بر اساس یافته های نظرسنجی جدید دولت های به ایالات متحده از Slickdeals ، 83٪ از آمریکایی ها گزارش می دهند که همیشه هنگام حضور در ماسک صورت خود را ماسک می کنند.

با توجه به نتایج ، افراد از وایومینگ و داکوتای جنوبی کمترین احتمال ماسک زدن را در هر بار بیرون رفتن در انظار عمومی دارند. 46 درصد از 100 نفری که از هر دو مورد نظرسنجی شده اند وایومینگ و داکوتای جنوبی گفت که آنها هر بار که در ملا public عام در اطراف دیگران بیرون می روند ماسک نمی پوشند. داکوتای شمالی (34٪) ، آیووا (31٪) و آیداهو (27٪) نیز در میان پنج ایالت برتر قرار دارند که احتمال دارد در خارج از کشور بدون ماسک استفاده کنند.

برعکس ، سه کشور برتر ماسک پوش بودند جزیره رود (96٪) ، کانتیکت (95٪) ، و هاوایی (94٪)

نیویورک، که در یک نقطه کانون شیوع آن بود ، کشور دیگری بود که استفاده کنندگان از ماسک بیشتر دیده می شوند ، با 91٪ که می گویند همیشه در هنگام حضور در ملاقات های عمومی یکی را می پوشند.

هشتاد و چهار درصد مردم کالیفرنیا نیز حتما از ماسک استفاده می کنند. به همین ترتیب ، 84٪ از تكسانی های مورد بررسی نیز اطمینان حاصل می كنند كه هر بار كه پا به عرصه قدم بگذارند ، نقاب بزنند.

اخبار مرتبط  با قدیمی ، با جدید

با این حال، تگزاس به احتمال زیاد ایالتی بود که می گفت آنها فقط برای پیروی از قوانین ایالتی مخفی می شوند و نه برای امنیت خود یا دیگران (46٪) اوهایواییایی که از این نظرسنجی استفاده کردند ، در یک قایق مشابه بودند ، 43٪ گفتند که برای رعایت قوانین بیشتر از ماسک استفاده می کنند تا به دلایل ایمنی.

مطابق با یوهان منگشا، مدیر ارشد تحریریه Slickdeals ، “در ماه آوریل ، ماهانه 423٪ افزایش ماهانه در جستجوی عبارت” ماسک صورت “در سایت خود مشاهده کردیم و از آن زمان تاکنون شاهد حجم بالایی هستیم. کالیفرنیا و اوهایو، هر دو که استفاده زیاد از ماسک را گزارش کردند ، دو ایالت برتر از منشأ این جستجوها بودند. ”

جالب اینجاست که مشخص شد کسانی که همیشه ماسک می زنند کمی بیشتر پس انداز دارند ، و افرادی که ماسک دارند پس انداز بیشتری نسبت به افراد غیر ماسک دارند.

افرادی که ماسک می پوشند نیز به احتمال زیاد پس انداز را “اولویت اصلی” نسبت به افرادی که همیشه پنهان نمی شوند ، می دانند.

اخبار مرتبط  Laurent Fresnet برای نوآوری در تجربه چشیدن شامپاین Mumm ، دیدگاه برتر خود را به ارمغان می آورد

منگشا افزود: “در زمان های بی سابقه ای ، ما شاهد هستیم که کاربران ما با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند تا اطلاعات مربوط به آنچه را بخرند و از کجا بخرند برای بهترین ارزش از جمله مواردی مانند ماسک صورت ، به اشتراک بگذارند.” “تیم تحریریه ما اخیراً در مورد برخی از سوالات متداول جامعه ما از جمله مناسب ، راحتی ، مواد و اینکه آیا عینک شما را مه آلود می کند یا نه گزارش داد. ما دریافتیم که ارزش دارد چند دلار اضافی برای یک ماسک قابل استفاده مجدد هزینه کنید تا راحت تر باشید و انتخاب ماسک با سیم بینی احتمال عینک مه آلود را کاهش می دهد. ”

٪ از پاسخ دهندگانی که هر بار ماسک می پوشند ، به صورت اختیاری یا طبق قانون در جامعه خارج می شوند (100 نظرسنجی در هر ایالت)

آلاباما 85٪

آلاسکا 77٪

آریزونا 80٪

آرکانزاس 68٪

کالیفرنیا 84٪

کلرادو 89٪

کانتیکت 95٪

دلاور 90٪

فلوریدا 91٪

گرجستان 82٪

هاوایی 94٪

آیداهو 73٪

ایلینوی 90٪

ایندیانا 89٪

آیووا 69٪

کانزاس 86٪

کنتاکی 83٪

لوئیزیانا 86٪

ماین 88٪

مریلند 91٪

جرم 90٪

اخبار مرتبط  مدیر اجرایی سابق و مشاوران عمومی استرز به هیئت مدیره ایمن SOBR عضویت دارد

میشیگان 84٪

مینه سوتا 83٪

می سی سی پی 83٪

میسوری 79٪

مونتانا 84٪

نبراسکا 80٪

نوادا 92٪

نیوهمپ 87٪

نیوجرسی 88٪

نیومکزیکو 89٪

نیویورک 91٪

کارولینای شمالی 79٪

N. Dakota 66٪

اوهایو 83٪

اوکلاهما 81٪

اورگان 90٪

پن 88٪

جزیره رود 96٪

کارولینای جنوبی 82٪

داکوتای 54٪

تنسی 76٪

تگزاس 84٪

یوتا 74٪

ورمونت 84٪

ویرجینیا 88٪

واشنگتن 88٪

دبلیو ویرجینیا 77٪

ویسکانسین 79٪

وایومینگ 54٪

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نظرسنجی ، به اینجا مراجعه کنید.

درباره Slickdeals

Slickdeals پیشروترین پلتفرم اجتماعی برای خرید است ، جایی که 12 میلیون کاربر با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند تا جدیدترین اطلاعات را در مورد معاملات خرید و خریدهای آنلاین به اشتراک بگذارند. Slickdeals با استفاده از منابع گسترده ، کاربران خود را صرفه جویی کرده است 6.8 میلیارد دلار با فراهم آوردن محفلی برای ارتباطات ؛ و همچنین ابزارهای خرید مانند برنامه رایگان Android یا iOS و آن پسوند مرورگر برای Chrome ، Firefox و Edge. Slickdeals به طور مداوم در 100 سایت پر بازدید در ایالات متحده از نظر الکسا قرار دارد.

منبع Slickdeals

لینک های مربوطه

https://slickdeals.net