در تاریخ 3 نوامبر ، روز ملی ساندویچ را در Wienerschnitzel با یکی از خوشمزه ترین ساندویچ های اطراف جشن بگیرید: هات داگ!

“این بحث بزرگ در مورد ساندویچ هات داگ خیلی خنده دار است. البته این یک ساندویچ است ، این ساندویچ آمریکا است” ، داگ کوگبون، مدیر ارشد بازاریابی Wienerschnitzel. “هات داگ دقیقاً به همان روشی ساخته می شود که ساندویچ بوقلمون ، ژامبون ، ایتالیایی یا رست بیف ساخته می شود. همه آنها با خرد کردن گوشت های با کیفیت ، مخلوط کردن آنها با ادویه جات ، استفاده از یک پوشش برای شکل دادن به آن ، سپس پختن آن شروع می کنند. در یک اجاق گاز یا سیگاری. “

اخبار مرتبط  کربی ژان ریموند و کرینگ "دوستان شما در نیویورک" را راه اندازی کردند

Koegeboehn افزود: “تنها تفاوت این است که هات داگ به اندازه مصرف فردی تبدیل می شود در حالی که گوشت های دیگر ساندویچ به صورت فله ساخته می شوند و سپس برش داده می شوند.” “محتوای تغذیه ای بین هات داگ و” ساندویچ “های دیگر کاملاً یکسان است. بنابراین بله ، هات داگ درست مثل هر ساندویچ غذای آماده دیگر ساندویچ است.”

مملو از برخی مواد افزودنی مورد علاقه شما ، مانند فلفل قرمز و چاشنی های معروف آن – یک هات داگ Wienerschnitzel برای همه سلیقه ها وجود دارد. برای یافتن مکانی در نزدیکی خود ، به www.wienerschnitzel.com مراجعه کرده و شهر یا کد پستی خود را در ابزار جستجو وارد کنید.

اخبار مرتبط  هایک ویژن AX PRO را برای راه حل های جامع زنگ بی سیم راه اندازی می کند

درباره Wienerschnitzel
تأسیس شده توسط جان گالاردی در سال 1961 با یک هات داگ ایستاده است ویلمینگتون ، کالیفرنیا.، Wienerschnitzel یکی از پیشگامان واقعی صنایع غذایی با خدمات سریع است. بزرگترین هات داگ زنجیره ای جهان اکنون سالانه بیش از 120 میلیون هات داگ را سرو می کند – و توسط مأموریت “سرو غذا برای خدمت به دیگران” تأمین می شود ، همچنین درصدی از سود را به شرکای خیرخواه خود باز می گرداند. بر اساس ایروین ، کالیفرنیا، Wienerschnitzel 328 رستوران را در 11 ایالت اداره می کند. این بخشی از گروه گالاردی است که همچنین شرکت مادر Hamburger Stand and Tastee-Freez LLC است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نام تجاری به Facebook ، Twitter ، Instagram یا YouTube ما مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  A&G گروه گزارشگری مالی و تجزیه و تحلیل دارایی را تشکیل می دهد

SOURCE Wienerschnitzel

لینک های مربوطه

http://www.wienerschnitzel.com