جیمز ساکلینگ بیودینامیک Gê شراب سازی Emiliana را در بین بهترین شراب شیلی قرار می دهد

در گزارش سالانه خود ، که عنوان “پیشنهاد ارزش از شیلی Suckling با تشکر از “کیفیت فوق العاده شراب خود ، از پیچیدگی Gê ، مخلوطی از 56٪ از بزرگترین شراب سازی آلی جهان در حال انجام است”. سیره، 31٪ از carménère، 13٪ کابورن سووینون، به نشانه های خوشمزه اوریگن پینوت نویر از Valle de کازابلانکا

این منتقد مشهور در یادداشت خود در مورد Gê ، از دره Colchagua ، که 98 امتیاز را به آن نسبت می دهد ، اشاره ای به “ظرافت و ظرافت” خود می کند ، که “تن های شگفت انگیز و هماهنگ تانن های میوه ای ، خلوص و تمرکز خود را به شراب پایان می دهد. خارق العاده و دقایقی ادامه دارد “. ساکینگ یادداشت خود را در مورد Gê با یک “فوق العاده” به پایان رساند.

اخبار مرتبط  TAICCA بهترین نمایشگاه های تایوان را در نمایشگاه بین المللی کتاب گوادالاخارا به نمایش می گذارد

در گزارش کلی در مورد شیلی، موجود در https://www.jamessuckling.com/ ، Suckling به کشاورزی ارگانیک و بیودینامیک اشاره ویژه ای می کند و Emiliana را به عنوان رهبر این دسته از شراب ها از سمت خود قرار می دهد شیلی.

سایر شرابهای برجسته ارگانیک

نه تنها Gê 2017 با 98 امتیاز خود شگفت زده شد. همچنین Coyam 2018 با 95 امتیاز ، نشانه های اوریگن سیرا با 94 امتیاز ، نشانه های اوریگن پینوت نویر با 93 ، نواس کارمریک و چاردونای با 93 امتیاز چشمگیر انجام شد.

اخبار مرتبط  Curaleaf به روزرسانی در مورد مالکیت سهام اجرایی را ارائه می دهد

“کشاورزی ارگانیک و بیودینامیکی به درستی یکی از برجسته ترین جنبه های آن است شیلیاین منتقد در گزارش خود درباره کشور اظهار نظر می کند ، که در آن او انرژی کارخانه شراب سازی امیلیانا و آنچه بیش از 20 سال انجام داده است را برجسته می کند.

بازدید از گربه شیلی در فوریه سال 2019 برگزار شد. وی حدود هزار شراب را چشید و کیفیت و شوق تولیدکنندگان محلی را برجسته کرد.

اخبار مرتبط  Meijer نام بهترین مکان برای کار برای ورود به معلولیت است

تماس با شراب سازی Emiliana:
[email protected]
تلفن: +569 223539130

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1161415/Foto_Ge_Small_2017.jpg

منبع Viña Orgánica Emiliana

پیوندهای مرتبط

http://www.emiliana.cl

منبع Viña Orgánica Emiliana

پاسخی بگذارید