تولیدکنندگان نخ پلی استر بافت دار ایالات متحده دادخواست های تجاری علیه اندونزی ، مالزی ، تایلند و ویتنام ارائه می دهند

واشنگتن، 2 نوامبر 2020 / PRNewswire / – هفته گذشته ، دو تولید کننده عمده نخ مصنوعی ایالات متحده – Unifi Manufacturing، Inc. (“Unifi”) و Nan Ya Plastics Corporation، America (“نان یا“) (در مجموع ،” درخواست کنندگان “) – دادخواستهایی را مبنی بر اینکه مواد وارداتی نخ پارچه ای پلی استر از اندونزی، مالزی، تایلند، و ویتنام باعث صدمه مادی به صنعت داخلی می شوند. هدف از این دادخواست ها ایجاد شرایط رقابت عادلانه در بازار ایالات متحده است. تولیدکنندگان دادخواست دهنده داخلی از دولت ایالات متحده می خواهند که دامپینگ و آسیب را بررسی کند و بر واردات نخ پارچه پلی استر از کشورهای موضوع عوارض ضد دامپینگ وضع کند.

محصولات تحت تأثیر این پرونده توسط یونیفی در تاسیسات تولیدی خود در سال تولید می شود یدکینویل ، کارولینای شمالی، و توسط نان یا در مرکز تولید آن در دریاچه سیتی ، کارولینای جنوبی.

در دادخواست ها ادعا می شود که تولید کنندگان در اندونزی، مالزی، تایلند، و ویتنام نخ پارچه ای پلی استر را در بازار ایالات متحده با حاشیه قابل توجهی ریخته اند:

کشور

دامپینگ دامپینگ ادعا می شود

اندونزی

51/15 درصد

مالزی

75.13 درصد

تایلند

56.80 درصد

ویتنام

42.29 درصد

دادخواستها همزمان با وزارت بازرگانی ایالات متحده (“بخش بازرگانی”) و کمیسیون تجارت بین المللی ایالات متحده (“USITC”) ارسال شد.

اخبار مرتبط  127 نمایشگاه کانتون میزبان رویدادهای ارائه آنلاین برای شرکا و خریداران جهانی است

پرونده در پاسخ به افزایش حجم واردات نخ پارچه ای پلی استر با قیمت ناعادلانه از است اندونزی، مالزی، تایلند، و ویتنام. که در ژانویه 2020، دستورالعمل های ضد دامپینگ و جبرانی برای واردات نخ پارچه ای پلی استر از چین و هند واردات از اندونزی، مالزی، تایلند، و ویتنام جایگزین واردات از چین و هند و وارد بازار ایالات متحده شد و باعث آسیب بیشتر به تولیدکنندگان آمریکایی شد. حجم واردات موضوعی از 23.8 میلیون پوند در سال 2017 به 43.3 میلیون پوند در سال 2019 ، یا تقریباً 81.7 درصد در آن دوره سه ساله افزایش یافته است. واردات نخ بافته شده از پلی استر از کشورهای موضوع در نیمه اول سال 2020 به سرعت وارد بازار ایالات متحده می شود. واردات موضوعی صنعت داخلی را فروخته ، فروش را تحمیل می کند و فشار قابل توجهی به قیمت پایین بر تولید کنندگان ایالات متحده وارد می کند.

“متأسفانه ، واردات ناعادلانه از اندونزی، مالزی، تایلند و ویتنام وارد بازار ایالات متحده شده اند و جایگزین واردات از چین و هند، و صدمه بیشتر به صنعت داخلی ، “گفت پل روزنتال از کللی دری و وارن LLP ، مشاور دادخواست ها ، اضافه كرد كه آنها “اميدوارند اين پرونده بتواند شرايط عادلانه را به بازار آمريكا بازگرداند و مشاغل كارگران آمريكايي را نجات دهد.”

اخبار مرتبط  صنعت جهانی در امگا 3 تا 2025

در نتیجه افزایش حجم واردات با قیمت پایین ، صنعت داخلی متضرر شده است. تولیدکنندگان آمریکایی در نتیجه کاهش فروش و کاهش قیمت و سرکوب ناشی از واردات موضوع ، کاهش تولید و حجم حمل و نقل داخلی و وخیم تر شدن عملکرد مالی را تجربه کرده اند.

برگه ای حاوی اطلاعات مشخص درباره چیزی

وظایف ضد دامپینگ: عوارض ضد دامپینگ برای جبران مبلغی است که یک محصول در ایالات متحده کمتر از ارزش منصفانه فروخته می شود یا “ریخته می شود”. حاشیه دامپینگ توسط وزارت بازرگانی محاسبه می شود. عوارض تخمینی مقدار دامپینگ از واردکنندگان در زمان واردات دریافت می شود. USITC ، یک آژانس مستقل ، تعیین خواهد کرد که آیا صنعت داخلی به دلیل واردات ناعادلانه معامله شده صدمه جدی دیده است یا تهدید به آسیب مادی شده است.

مراحل بعدی: وزارت بازرگانی تعیین می کند که آیا تحقیقات 20 درصدی ضددامپینگ را از زمان ارائه دادخواست آغاز می کند یا خیر ، و USITC در 45 روز پس از تقدیم دادخواست ، به تعیین مقدماتی صدمه مادی یا تهدید صدمه مادی می رسد. کل مراحل تحقیقاتی تقریباً یک سال به طول می انجامد ، و احتمالاً تا پایان سال 2021 تعیین نهایی دامپینگ و آسیب دیدگی رخ می دهد.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor سیستم بازیافت کارت هدیه را توسعه می دهد (DNV-129)

توضیحات محصول: محصولی که توسط دادخواستها پوشش داده می شود نخ بافت پلی استر است که نخ چند رشته ای مصنوعی است و از پلی استر (پلی اتیلن ترفتالات) ساخته می شود. نخ بافت پلی استر فرایند بافت را طی می کند ، که ویژگی های خاصی به رشته های نخ از جمله کشش ، فله ، استحکام ، جذب رطوبت ، عایق بندی و ظاهر یک الیاف طبیعی می دهد. دادخواستها شامل هر نوع نخ بافت پلی استر ، بدون در نظر گرفتن بافت سطح یا شکل ظاهری ، تراکم و ضخامت نخ (اندازه گیری شده در منکر) ، تعداد رشته ها ، پایان (براق) ، سطح مقطع ، رنگ یا روش بافت و بسته بندی بسته بندی شده دوک ها ، لوله ها یا تیرها.

شرکت های درخواست کننده: شرکتهای دادخواست Unifi Manufacturing، Inc و Nan Ya Plastics Corporation ، آمریکا ، به نمایندگی از کللی دری & Warren LLP.

منبع کللی دری & Warren LLP

لینک های مربوطه

https://www.kelleydrye.com/

منبع کللی دری و وارن LLP

لینک های مربوطه

https://www.kelleydrye.com/