رابین اتوماتیک خلبان Hiten Sonpal را به عنوان مدیر ارشد محصولات و استراتژی منصوب می کند

دالاس، 2 نوامبر 2020 / PRNewswire / – خلبان اتوماتیک رابین ایالات متحده آمریکا، ارائه دهنده راه حل پیشرو در رشد و نگهداری چمن زن ربات و نگهداری چمن در آمریکای شمالی ، امروز اعلام کرد که منصوب شده است هیتن سونپال به عنوان مدیر ارشد محصول و استراتژی آن. Sonpal وظایف مهندسی محصولات و نرم افزار Robin Autopilot را بر عهده خواهد داشت و بر سرمایه گذاری های جدید شرکت و تلاش های نوآورانه مداوم نظارت خواهد کرد.

Sonpal به عنوان پیشرو در توسعه جهانی محصولات جهانی ، نوآوری در فن آوری و مهندسی برای صنعت رباتیک خانگی دارای پیشینه قوی است. او بیش از 15 سال را با iRobot گذراند ، جایی که چندین نقش رهبری در مهندسی داشت ، سرمایه گذاری هایی را انجام داد که باعث پیشرفت نوآوری در این شرکت شد و تلاش برای کاهش زمان ورود به بازار را بر عهده داشت. آخرین سمت وی ​​رهبر برنامه مراقبت از چمن iRobot بود. Sonpal همچنین بنیانگذار ParaMow / Outwork Robots است. وی لیسانس مهندسی کامپیوتر را از دانشگاه دریافت کرد دانشگاه ایوانسویل و در حال اخذ مدرک کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر از موسسه فناوری جورجیا.

“Hiten به شما کمک می کند تا تلاش های Robin Autopilot به عنوان رهبر فناوری در ایجاد راه حل هایی برای صنعت روباتیک روباتیک در حال رشد باشد ، زیرا ما همچنان به توسعه محصولات و بستر فناوری خود برای تسریع در استفاده از چمن زنی رباتیک در ایالات متحده و استفاده از مزایای چمن زنی مستقل به مشتریان محوطه سازی ما ، “گفت لوگان فهی، مدیر اجرایی Robin Autopilot. “با تجربه گسترده خود در زمینه طراحی محصولات پیچیده ، اجرای پیشرفت های سازمانی و ساخت تیم های استثنایی ، هیتن یک تیم قدرتمند برای تیم ما خواهد بود.”

اخبار مرتبط  CoveringsETC از راه اندازی مجموعه جدید Terrazzo خبر داد

درباره رابین خودکار
سکوی نرم افزاری Robin Autopilot راه حل هایی را فراهم می کند تا محوطه سازان بتوانند با تهیه نرم افزاری برای مدیریت ناوگان و مشاغل خود ، آموزش و مواد آموزشی برای کارکنان و مشتریان خود ، وثیقه بازاریابی برای گسترش پایگاه مشتری خود و در آخر ، محصولات نوآورانه برای ساده سازی نصب و مدیریت ماشین های چمن زنی رباتیک. دستگاه های چمن زنی رباتیک باتری ، قابل برنامه ریزی و کم مصرف و مقرون به صرفه هستند. می توان روزانه از آنها استفاده کرد تا یک چمن کوتاه به طول دقیق بریده شود و در نتیجه فضای جذاب تری با مزایای کاهش آلودگی معادل جایگزینی دو ماشین خانوادگی با وسایل نقلیه برقی ایجاد شود. این امکان را به محیط بانان و خدمه نگهداری از چمن ها می دهد تا یک راه حل قابل اطمینان و سازگار با محیط زیست برای چمن زنی نسبت به چمن زنی با گاز سنتی ارائه دهند و همچنین منجر به ایجاد یک چمن سالم شود. ماشین های چمن زنی اتوماتیک برای ارائه دهندگان خدمات منظره که به دلیل کمبود نیروی کار موجود در بسیاری از بازارها به چالش کشیده می شوند ، تسکین قابل توجهی می دهند.

اخبار مرتبط  شرکت HON مجموعه کارهای مشارکتی Astir را برای فضای کاری جایگزین مولد و همه کاره معرفی می کند

منبع Robin Autopilot