Canopy Rivers تاریخ بایگانی برای نتایج مالی Q2 سال مالی 2021 را تنظیم می کند

تورنتو، 2 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Canopy Rivers Inc. (“رودخانه های سایبان” یا “شرکت“) (TSX: RIV) (OTC: CNPOF) نتایج مالی سه ماهه دوم سال مالی 2021 خود را قبل از افتتاح بازارها گزارش می کند 9 نوامبر 2020. صورتهای مالی تلفیقی میان دوره ای فشرده و حسابرسی نشده شرکت و بحث و تحلیل مدیریت از نتایج مالی سه و شش ماهه 30 سپتامبر 2020 در پروفایل شرکت در سیستم تجزیه و تحلیل و بازیابی اسناد الکترونیکی در دسترس خواهد بود (“SEDAR“) در www.sedar.com و در وب سایت شرکت در www.canopyrivers.com/investors.

پس از انتشار نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2021 ، Canopy Rivers میزبان یک کنفرانس تلفنی و پخش صوتی با ناربه اسکندریان ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ، ادی لوکارلی، مدیر مالی و مت موندی، مشاور عمومی و مدیر ارشد استراتژی در 9 صبح به وقت شرقی بر 9 نوامبر 2020.

پخش وب
پخش مستقیم صوتی در آدرس زیر در دسترس خواهد بود: https://produceredition.webcasts.com/starthere.jsp؟ei=1385557&tp_key=fabab190ec.

تلفن
شماره گیری رایگان تلفن آمریکای شمالی: 1-888-390-0546
شماره تأیید: 58883266

گزینه های پخش مجدد
تکرار تماس قابل دسترسی است تا 16 نوامبر 2020.
پخش مجدد شماره گیری: 1-888-390-0541
کد ورود مجدد: 883266 #

درباره Canopy Rivers
رودخانه های سایبان یک شرکت سرمایه گذاری خطرناک است که متخصص حشیش است و دارای 18 نمونه کار در بخشهای مختلف زنجیره ارزش حشیش است. ما معتقدیم که گردآوری مردم ، سرمایه و ایده ها توانایی کل صنعت شاهدانه را افزایش می دهد. ما با استفاده از بینش صنعت ، تخصص داخلی و رویکرد تز-محور برای سرمایه گذاری ، قصد داریم سهامداران را در معرض شرکت های تخصصی و مخل حشیش قرار دهیم. مأموریت ما سرمایه گذاری بر روی مبتکران در سراسر زنجیره ارزش حشیش ، کمک به رشد آنها و در نهایت ایجاد ارزش با هدایت این شرکت ها به سمت یک رویداد درآمدزایی است. همراه با نمونه کارها ، ما در حال ساخت صنعت شاهدانه از فردا ، امروز هستیم.

اخبار مرتبط  Pie Five اولین بازی اورگان را پیش بینی می کند

اظهارات رو به جلو
این نسخه خبری حاوی گزاره هایی است که “اطلاعات آینده نگر” را به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار تشکیل می دهد ، از جمله اظهاراتی در مورد برنامه ها ، اهداف ، باورها و انتظارات فعلی Canopy Rivers با توجه به فعالیت های تجاری آینده و عملکرد عملیاتی. اطلاعات آینده نگر اغلب با کلمات “ممکن است” ، “می تواند” ، “می تواند” ، “باید” ، “اراده” ، “قصد” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “تخمین” ، عبارات “انتظار” یا عبارات مشابه و شامل اطلاعاتی در مورد زمان و در دسترس بودن نتایج مالی شرکت و Canopy Growth Corporation و تماس درآمد شرکت است.

اخبار مرتبط  OhmConnect معرفی AutoOhms: برای اولین بار ، لوازم خانگی برای خانواده های کالیفرنیا پول می گیرند

سرمایه گذاران هشدار می دهند که اطلاعات آینده نگر براساس واقعیت تاریخی نیست بلکه در عوض منعکس کننده انتظارات ، برآوردها یا پیش بینی های مدیریت در مورد نتایج یا رویدادهای آینده بر اساس نظرات ، فرضیات و برآوردهای مدیریتی است که در تاریخ اظهارات منطقی تلقی می شود. اگرچه Canopy Rivers معتقد است که انتظارات منعکس شده در چنین اطلاعات آینده نگر منطقی است ، اما چنین اطلاعاتی شامل خطرات و عدم اطمینان است و نباید اعتماد غیرمستقیم به چنین اطلاعاتی باشد ، زیرا عوامل ناشناخته یا غیرقابل پیش بینی می توانند اثرات سو ad م materialثر بر نتایج آینده داشته باشند ، عملکرد یا دستاوردهای Canopy Rivers. از جمله عوامل کلیدی که می تواند نتایج واقعی را با آنچه در اطلاعات آینده نگر پیش بینی می شود متفاوت کند ، موارد زیر است: خطرات نظارتی و صدور مجوز. تغییرات در رشد و روند صنعت شاهدانه ؛ تغییر در شرایط عمومی اقتصادی ، تجاری و سیاسی ، از جمله شرایط مالی جهانی به چالش کشیدن و تأثیر شیوع ویروس کرونا ویروس جدید ؛ تعارض بالقوه منافع؛ چشم انداز نظارتی و اجرای قانون مربوط به شاهدانه ، از جمله خطرات سیاسی و خطرات مربوط به تغییر مقررات ؛ خطرات مرتبط با فسخ ، مذاکره مجدد و اجرای قراردادهای مادی ؛ اعتبار ، نقدینگی و ریسک های مالی اضافی ؛ تغییر در قوانین قابل اجرا ؛ انطباق با مقررات گسترده دولت ، از جمله تفسیر Canopy Rivers از چنین مقررات ؛ افکار عمومی و برداشت از صنعت شاهدانه ؛ خطرات واگذاری خطرات رقابت و عوامل خطر مندرج در فرم اطلاعات سالانه Canopy Rivers مورخ 2 ژوئن 2020، در رگولاتور اوراق بهادار کانادا ثبت شده و در نمایه Canopy Rivers در SEDAR در دسترس است www.sedar.com.

اخبار مرتبط  گروه دادا فروش بالایی را در طول جشنواره روز مجردهای 2020 اعلام کرد

در صورت تحقق یكی از این خطرات یا عدم قطعیت ها ، یا باید نادرست بودن فرضیاتی كه اساس اطلاعات آینده نگر را دارند اثبات شود ، نتایج واقعی ممكن است از نظر آنچه در اینجا توصیف شده ، برنامه ریزی شده ، پیش بینی شده ، باور شده ، تخمین زده شده یا پیش بینی شده متفاوت باشد. اگرچه Canopy Rivers تلاش کرده است خطرات مهم ، عدم قطعیت و عواملی را که می تواند باعث تفاوت واقعی نتایج واقعی شود ، شناسایی کند ، ممکن است موارد دیگری وجود داشته باشد که باعث شود نتایج پیش بینی نشده ، برآورد شده یا در نظر گرفته نشوند. Canopy Rivers قصد بروزرسانی این اطلاعات آینده نگر را ندارد و هیچ تعهدی را نیز بر عهده نمی گیرد ، مگر در مواردی که در قانون اعمال شده باشد.

SOURCE Canopy Rivers Inc.