دکتر پل صبا M.D. طرفداری می کند که سیاست های بهداشتی رئیس جمهور ترامپ زندگی آمریکایی ها را نجات می دهد

مونترال، 2 نوامبر 2020 / PRNewswire / – در زیر نامه سرگشاده دکتر است. Paul Saba M.D. ، پزشک و نویسنده کتاب “ساخته شده برای زندگی”.

من یک پزشک کانادایی و آمریکایی هستم که اکنون در آن کار می کنم مونترال که در هر دو کشور زندگی و تمرین کرده است. “Medicare برای همه” “درمان همه” برای مراقبت های بهداشتی با کیفیت ایالات متحده نیست. کانادا مدل طب اجتماعی بسیار کامل نیست و نباید از آن پیروی کرد.

دستورالعمل پرزیدنت ترامپ برای “مراقبت های بهداشتی برای همه” امضا شد 24 سپتامبر 2020، اعلام كرد كه هيچ آمريكايي با شرايط قبلي از بيمه درماني محروم نخواهد شد و هر آمريكايي از خدمات بهداشتي درماني با دسترسي و مقرون به صرفه تري برخوردار است ، بر اساس سوابق خود يك طرح بسيار برتر و معتبر است.

در آگوست سال 2019 ، من از یک بیمار فعال جسمی مراقبت کردم که هنگام رقص از دنیا رفت. نداشتن پزشک خانواده (معمول در کانادا) ، من موافقت کردم که از او مراقبت کنم. او یک بیماری قلبی قابل جبران داشت (تنگی شدید آئورت) اما درست قبل از کریسمس در انتظار جراحی تعویض دریچه به دلیل کمبود تخت ناشی از کاهش هزینه های دولت درگذشت.

شرایط قلبی نوزادان تازه متولد شده را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. در کتاب من “ساخته شده برای زندگی” (www.madetolive.com) ، داستان دختر ما جسیکا اشتیاق برخی از پزشکان برای پایان دادن به زندگی قبل از تولد و نوزادان را برجسته می کند. به دلیل ناهنجاری شدید مادرزادی قلب ، ما تشویق شدیم که اقدام به سقط جنین کنیم و برای نجات جان وی پس از تولد وی مداخله نکنیم. ما امتناع کردیم. جسیکا اکنون یک کودک 11 ساله شکوفا و پرانرژی است (ویدئو: https://bit.ly/31h6EbV).

پرزیدنت ترامپ مدافع سرسخت زندگی بوده و با امضای دستورات اجرایی برای: مراقبت های پزشکی نجات بخشی از نوزادان زنده به دنیا آمده است. 500 میلیون دلار صندوق سرطان کودکان؛ داروهای ارزان قیمت انتخاب پیشکسوتان برای جلوگیری از تأخیر. حق محاکمه قانون برای درمان های تجربی که باعث نجات جان می شود. تحقیقات پزشکی نوآورانه بیمه درمانی برای شرایط قبلی و مراقبت های بهداشتی در دسترس و مقرون به صرفه.

در طی COVID ، او مرزها را بست ، دستورالعمل هایی برای مسطح کردن منحنی ، تهویه های هوا و ساخت داروهای درمانی و واکسن ها صادر کرد. او از جنگ ها اجتناب و تنش زدایی کرده و جان انسان ها را نجات داده است. ایجاد اقتصاد ایالات متحده باعث افزایش اشتغال و در نتیجه بهبود سلامت و طول عمر بیشتر شده است.

سیاست های بهداشتی رئیس جمهور ترامپ جان آمریکایی ها را نجات می دهد.

اطلاعات: دکتر پل صبا نویسنده کتاب “ساخته شده برای زندگی است” که سفر یک پزشک برای نجات جان انسانها را شرح می دهد و افسانه های سقط جنین ، خودکشی مساعدت کننده و اتانازی را برطرف می کند. این کتاب ارزش هر زندگی را چه قبل از تولد ، چه بعد از تولد یا هر زمان در طول زندگی توصیف می کند. تلفن: 514-886-3447 ایمیل: [email protected]

تصاویر مرتبط

dr-paul-saba-m-d-doctor-and.png
دکتر. Paul Saba M.D. پزشک و نویسنده
دکتر. Paul Saba M.D. پزشک و نویسنده

منبع دکتر Paul Saba M.D.

اخبار مرتبط  شیرین و ساده! New Honest Earth ™ پوره سیب زمینی شیرین توسط Idahoan® در 60 ثانیه یک مورد علاقه برای سقوط را ارائه دهید