Silly Juice توزیع خرده فروشی ساحل غربی را اعلام می کند

حرکت توزیع برای Silly Juice سریع بوده است ، با سرعت گرفتن نام تجاری از یک رابطه نمونه گیری در مقیاس کوچک با Albertsons به سفارش خود را فقط در دو هفته دو برابر می کند تا در مکان های مختلف ساحل غربی در دسترس قرار گیرد. به دنبال استقبال چشمگیر از راه اندازی وب سایت مستقیم مصرف کننده Silly Juice در ماه آگوست ، این برند ظرف چهار ساعت پس از انتشار به فروش رسید. گسترش توزیع سریع Silly Juice شاهدی بر علاقه شدید خریداران به نوآوری در عطر و طعم با کیفیت بالا است.

وی گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم که پیچ و تابهای Silly Juice را با طعم های کلاسیک به قفسه های فروشگاه های مواد غذایی در سراسر ساحل غربی برسانیم و تقاضای مصرف کننده را برای دستیابی به انواع منحصر به فرد ما برآورده کنیم.” کیت دیویس، مدیرعامل و بنیانگذار Silly Juice. “گسترش فروش خرده فروشی در فروشگاه ها برای اولین بار از طریق این مشارکت های معنادار ، گام بعدی در آوردن تجربه آبمیوه Silly به خانواده ها در سراسر کشور و ارائه طعم آب دهان است که به آنها یادآوری می کند در روزهای خود استراحت کنند و کمی احمقانه “

اخبار مرتبط  محیط زیست CECO از سرمایه گذاری مشترک بین شرکت های تجاری Effox-Flextor و شرکت ماشین Mader ، یک شرکت نمونه کارها با نام ChIEF Capital ، برای هماهنگی استراتژیک برای رشد و کارآیی ها خبر داد.

Silly Juice توسط مدیر عامل و کارآفرین تاسیس شد ، کیت دیویس و ستاره های YouTube ، خانواده آس ، برای شروع انقلابی در گروه آب میوه. در دوره ای که مصرف کنندگان بیش از هر زمان دیگری در خانه می گذرانند ، Silly Juice ترکیبات طعم دهنده خلاقانه ای را به صف اول راهروهای مواد غذایی خود وارد می کند تا باعث رقص جوانه های چشایی کل خانواده شود.

اخبار مرتبط  وبرای حلق آویز را ببندید و آن زبان ها را کنار بگذارید ، وینرسچنیتزل در حال پخت و پز موارد دلخواه برای تابستان است بنابراین شما لازم نیست

آب سیلی در شش نوع سرگرم کننده وجود دارد ، از جمله Cool Blue Freeze، Cream Orange، Pink Strawberry Swirl، شکوفه های گیلاس سیب سرخ، منگنه میوه هندوانه و انفجار انگور سفید. آب سیلیلی که با آب واقعی و فاقد شربت ذرت با فروکتوز بالا ساخته شده است ، غیر GMO ، فاقد گلوتن ، سدیم کم و فاقد رنگ اضافه است.

Silly Juice در فروشگاه های منتخب Albertsons ، Vons ، Pavilions و Safeway در دسترس است 1.59 دلار/ 10 پرواز اونس بطری برای پیدا کردن یک خرده فروش در نزدیکی خود ، لطفاً به مکان یاب فروشگاه مراجعه کنید. Silly Juice همچنین در فروشگاه آنلاین این برند مستقیماً برای مصرف کنندگان موجود است 15.95 دلار/ 12 بسته.

اخبار مرتبط  صنایع 1933 توزیع توزیع کالا با CBD Plus را برای حمل محصولات کنف کاننا در بیش از 120 فروشگاه امضا می کند

برای اطلاعات بیشتر در مورد آب سیلی ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://sillyjuice.com/ و اینستاگرام (sillyjuiceworld @) را دنبال کنید.

درباره Silly Brands Inc.

دفتر مرکزی آن در شهر صنعت است ، Silly Brands متعهد به لبخند زدن به مصرف کنندگان و ایجاد شادی در زندگی روزمره آنها است. مارک های Silly هرگز از نظر کیفیت سازش نمی کنند و فقط مواد طبیعی را فراهم می کنند تا خانواده ها در سراسر جهان بتوانند با ایجاد خاطرات احمقانه با عزیزانشان تمرکز کنند. برای اطلاعات بیشتر ، به https://sillyjuice.com/ مراجعه کنید و در اینستاگرام (sillyjuiceworld) دنبال کنید.

SOURCE Silly Brands Inc.