ارتش نجات و والمارت فرصت های بیشتری برای کمک به مردم در “نجات کریسمس” در این فصل تعطیلات ایجاد می کنند

الکساندریا ، وا.، 2 نوامبر 2020 / PRNewswire / – والمارت و ارتش نجات برای کمک به تأمین سطح بی سابقه نیاز در این فصل تعطیلات ، با هم همکاری می کنند تا کمک به دیگران برای کریسمس امسال حتی به دیگران کمک کند. والمارت و ارتش نجات با ایجاد یک رابطه 40 ساله برای حمایت از افراد نیازمند در فصل تعطیلات ، با گسترش برنامه هایی مانند درخت فرشته و کتری های قرمز، که زودتر از موعد خارج خواهد شد ، و برای اولین بار ، کمک های جمع آوری شده به ارتش نجات در فروشگاه و آنلاین.

سقوط اقتصادی بحران بهداشتی مداوم باعث شده است که جمعیت جدیدی از خانواده ها و افراد با بیکاری و مشکلات مالی روبرو شوند که انتظار می رود تا تعطیلات و تا سال آینده ادامه یابد. مطالعه اخیر توسط دانشگاه کلمبیا نشان داد که نزدیک به 8 میلیون آمریکایی از ماه مه به فقر افتاده اند. در نتیجه ، ارتش نجات انتظار دارد در سال جاری به 155 درصد بیشتر از افراد با کمک تعطیلات خدمت کند ، و تلاش های جمع آوری کمک های مالی را بسیار حیاتی می کند. با در نظر داشتن این موضوع ، هر دو سازمان در حال تسهیل دادن کریسمس به مشتریان نیازمند هستند.

اخبار مرتبط  ماسک های محافظ مجاز BSI Daddybaby

کمیسر گفت: “در سراسر کشور ، امسال شاهد سطح بی سابقه ای از نیاز هستیم و انتظار داریم که تا فصل تعطیلات و حتی بیشتر از آن ادامه یابد.” کنت جی هودر، فرمانده ملی ارتش نجات. “ما می توانیم سالانه به بیش از 23 میلیون نفر از مردم نیازمند کمک کنیم. از طریق حمایت از مردم و شرکای اختصاصی مانند والمارت ، ما امسال به دلیل پاسخگویی به سطح بالای نیاز خود ، شراکت.”

این مشارکت گسترده بیشتر فروشگاه های Walmart را در سراسر کشور درگیر خواهد کرد. این مشارکت شامل موارد زیر خواهد بود:

  • راه افتادن 2 نوامبر، والمارت این گزینه را به مشتریان خود ارائه می دهد تا خریدهای خود را به نزدیکترین دلار برسانند و مابه التفاوت را به ارتش نجات اهدا کنند. مشتریان می توانند این کار را در فروشگاه های صندوق های سرمایه گذاری انسانی ، در Walmart.com یا از طریق برنامه Walmart انجام دهند. گزینه اهدای آن تمام خواهد شد 31 دسامبر.
  • ارتش نجات کتری های قرمز و زنگ های زنگ برجسته حتی از اوایل سال جاری در فروشگاه های شرکت Walmart حضور خواهند داشت شنبه 21 نوامبر. ارتش نجات در حال اتخاذ پروتکل های ایمنی اجباری ملی برای کتری های فیزیکی است تا از ایمنی زنگوله ها ، اهدا کنندگان و شرکا اطمینان حاصل کند. زنگ های زنگ نیز در کلوپ های انتخابی سام در سراسر کشور حضور خواهند داشت.
  • درختان فرشته نجات ارتش در فروشگاه های شرکت Walmart ظاهر می شوند و به خریداران محلی این فرصت را می دهند تا یک کودک یا بچه ها را از میان درخت انتخاب کرده و در داخل هدایا را خریداری یا رها کنند.
  • کسانی که ترجیح می دهند خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهند می توانند به salvationarmyusa.org/walmart-angel-tree مراجعه کنند تا نزدیکترین رجیستری درخت درخت فرشته را از طریق فروشگاه یا آنلاین پیدا کنند. از طریق سایت ، مشتریان می توانند برای خرید هدایا خرید کنند و آنها را مستقیماً به ارتش نجات محلی تحویل دهند.
  • افراد مشهوری مانند دی جی خالد با حضور در چالش # RescueChristmas ، دیگران را ترغیب به پذیرش فرشته ای از برنامه The Angel Angel Angel Tree در شهر خود کردند.
اخبار مرتبط  بازار محصولات بدون گلوتن تا سال 2027 با 7.2٪ CAGR به 7.5 میلیارد دلار در سطح جهانی برسد و CAGR: تحقیقات در بازار متفقین

برای اهدا یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی کمک به ارتش نجات در نجات کریسمس امسال به RescueChristmas.org مراجعه کنید. هر کمک مالی به آسیب پذیرترین افراد کمک و امید می کند و همه هدایا در جامعه ای که به آنها اهدا می شود باقی می مانند. اگر به خدمات احتیاج دارید و یا شخص نیازمندی را می شناسید ، لطفاً به SalvationArmyUSA.org مراجعه کنید تا مکانی در نزدیکی خود پیدا کنید.

اخبار مرتبط  Nanobebe پیشرفته ترین بطری کودک سیلیکونی را راه اندازی می کند

درباره ارتش نجات

ارتش نجات سالانه به بیش از 23 میلیون آمریکایی کمک می کند تا از طریق طیف وسیعی از خدمات اجتماعی بر فقر ، اعتیاد و مشکلات اقتصادی غلبه کنند. ارتش نجات با تأمین غذا برای گرسنگان ، امدادرسانی اضطراری برای نجات یافتگان از بلایا ، توانبخشی برای کسانی که از سو abuse مصرف مواد مخدر و الکل رنج می برند و پوشاک و سرپناه برای افراد نیازمند ، بهترین کار را در 7،600 مرکز عملیاتی در سراسر کشور انجام می دهد. در اولین لیست “خیریه های مورد علاقه آمریکا” توسط تواریخ انسان دوستی، ارتش نجات به عنوان بزرگترین سازمان غیرانتفاعی با خدمات مستقیم با بودجه خصوصی در این کشور قرار گرفت. برای اطلاعات بیشتر ، به SalvationArmyUSA.org مراجعه کنید. ما را در توییترSalvationArmyUS و #DoingTheMostGood دنبال کنید.

منبع: ارتش نجات