربه خرید مدرن و راحت و حمل طیف گسترده ای از محصولات مورد جستجو و مارک های با کیفیت مانند Seed Junky ™ Genetics و گونه های شاهدانه برنده آن افتخار می کنیم.” جورج گرمز، مدیر عامل موقت علوم سلامت لیبرتی. “با تشکر از کارکنان عملیاتی استثنایی ما ، آزادی در حال تبدیل شدن به یک نام خانوادگی در است فلوریدا. حتی در طی یک بحران بهداشت جهانی یکبار در قرن مانند COVID-19 ، آزادی همچنان به دنبال راه هایی برای نوآوری و خدمات بهتر به جوامع و مشتریان ما است. “

آزادی قصد دارد داروخانه های اضافی را تا پایان سال و تا سال 2021 افتتاح کند ، که توسط مرکز تولید و تولید LHS360 شرکت واقع در 387 هکتار در گاینسویل پشتیبانی خواهد شد.

بیماران می توانند برای تحویل یا تحویل در فروشگاه ، از طریق سایت اینترنتی www.libertyhealthscience.com سفارش دهند.

درباره علوم بهداشتی لیبرتی

آزادی ارائه دهنده حشیش متعهد به ارائه تجربه قابل اعتماد و با کیفیت بالا شاهدانه بر اساس مراقبت واقعی ما از همه مصرف کنندگان حشیش و تمرکز بر برتری عملیاتی از بذر تا فروش است. لیبرتی رویکرد سنجیده شده برای فرصت های توسعه در بیشترین بازده سهامداران متمرکز است ، در حالی که رفاه مصرف کنندگان را در خط مقدم کارهایی که انجام می دهیم حفظ می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.libertyhealthscience.com.

اخبار مرتبط  ماشین آلات بسته بندی کارتن نوشیدنی اندازه بازار در حدود 1.5 میلیارد دلار تا سال 2027: Grand View Research، Inc.

یادداشت احتیاطی در مورد بیانیه های آینده نگر: این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه خاصی به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. هر گزاره ای که در این خبرنامه وجود داشته باشد و گزاره ای از واقعیت تاریخی نباشد ، می تواند اظهارنظر آینده نگرانه تلقی شود. اظهارات رو به جلو اغلب با عباراتی مانند “ممکن است” ، “باید” ، “پیش بینی” ، “انتظار” ، “باور” ، “برنامه” ، “قصد” یا منفی این اصطلاحات و عبارات مشابه مشخص می شوند. اظهارات آینده نگر در این خبر شامل انتظارات مربوط به توانایی های تولیدی شرکت ، انتظارات در مورد دریافت کلیه تأییدیه های لازم از وزارت بهداشت فلوریدا ، انتظارات در مورد افتتاح داروخانه های جدید و گسترش فضای گلخانه ای آن ، و استراتژی های توسعه و رشد آینده شرکت. اظهارات آینده نگر لزوماً خطرات شناخته شده و ناشناخته ای را شامل می شود ، از جمله ، بدون محدودیت ، خطرات مرتبط با شرایط عمومی اقتصادی. رویدادهای نامطلوب صنعت ؛ هزینه های بازاریابی از دست دادن بازارها تحولات قانونی و نظارتی آینده شامل ماری جوانا پزشکی ؛ ناتوانی در دستیابی به سرمایه کافی از منابع داخلی و خارجی و / یا عدم توانایی دسترسی به سرمایه کافی در شرایط مطلوب ؛ صنعت ماری جوانای پزشکی در ایالات متحده به طور کلی ، مالیات بر درآمد و امور نظارتی. توانایی آزادی برای اجرای استراتژی های تجاری خود رقابت؛ شکست محصول نوسانات ارز و نرخ بهره و سایر خطرات. خوانندگان هشدار می دهند که لیست فوق جامع نیست. بیشتر خوانندگان هشدار داده می شوند كه بیهوده به اظهارات آینده نگر اعتماد نكنند زیرا هیچ تضمینی وجود نخواهد داشت كه برنامه ها ، اهداف یا انتظاراتی كه از آنها می گذرد اتفاق می افتد. چنین اطلاعاتی ، اگرچه در زمان آماده سازی توسط مدیریت منطقی در نظر گرفته شده است ، اما ممکن است نادرست باشد و نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد. اظهارات رو به جلو موجود در این خبرنامه صریحاً توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط است.

اخبار مرتبط  طرح مصوب ایمنی روغن: COVID-19 (Coronavirus)

SOURCE Liberty Health Sciences Inc.

لینک های مربوطه

http://www.libertyhealthscience.com/